E FUNDIT/ Mbytet pushuesi në Durrës
999 rezultate për

arratisur

I pajisur me granata dhe pistoletë, policia arreston në Pogradec të arratisurin nga burgjet Greke Një i arratisur nga burgjet e Greqisë është arrestuar nga njësia operacionale e përgjithshme e policisë së Shtetit. I
Vetëm 48 orë pas arratisje, policia rikthen përsëri në burg shqiptarin e dënuar për trafik droge Ka përfunduar në prangat e policisë italiane shqiptari i arratisur nga qelitë e burgut. Lekë Luca, 34 vjeç, u arrestu
Arrestohet shqiptari i tretë i arratisur nga burgu në Greqi Ditën e sotme mësohet të jetë arrestuar edhe shqiptari i tretë i cili u arratis bashkë me tre të tjerë ditën e hënë nga
Alarm në Greqi, akuzat e shqiptarëve të arratisur nga burgu Ditën e sotme dolën fotot dhe identiteti i shqiptarëve të arratisur gjatë orëve të para të ditës nga bugu në në Greqi.
EMRAT/ Kush janë shqiptarët e arratisur nga burgu në Greqi (FOTO LAJM) Kanë dale fotot dhe identiteti i shqiptarëve të arratisur gjatë orëve të para të ditës së sotme në Greqi. Mësohet se
"Ushtar" i bosit të mafias shqiptare në burgjet greke, arrestohet shqiptari i arratisur Nuk i ka zgjatur shume arratia shqiptarit, qe nje dite me pare u arratis nga burgu grek se bashku me nje te denuar tjete
Goditën gardianen, si u arratisën të burgosurit shqiptarë Janë zbardhur detaje të reja nga arratisja e pak minutave më parë e dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Avlonës në Gr
EMRAT/ Si u arratisen dy shqiptarët nga burgu i Napolit Dy të rinj me origjinë shqiptare rreth 20 vjeç janë shpallur në kërkim nga policia italiane, pasi kanë mundur të arratis
Dy shqiptarët arratisen nga burgu i sigurisë së lartë, policia italiane "ngrihet në këmbë" Dy shqiptarë të burgosur Ervis Markja, 26 vjeç dhe Adriatik Gega, 28 vjeç, janë arratisur nga burgu i sigurisë së lartë
"Dorëzohem nëse postimi im merr 1 500 like", i kërkuari bën marrëveshje me policinë Një i arratisur nga burgu ka bërë një marrëveshje të pazakontë me departamentin e policisë në Connecticut të Shtetet e B
Super aksion i policiës, arrestohet i arratisuri nga burgu Një operacion i gjerë i policisë është ndërmarrë sot në rajonin e Vushtrrisë në kërkim të një personi të arratisur nga B
Zbulohet dhe i fundit, historia dhe fati i 8 të arratisurve nga burgu i Trikalas në Greqi (FOTO LAJM) Policia ka identifikuar njërin prej grabitësve të thasëve me para nga bordi i avionit të "Austrian Airlines" në Rinas du
Mediat greke zbulojnë detaje për grabitësin e vrarë Po zbardhet edhe identiteti i grabitësit të vrarë nga policia. Mësohet se i ekzekutuari është arratisur nga një burg i G
Grabitësi i vrarë, me uniformë kamuflazhi turke Grabitësi i mbetur i vdekur ishte i veshur me uniformë e zezë të forcave komando. Nuk dihet nëse ai ishte pjesë e komand
I riu në Kamëz i arratiset "nga duart" policisë Një qytetar i cili ishte ndaluar për kontroll rutinë nga patrulla e përgjithshme e policisë në Kamëz, është arratisur pa
Masakruan djalin e prezantueses italiane, kapet shqiptari i arratisur nga burgu Shtetasi, Andi Arapi, mësohet se ka rënë në prangat e policisë italiane në një tentativë për tu arratisur nga burgu.
Forcat speciale greke kapin dy shqiptarët e arratisur nga burgu Forcat speciale greke EKAM ne bashkëpunim me policinë e Athinës kanë arrestuar dy shqiptaret e arratisur nga burgu Korid
Këputi hekurat e burgut grek, si u kap shqiptari i rrezikshëm (VIDEO) Policia greke ditën e djeshme ka arrestuar një shqiptar, i cili ishte arratisur pak ditë më parë nga burgu. Arrestim
E kishin kthyer shtëpinë në serrë kanabisi, kapen dy shqiptarë në Angli Dy të rinj me origjinë nga Shqipëria janë arrestuar ngë Britaninë e Madhe pasi e kishin kthyer shtëpinë në një serrë të
Kjo të gjen kur bëhesh me dashnore, la nam duke u arratisur lakuriq (VIDEO) Video e një burri nudo duke dalë nga dritarja e një banese është bërë virale në mediat sociale. Raportohet se ai kish