999 rezultate për

arratisen

Koronavirusi pushton ishullin e famshëm grek, disa u "arratisën" Rritja e rasteve pozitive me koronavirus ka bërë që autoritetet greke të zgjerojnë masat e sigurisë, ndërkohë që po krye
Kërcënuan policin dhe u arratisën, kapen në flagrancë 3 kushërinjtë në Fushë-Krujë (VIDEO) Kanosën punonjësit e policisë të IEVP-së Fushë Krujë, arrestohen në flagrancë 3 shtetas. Specialistët për Hetimin e K
"Arratisen" bashkë me fëmijët, Kim dhe Kanye në tentativë për të shpëtuar martesën (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West raportohet se kanë ndërmarrë një udhëtim, si një përpjekje për të shpëtuar martesën e tyre
Toka e premtuar, si arratisen me kamion shqipëtarët drejt Britanisë Mbretëria e Bashkuar ka qenë prej kohësh një destinacion sa i preferuar, aq edhe i pamundur për shqiptarët që duan të em
Rastësi? Robert Berisha dhe Jessica Kadiu "arratisen" bashkë (FOTO LAJM) Deklarata bombë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lidhjen me Robert Berishën, bëri bujë në mediat shqiptare pasi
Dy të infektuar me koronavirus, arratisen nga spitali i Shtipit Dy pacientë, pasditën e sotme kanë thyer dritaret dhe janë arratisur nga spitali i Shtipit, të cilët kohë më parë ishin
Dy persona të dyshuar me koronavirus arratisen nga spitali në Maqedoninë e Veriut Dy persona si të dyshuar me koronavirus janë arratisur nga një spital në Maqedoninë e Veriut. Dy pacientët kanë thyer
Hetimet për tërmetin, ndërtuesit arratisen, lënë banorët pa shtëpi (VIDEO) Pas tërmetit të 26 nëntorit, një bllok banimi në liqenin e thatë është i braktisur. Bashkia Tiranë ka vendosur shiri
Durrsakët "arratisen" drejt veriut, mes tyre edhe Vangjush Dako (FOTO LAJM) Tërmeti i fortë 6.4 ballë dhe postgoditjet, kanë shkaktuar jo vetëm viktima e të plagosur, por kanë krijuar edhe panik t
Shqiptarët bëjnë për spital italianët, kapen 5 persona, në kërkim 7 të tjerë Karabinierët ndërhynë për të shuar një përleshje të dhunshme në Piazza Monte Grappa në Frascati mbrëmë në mesnatë. Alarm
Pushimet e ëndrrave, Gjiko dhe Elita "arratisen" me Zërin drejt destinacionit fantastik (FOTO & VIDEO) Pas koncerteve të shumta të verës, reperi Gjiko ka marrë disa ditë pushimi dhe është nisur së bashku me bashkëshorten e
Arratisen 4 të burgosur nga burgu në Greqi, 2 prej tyre shqiptarë Katër të dënuar u arratisën sot nga një burg në Greqi. Mediet fqinje raportojnë se katër të burgosurit, përkatësisht dy
Dy shqiptarë arratisen nga burgu grek, kështu u zbulua se mungonin Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu i Kasandrës në Greqi. Njëri prej shqiptarëve kishte marrë leje dhe nuk u kthye më.
DETAJE/ Ishin dënuar me burgim të përjetshëm, shqiptarët arratisen pa i kuptuar askush Dy shqiptarë janë arratisur nga burgu grek i Kassandrës në Halkidiki. Sipas mediave greke, të dy shqiptarët ishin të
Arratisen nga burgu grek 2 shqiptarë të dënuar për vrasje Dy të dënuar shqiptarë janë arratisur burgu grek. Ngjarja ka ndodhur 48 orë më parë në burgun Kassandra në Halkidiki.
Historia rrënqethëse, si u arratisën tre vëllezërit nga Srebrenica Hasan Hasanoviç e mban mend mirë se si dhe vëllezërit e tij nisën udhëtimin e tmerrshëm nga Srebrenica për t’iu arratisu
Arratisën dy shqiptarë nga burgu grek Dy shqiptarë dhe dy gjeorgjianë janë arratisur nga qelia e një burgu në Athinë rreth orës 04:00 të ditës së sotme. Ata i
U arratisën nga burgu grek, zbulohet identiteti i dy shqiptarve Është zbardhur identiteti i të arratisurve nga burgu grek. I arratisur është Albion Shezairi 22 vjeç banor në Galaci, A
Goditën gardianen, si u arratisën të burgosurit shqiptarë Janë zbardhur detaje të reja nga arratisja e pak minutave më parë e dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Avlonës në Gr
Ngjarja e plotë, arratisen dy të burgosur shqiptarë në Greqi Arratisen nga burgu i Avlonas në Greqi dy shqiptarë. Dy të burgosurit u arratisën nga pjesa e kuzhinës së burgut mbrëmje