E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

arratisej

Kush është politikani që ndihmoi Baren të arratisej? I dha makinën dhe u maskua si piktor Gjatë verës, dhe vjeshtës së vitit 1999, Policia e Shtetit nis një aksion të gjerë për goditjen e bandave në të gjithë v
Po arratisej, prangoset bullgari i dënuar me 4 vite heqje lirie nga drejtësia shqiptare Një shtetas nga Bullgaria është vënë në pranga sot në Qafë-Thanë. Ndaj 52-vjeçari, Gjykata e Apelit Tiranë ka caktuar
Tentoi t’i arratisej policisë duke hedhur armën, arrestohet 32-vjeçari i dënuar me 8 vite burg (VIDEO) Një 32 vjeç ka përfunduar në pranga, pasi po qarkullonte me armë zjarri në qytet. Sipas njoftimit të policisë, i arrest
I dënuar me 20 vite: Kush është Gëzim Toma që tentoi të arratisej nga "Alcatraz-I" shqiptar Një i dënuar për vrasje ka tentuar të arratiset nga burgu i Peqinit. Ai ka prerë hekurat e dritares së qelisë por nuk
I kërkuan të "arratisej", i merret pasaporta Marsida Qatjas Marsida Qatja, nëna e tre fëmijëve që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra
Tmerr në qendrën tregtare, kasapi shqiptar masakron me thikë gruan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suzzara në provincën e Mantovës. Një burrë shqiptar me profesion kasap ka plagosur
Ish-drejtori i policisë rrëfen si e gjetën tunelin ku do të arratisej i forti i Vlorës Top Story përveç se pasqyroj kushtet në burgje u ndal dhe tek siguria e tyre. Për shkak të godinave të amortizuara, dhe
Ndihmuan serbin të arratisej, arrestohen dy policë dhe 4 shtetas shqiptarë Policia e Kukësit në bashkëpunim me Sektorin e SHÇBA-së nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit, ka arrestuar në flagranc
Para se të arratisej, Gruevski ju ka shkruar letër Mogherinit dhe Hahnit (FOTO LAJM) Para se të kërkojë azil politik dhe të arratiset nga Maqedonia, ish-kryeministri Nikolla Gruevski ju ka shkruar letër an
Dyshohet se Mickoski kishte dijeni që Gruevski do të arratisej Ekstradimi i Gruevskit nga Hungaria do të kërkohet përmes Ligjit për bashkëpunim juridik ndërkombëtar. Kjo pasi dy vende
Policët gjejnë një vrimë në tokë, por më pas shokohen nga ajo që shohin (VIDEO) Një patrullë policie gjeti një vrimë të çuditshme në tokë, disa metra larg një burgu të sigurisë së lartë në Brazil.
Arrestohet shqiptari në Greqi, ndihmoi grekun të arratisej pas vrasjes (VIDEO) Një 40 vjeçar shqiptar është arrestuar në Amfissa, pranë Patras pasi ndihmoi një 34-vjeçar grek të arratisej nga vendi i
U kap në Kosovë teksa arratisej, Babale po hetohej në Shqipëri për drogë Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me arrestimin e "Dëshmitarit X" Albert Veliu në Kosovë. Arrestimi i Veliut ba
Enver Sekiraqa do të arratisej Megjithëse pritej një vendim lidhur me masën e paraburgimit për Enver Sekiraqën, një gjë e tillë nuk ka ndodhur. Shka
Vrau gjyqtaren, 53-vjeçari mori peng furgonin e tentoi të arratisej Sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda, autori i vrasjes së Fildes Hafizai, Fadil Kasemi nuk është dorëzuar sikurse prete
Anketa: Ja cili politikan do ta braktiste i pari Maqedoninë Sasho Mijallkov është politikani tjetër i radhës, funksionar lidhur me rastin e PSP-së që do të arratisej nga Maqedonia.
DETAJE/ Ky është autori i atentatit të Shkodrës që tentoi të arratisej në Mal të Zi Personi që shikoni në foto është autori i atentatit që ndodhi sot në qytetin e Shkodrës, ku mbetën të plagosur tre perso
Masakra në Sukth, ja kush e ndihmonte Dalipajn të arratisej (FOTO LAJM) Vetëm 3 ditë më parë në Sukth u vra gjatë një atentati ish-polici Ervin Dalipaj por që ishte shpallur në kërkim për vras
Rrëfehet taksisti që shoqëroi 16 vjeçaren "të arratisej" Nga hetimet e deritanishme mësohet se 16 vjeçarja Gazije Kazija e cila u largua nga banesa e saj në Durrës për në jug pa
Shqiptari i dënuar në Greqi tenton të arratiset nga gjykata Një shqiptar, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije, ka tentuar që të arratisej nga gjykata në Greqi, por ai ësht