999 rezultate për

arratisje

Grabitje, vrasje nga policia dhe arratisje: Fati i 8 të burgosurve të Trikalasë që tronditën Greqinë Vrasja e Admir Muratajt në një përballje me armë me policinë shqiptare gjatë super grabitjes së ditës së djeshme të 10 m
Mjeshtër i vjedhjeve e arratisjeve, kush është "truri" i grabitjeve që u vra në Rinas Personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes në Rinas sipas mediave greke është Admir Murataj. Por ky emër nuk është i p
Plagosje dhe arratisje, kush është shefi i grupit kriminal që u kap sot në Tiranë? Pas goditjes së grupit të trafikut të drogës në drejtim të Gjermanisë, është arrestuar edhe “shefi” i këtij grupi, Leona
Plani Gruevski? Basha paralajmëron arratisjen e Ramës Gjatë fjalimit të tij, Lulzim Basha bëri një deklaratë disi të çudtshme gjatë protestës së sotme duke paralajmëruar një
Arratisje spektakolare në Greqi, shqiptari hidhet nga makina e policisë Shqiptarët në Greqi vijojnë të sjellin probleme per policinë e për drejtësinë greke. Së fundmi mësohet se një arrati
Rrëfimi i ish-drejtorit: Si u hap tuneli nëntokësor për arratisjen e Gaxhait Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Zhduken xhirimet e arratisjes së Gruevskit Prokurori Shtetëror Publik, Lubomir Jovevski sot deklaroi se organet kompetente legjislative nuk i paraqitën në prokuror
Sot dërgohen pamjet nga Shqipëria për arratisjen e Gruevskit Prokuroria Publike po vazhdon ende me procedurën parahetimore për arratinë e Nikolla Gruevskit. Pa pranuar të tregojë de
Kërkohet që ministri të mbajë përgjegjësi për arratisjen e Gruevskit Organizatat joqeveritare ia rikujtojnë Qeverisë së ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe dy drejtorë të t
ASH reagon për arratisjen e kriminelit që tentoi të vrasë Selën "Se Maqedonia po bëhet vendi i çudirave dhe aty ka gjithçka përveç drejtësisë dhe shtetit ligjor, flet edhe ikja e njëri
Nën hundën e gardianëve grekë, 9 minutat e arratisjes spektakolare të dy shqiptarëve Nëntë minuta u janë dashur dy shqiptarëve për t’u arratisur nga burgu i Koridhalos në Greqi. Ndërsa autoritetet e bu
Spasovski: Hetimet e largimit të Gruevskit do tregojnë ku çaloi sistemi (VIDEO) Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, mendon se faji për arratisjen e Nikolla Gruevskit nuk është tek MPB, po
Aksidentohen rëndë 4 hajdutë shqiptarë gjatë arratisjes nga policia Tentuan që t’i arratiseshin policisë, 4 shqiptarë pësojnë aksident dhe plagosen. Ata akuzohen për vjedhje banesash. S
Deputeti zbulon skenarin, Zaev ka pasur dijeni për arratisjen e Gruevskit Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev konsideron se ka dy variante si shpjegim për arratisjen e ish-kryeministrit të
Gruevski shijon lirinë, asnjë përgjegjësi për arratisjen e tij Edhe një muaj nga arratisja e ish kryeministrit, Nikolla Gruevski në Hungari ku ka fituar të drejtën e azilit politik, a
Çudit Zaev: Di gjithçka rreth arratisjes së Gruevskit Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ka deklaruar se ai i di “të gjitha detajet” dhe se është plotësisht i informuar në
Mali i Zi: Kërkoni llogari te Zaevi për arratisjen e Gruevskit Kryeministri i Malit të Zi Dushko Markoviq, ka deklaruar se është detyrë e Maqedonisë dhe jo e Malit të Zi që të kujdese
Agjentët e huaj ndihmuan Gruevskin të arratiset Shërbimi Informativ Hungarez është i përfshirë në lehtësimin e arratisjes së ish kryeministrit maqedonas Nikolla Gruevsk
Kush ka dorë në arratisjen e Gruevskit nëpëmjet Shqipërisë? Flet gazetari shqiptar Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski u arratis pak para arrestimit dhe kaloi nëpëmjet Shqipërisë. Gazetari
Dyshohet se Mickoski kishte dijeni që Gruevski do të arratisej Ekstradimi i Gruevskit nga Hungaria do të kërkohet përmes Ligjit për bashkëpunim juridik ndërkombëtar. Kjo pasi dy vende