999 rezultate për

arrestime

Rama "del huq" me reagimin për ndalimin e komisionerëve: Nuk e ka idenë ku janë bërë arrestimet Kryeministri i vendit Edi Rama reagoi pak më parë lidhur me ndalimin e urdhëruar nga SPAK të disa komisionerëve në lidhj
Goditet grupi i trafikantëve në Britani: Disa shqiptarë midis 12 të arrestuarve Pas një hetimi ndërkombëtar për kontrabandën e migrantëve në Britani të Madhe me anije përmes kufirit me Belgjikën, kanë
Në timon tapë: 20 arrestime dhe gjoba , hiqen 139 patenta gjatë një jave Policia Rrugore bën me dije se javën që kaloi ka arrestuar 20 shoferë, nga të cilët 5 në gjendje të dehur dhe 15 të papa
Vazhdojnë arrestimet, 39 persona shkelin fashën orare Gjatë natës së kaluar (19/20.05.2020) është evidentuar se në gjithë shtetin 52 persona kanë shkelur orën policore, me çr
Hoxha për policin që preku vajzën në rrugë: Ka bërë arrestime të bujshme, është gjysh Gazetari i Abc News, Artan Hoxha ka komentuar zhvillimet e ditëve të fundit me policinë e shtetit. Jo më larg se dje dis
Shqiptarët vijojnë të mosbinden, arrestime e mbi 600 gjoba gjatë 24 orëve të fundit Policia e Shtetit ka vijuar kontrollin me qëllim zbtimin e masave parandaluese të COVID 19. Gjatë 24 orëve të fundit,
''Të lodhur'' nga izolimi, arrestime e gjoba për qindra shqiptarë që thyen karantinën Policia vijon rregullisht kontrollet për respektimin e masave të marra me qëllim parandalimin e pandemisë, ku gjatë 24 o
KOSOVË/ Nuk respektuan oraret, policia bën namin me arrestime në 24 orët e fundit Policia e Kosovës bën të ditur se në 24 orët e fundit në nivel vendi janë arrestuar 41 persona për “mosveprim sipas disp
Shqiptarët të pabindur: Arrestime, gjoba e bllokime automjetesh Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s
Nuk duan t' ia dinë për ligj, arrestime dhe dhjetra gjoba në Tiranë Policia e Shtetit ka vijuar vijuar kontrollet në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria shqiptare, për vëni
Ka nga ata që nuk duan t'ia dinë për ligj, arrestime e gjoba në Tiranë (VIDEO) Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s
Priten 50 arrestime, mega operacion i madh në të gjithë Tiranën Një aksion i Policisë po zhvillohet mbrëmjen e sotme në të gjithë Tiranën. Burimet zyrtare bëjnë me dije se në këto
Reagon ashpër shoqata pas arrestimeve të arkitektëve për dëmet e tërmetit Ditën e sotme për herë të parë ka reaguar Shoqata e Arkitektëve të Shqipërisë për arrestimet pas tërmetit të 26 Nëntorit
Kryemadhi: U shkatërruan pallate në Tiranë, pse nuk ka arrestime në bashki? Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një konferencë për mediat nuk harroi të përmendte dhe arrestimin e 31 personave
Arrestimet e bujshme për tërmetin, pse u shmang bashkia e Tiranës Prokuroria e Tiranës kundërshtoi akuzat se kishte shmangur zyrtarët e bashkisë së kryeqytetit gjatë hetimit të dëmeve të
Hoxha zbulon prapaskenat pas arrestimeve të bujshme në Tiranë: 4 gra në një krevat në qeli Ditën e djeshme Policia e Tiranës vuri në pranga rreth 40 shtetas, zyrtarë përgjegjës për ndërtime të paligjshme në Tira
Zbulohen pallatet e dëmtuara që kanë sjellë arrestimet në Tiranë Ditën e djeshmë janë shoqëruar në polici rreth 42 shtetas për ndërtime të paligjshme në Tiranë. Janë mësuar disa nga
Shembja e ndërtesave mori dhjetëra jetë, 17 arrestime dhe 35 të shoqëruar në Durrës Policia e Durrësit ka shoqëruar në ambientet e saj 35 persona që dyshohet se me veprimet dhe mosveprimet e tyre kanë ndi
TËRMETI/ 51 viktima nën rrënoja, javën tjetër priten arrestime 14 ditë pas tërmetit tragjik që goditi vendin duke lënë 51 të vdekur, mbi një mijë të plagosur dhe shumë dëme materiale,
A do ketë arrestime për viktimat e tërmetit? Flet kryeprokurori Ditën e djeshme, Olsian Çela mori zyrtarisht detyrën si Kryeprokuror i Përgjithshëm. Abc News raporton nga Durrësi se