999 rezultate për

arratisjes

Në kërkim nga policia, "zbulohet vendi" i arratisjes së Stresit (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Stresi ka qenë në qendër të mediave ditët e fundit, pasi ishte një ndër personat kryesorë gjatë protest
"Kishin vënë bast për Nigerinë", ish-lojtari i Serie A flet pas arratisjes nga rrëmbimi Krsitian Obodo ka rënë pre e një ngjarje shumë të rëndë ditën e dielë. Ish-mesfushori i Kombëtares së Nigerisë, që p
Zbulohet plani i shqiptarëve që tentonin arratisjen: Do merrnin peng drejtoreshën e burgut Në fillim të shtatorit 9 shqiptarë kishin planifikuar arratisjen nga burgu i Korfuzit. Mediat greke raportojnë se me
Pas arratisjes spektakolare të ish-shefit të Nissan, në kërkim edhe bashkëshortja e tij Carole Ghosn akuzohet se ka bërë deklarata të rreme në një gjykatë në Tokio në prill, thanë hetuesit. Multimilioner u
U frymëzua nga Admir Murataj, gjendet i vdekur kryemafiozi pas dështimit të planit të arratisjes Autoritetet braziliane kanë gjetur të vdekur në qeli trafikantin e drogës Clauvino da Silva, tre ditë pasi dështoi plani
Vetëm 48 orë pas arratisje, policia rikthen përsëri në burg shqiptarin e dënuar për trafik droge Ka përfunduar në prangat e policisë italiane shqiptari i arratisur nga qelitë e burgut. Lekë Luca, 34 vjeç, u arrestu
Zhduken xhirimet e arratisjes së Gruevskit Prokurori Shtetëror Publik, Lubomir Jovevski sot deklaroi se organet kompetente legjislative nuk i paraqitën në prokuror
Nën hundën e gardianëve grekë, 9 minutat e arratisjes spektakolare të dy shqiptarëve Nëntë minuta u janë dashur dy shqiptarëve për t’u arratisur nga burgu i Koridhalos në Greqi. Ndërsa autoritetet e bu
Aksidentohen rëndë 4 hajdutë shqiptarë gjatë arratisjes nga policia Tentuan që t’i arratiseshin policisë, 4 shqiptarë pësojnë aksident dhe plagosen. Ata akuzohen për vjedhje banesash. S
Çudit Zaev: Di gjithçka rreth arratisjes së Gruevskit Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka deklaruar se ai i di “të gjitha detajet” dhe se është plotësisht i informuar në
Agjentët e huaj ndihmuan Gruevskin të arratiset Shërbimi Informativ Hungarez është i përfshirë në lehtësimin e arratisjes së ish kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevsk
Dyshohet se Mickoski kishte dijeni që Gruevski do të arratisej Ekstradimi i Gruevskit nga Hungaria do të kërkohet përmes Ligjit për bashkëpunim juridik ndërkombëtar. Kjo pasi dy vende
Kush është shqiptari që u arrestua sërish pas arratisjes spektakolare në Greqi Është vënë në pranga një nga tre shqiptarët e arratisur nga paraburgimi në Greqi. Policia greke bën me dije se ka vë
Skandali, policia prangos 4 banorë pas arratisjes së të prangosurit Skandal në komisariatin e Sarandës, ku katër persona janë arrestuar nga policia me dyshimin se kanë ndihmuar të arratise
Plas ironia në rrjet pas arratisjes së policëve në Vlorë: Ku është policia që duam?! Lëshimi i urdhër-arrestëve për 3 drejtues të policisë në Vlorë ka tronditur sërish opinionin publik duke rënduar edhe më
"Babai" i Forcave Speciale reagon pas arratisjes së komandove: Dezertorë, kthehuni! Edhe Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka reaguar pas lajmit të postuar pasditen e sotme nga Albeu.com për 4 efektivët
Pas arratisjes së të ndaluarit nga burgu, në pranga dy policë për shpërdorim detyre SHÇBA ka arrestuar 2 punonjës policie, të cilët akuzohen se shpërdoruan detyrën dhe për pasojë u arratis nga Komisariati
Top 10 njerëzit më të kërkuar në botë (FOTO LAJM) Bosi meksikan i droges, El Chapo, u kthye sërish pas hekurave, por ka ende mjaft bosë të tjerë të krimit, vrasës në masë
Zbulohet plani i arratisjes, do grabisnin një biznes e do iknin nga Shqipëria Vendosja në pranga e 5 punonjësve të burgut të Peqinit dhe i Jetmir Guzit nga Shkodra,ka zbardhur të gjithë planin e arr
Dreka e birra me gardianët, ja plani i arratisjes nga Peqini Dështon plani për arratisjen e tretë të Admir Tafilit, vëllait të tij Genci Tafili dhe dy shokëve të tij Fran Marashi dh