999 rezultate për

arratisuri

Të arratisurit që assesi të kapen! Gruevski, Krasniqi, Vojminovski bashkë në listën e të kërkuarve (VIDEO) Gjatë është lista në faqen e Ministrisë së Brendshme me emrat e personave që kërkohen me fletëarrest ndërkombëtar. Janë
Baki Kelani tregon ku do të dërgohen personat e arrestuar në veri, jep detaje për të arratisurin Forcat Speciale të Policisë së Kosovës në orët e hershme të mëngjesit kanë ndërmarrë një aksion në veri të Mitrovicës ku
Përfundon "aventura" e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu grek Përfundon aventura e dy të arratisurve shqiptarë nga burgu i Cassandra në Halkidhiki.
I pajisur me granata dhe pistoletë, policia arreston në Pogradec të arratisurin nga burgjet Greke Një i arratisur nga burgjet e Greqisë është arrestuar nga njësia operacionale e përgjithshme e policisë së Shtetit. I
Alarm në Greqi, akuzat e shqiptarëve të arratisur nga burgu Ditën e sotme dolën fotot dhe identiteti i shqiptarëve të arratisur gjatë orëve të para të ditës nga bugu në në Greqi.
Goditën gardianen, si u arratisën të burgosurit shqiptarë Janë zbardhur detaje të reja nga arratisja e pak minutave më parë e dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Avlonës në Gr
EMRAT/ Si u arratisen dy shqiptarët nga burgu i Napolit Dy të rinj me origjinë shqiptare rreth 20 vjeç janë shpallur në kërkim nga policia italiane, pasi kanë mundur të arratis
Super aksion i policiës, arrestohet i arratisuri nga burgu Një operacion i gjerë i policisë është ndërmarrë sot në rajonin e Vushtrrisë në kërkim të një personi të arratisur nga B
I riu në Kamëz i arratiset "nga duart" policisë Një qytetar i cili ishte ndaluar për kontroll rutinë nga patrulla e përgjithshme e policisë në Kamëz, është arratisur pa
Nuk tremben nga plumbi, të arratisurit godasin dy policë dhe ia mbathin Ministria e Punve të Brendshme, bën të ditur se dje rreth orës 17:00 në fshatin Haraçinë janë plagosur dy policë nga pe
E FUNDIT/ Arratiset i dënuari në Vlorë Një arratisje ka ndodhur nga ambientet e Gjykatës së Vlorës. Mësohet se një i paraburgosur është arratisur nga ambie
Të arratisurit Grujevski dhe Boshkoski dalin para gjyqit në Athinë Është shtyrë seanca e sotme në komitetin për azil, ku duhej që të dëgjohen të arratisurit nga drejtësia e Maqedonisë, Go
I arratisuri Xhabir Zharku ka disa fjalë ndaj Frashërit e Milaimit Ish-kryetari i Kaçanikut, i arratisur nga drejtësia kosovare, Xhabir Zharku ka reguar ndaj deputetit të Lëvizjes Vetëven
Spasovski: Kemi informacione për të arratisurit e PSP-së Dyshja e Drejtorisë për kundërzbulim, Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski janë dy muaj në arrati. Ministri i brendshë
Kapet i arratisuri David Gjokeja, vrau për gjakmarrje Policia arriti ta identifikojë shumë të kërkuarin, David Gjokeja i dënuar me burg përjetë nga Gjykata e Shkallës së Parë
Plani: Të arratisurit nga Burgu i Gërdofcit do të shkonin në Siri? Nëse Bedri Krasniqi dhe Burim Basha do të arrinin të arratiseshin nga Burgu i Sigurisë së Lartë në Gërdofc të Podujevës,
4 të arratisurit e Drenovës tentuan të ikin nga burgu i Peqinin Vëllezërit Admir dhe Genc Tafili, Fran Marashi dhe Gëzim Guri kanë tentuar të arratisen mbrëmjen e sotme nga burgu i Peq
Borchardt kërkon zbatim të barabartë të ligjit në Kosovë Shefi i misionit të EULEX-it Bernd Borchardt, ka deklaruar se nuk ka padi të fshehta në Kosovë, sepse mekanizmi për padi
Arrestohet njëri nga të arratisurit nga burgu grek Arrestohet njëri prej të arratisurve të burgut grek të Trikalës. Sipas policisë Ilir Kupa është arrestuar tek vendi i qu
Arrestohet pas 6 muajsh i arratisuri nga burgu i Rrogozhinës Pas rreth 6 muajsh kërkimesh, vihet në prangat e policisë i arratisuri nga burgu i Rrogozhinës korrikun e 2013-ës, Maksi