999 rezultate për

arratiset

Çudirat e shqiptarëve nuk kanë fund: Bëri tamponin, 31 vjeçarja arratiset nga spitali Çudirat e shqiptarëve duket se nuk kanë ndërmend të ndalojnë. Kështu këtë herë një shqiptare që banonte në Itali ësh
27 vjeçari me BMW godet policin dhe arratiset, "Shqiponjat" vihen në aksion Një 27 vjeçar është arrestuar nga Policia në Tiranë, pas një aksioni nga ana e forcave “Shqiponja” dhe “Shigjeta”. Kë
Arratiset një person nga Drejtoria e Policisë në Tiranë, "blindohet" zona Një person është arratisur pak më parë nga Drejtoria e Policisë në Tiranë. Menjëherë forca të mëdha efektivësh janë
Mashtroi, arratiset mjeku që deklaroi shtatëzaninë e Fjolla Morinës Mjeku i parë që i ka nxjerrë këngëtares Fjolla Morina një raport fals se është shtatzënë,është arratisur në Kosovë. A
"Arratiset" drejt Francës, pamjet e ëmbla nga pushimet e Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Adelina Ismajli ka nisur pushimet me familjen! Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar bashkë me partnerin Vali dhe djalin e
Plas sherri në makinë, pasagjeri vret shoferin dhe arratiset Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër. Pas një sherri në makinën ku po udhëtonin, pasagjeri ka qëlluar shoferin
E infektuara me koronavirus arratiset nga spitali Një paciente që kishte rezultuar pozitive për koronavirusin është larguar nga Spitali i Gjakovës. Siç raportojnë medi
Basha paralajmëroi "furtunë" në politikë, Meta arratiset në Bogovë Presidenti Meta tashmë e ka kthyer në një zakon që të publikojë fotografi nga udhëtimet e tij përreth Shqipërisë. Dit
Bayerni "shkërrmoq" Dusseldorfin, arratiset drejt titullit (VIDEO) Kampionët në fuqi dhe liderët e Bundesliga, Bayern Munich, kanë mposhtur Fortuna Dusseldorf me rezultatin 5:0. Rezult
Shqiptari tenton të arratiset nga burgu grek por kapet në momentet e fundit Një tentativë për arratisje ka ndodhur në një burg grek nga një shqiptar, tentativë e cila ka rezultuar një dështim.
Arratiset një i dënuar nga burgu i Tepelenës Policia e Tepelenës ka bërë të mundur kapjen e të burgorusrit që u largua këtë të martë nga burgu. Shtetasi E. Ç. ësh
Motra e CR7 nuk pyet për Koronavirusin, arratiset drejt Brazilit për t’u takuar me të dashurin Motra e Cristiano Ronldos siç duket ka pasur polemika me autoritetet e portugalisë pasi që ajo vendosi të udhëtoj drejt
51 vjeçari me koronavirus arratiset nga spitali Një situatë alarmante është shkaktuar në Kosovë, pasi një i prekur nga koronavuirusi është arratisur nga spitali. 51-
Higuain thyen rregullat, "arratiset" natën nga Italia Gonzalo Higuain është një nga personat e urryer në Itali orëve të fundit. Futbollisti argjentinas ka marrë rrugën për ve
Diletta Leotta shfrytëzon ndalesën e Serisë A, arratiset në male (FOTO LAJM) Prezantuesja e "Dazn" po pushon në male, dhe si gjithmonë ajo ndau disa fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në Instag
Arratiset një person nga burgu Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se të dielën pasdite një i burgosur ka ikur nga burgu i Dubravës. I burgo
Kërkohet verifikimi i pasurisë, Lul Berisha “arratiset” nga Shqipëria Operacioni Forca e Ligjit shkoi edhe në Durrës mesditën e sotme, teksa më herët raportuam për operacione në Shkodër dhe
Arratiset nga burgu shqiptari në Greqi Një shqiptar është arratisur sot nga burgu ku po vuante dënimin në Kretë në Greqi. Arratisja ka ndodhur gjatë kohë
Mjeti luksoz përplaset me shtyllën, shoferi arratiset por nuk e harron makinën Një automjet luksoz, tip BMW seria 7 është përplasur mbëmjen e së hënës me një shtyllë betoni të ndriçimin rrugor. Ng
Preu byzylykun elektronik, shqiptari arratiset në Greqi Mediat greke shkruajnë se një shqiptar i cili ishte lënë i lirë nga burgu por mbahej me byzylyk elektronik, e ka prerë a