999 rezultate për

arrest

La djalin e mitur në Greqi, policia arreston një person nga Librazhdi Një shtetas nga Librazhdi me inicialet SH.Z, është proceduar penalisht për veprën penale “braktisje e të miturit”. Pr
I vuri zjarrin banesës së babait, arrestohet 41 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 41-vjeçar pasi i kishte vënë zjarrin banesës së babait të tij. Ngjarja ka ndodhur
Shante dhe rrihte prindërit, arrestohet tropojani Një 33-vjeçar, banues ne Tropojë ka rënë në pranga, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj prindërve të tij
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 4 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 2 prej tyre të shpallur n
Sekuestrohet heroinë, kanabis dhe kapsula metadoni: Shkon në 6 numri i të arrestuarve Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në pranga janë vënë dy
Arrestohen dy të rinj, plagosën me sende të forta 17-vjeçarin Dy të rinj në Dibër janë vënë në pranga pasi kanë goditur me sende të forta një bashkëmoshatarin e tyre. Njoftohet se
Operacion antidrogë në Elbasan, arrestohen 3 persona Njjë operacion antidroge është zhvilluar paraditen e sotme në Elbasan, ku si pasojë janë arrestuar 3 persona. Mësohet
Katër të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Katër persona janë arrestuar në flagrancë teksa akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas njoftimit të policisë, ë
I dështoi atentati ndaj "korçarit", dy persona arrestohen dhe një shpallet në kërkim Një atentat i dështuar ka prishur qetësinë në qytetin e Elbasanit ditën e djeshme. Për këtë rast dy persona kanë përf
Fejesë në kohë pandemie: Sekuestrohet orkestra dhe arrestohet pronari i lokalit Policia e Fushë Krujës ka arrestuar pronarin e një lokali ku po zhvillohej një fejesë, në kundërshtim me rregullat anti-
U kapën me 2 kilogramë drogë, arrestohet një shqiptar dhe gruaja e tij Një shqiptar dhe gruaja e tij janë arrestuar në Kretë të Greqisë, pasi u kapën me 2 kilogramë heroinë. Sipas medieve
Plagosi motrën me thikë, arrestohet 32-vjeçari në Kukës Policia ka arrestuar një 32-vjeçar është arrestuar në flagrancë në Kukës, duke parandaluar kështu një ngjarje të mundshm
U kap me kamionin plot e përplot me duhan, arrestohet 38 vjeçari Një 38 vjecar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi u kap teksa transportonte një kamion të tejmbushur me duhuan.
Mbushën "Benz-in" me emigrantë të paligjshëm, arrestohen dy persona Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë për shkak se akuzohen për dhënie ndihmë shtetasve të huaj për kalim të
I dënuar për përndjekjen e italianes, arrestohet 65 vjeçari pas kontrollit në shtëpi Një 65-vjeçar është arrestuar nga policia e Kavajës pasi në shtëpinë e tij u gjet një pistoletë me silenciator dhe munic
Abuzoi s*ksualisht me të miturën, arrestohet 23 vjeçari Një 23-vjeçar i shpallur në kërkim për abuzim seksual është arrestuar nga policia e Durrësit. Sipas policisë, në pra
U arrestua për korrupsion, jepet masa e sigurisë për gjyqtaren Margjeka GJKKO ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka, e akuzuar për korrups
Kërcënoi me arme kushëririn, arrestohet 41-vjeçari në Kurbin Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit, pasi kanosi me armë zjarri kushëririn e tij. Sipas policisë, në
Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
"Zhdëpi" në dru kunatën, arrestohet 48 vjeçari Një 48-vjeçar është arrestuaar nga policia e Krujës, i cili akuzohet për dhunë në familje. Në pranga u vu shtetasi me