999 rezultate për

arrat

Rrjeti i zbuloi lidhjen, Aleksia dhe Romeo arratisen në Korçë (FOTO LAJM) Lidhja e aktorit Romeo Veshaj me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi është për momenitn më e përfolura.
U arratis apo u dorëzua? Si arriti Mijallkovi "t'i mashtrojë" të gjithë? (VIDEO) Kthimi i Sasho Mijallkovit solli gëzim. “Sinqerisht gëzohem që i akuzuari Sasho Mijallkov vendosi të paraqitet vetë”,
Kë po kërcënon? Stresi sulmon nga arratia: Do kthehem në verë atje! Prej muajsh Stresi gjendet në arrati nga policia shqiptare për pjesëmarrje në protestën për vrasjen e Klodian Rashës.
Edhe nga arratia Stresi nuk i ndahet Edi Ramës, i poston listën e borxheve (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi i është rikthyer politikës në Shqipëri edhe pse gjendet në arrati nga policia shqiptare. Me a
Mjekët dhe infermierët shqiptarë u arratisën në Gjermani, Rama "mburret" me mjekët turq Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Fier ku edhe ka nisur procesi i vaksinimit, por ka përfituar për të inspektuar edhe
Këtu dimër e acar, vajzat shqiptare bëhen çokollatë në Dubai (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Shqipëria u godit nga rryma të ftohta dhe rreshje dëbore. Por disa prej vajzave të ekranti shq
E lumtur në arrati, Fjolla Morina shtatzënë sërish? (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina po kalon ditët më të bukura që mund të kaloj një i arratisur i drejtësisë. Madje në Ditën e
Fjolla dhe Fisniku nuk pyesin për shtet, festojnë Shën Valentinin nga arratia (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest
Stresi publikon bisedën me të ëmën dhe paralajmëron rikthimin e "frikshëm" nga arratia Reperi i njohur, Stresi, është ende në arrati, pasi u shpall në kërkim nga policia, për pjesëmarrjen në protestën e dhun
Jetonte mes luksit, si e tradhtoi familja trafikantin në Durrës pas 12 vitesh arrati 55-vjeçari shqiptar Ilir Plaku është ekstraduar në Itali, pasi u arrestuar në nëntor të vitit që lamë pas. Plaku kishte
Në kërkim nga policia pas arratisë, Fjolla "bëhet e gjallë" për politikanin e njohur (FOTO LAJM) Prej disa javësh, këngëtarja Fjolla Morina është në kërkim nga policia. Ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpi
Mik i Alket Rizait, bie në pranga "truri" i arratisjes së bujshme me helikopter Policia greke arreston një tjetër mik të Alket Rizait. Një 44-vjecar shqiptar që konsiderohet “truri” i arratisjes se Al
"Arratisje" me Krenarin? Luana Vjollca nis pushimet luksoze (FOTO LAJM) Në fund të janarit Luana Vjollca përfundoi sezonin e katërt të “Shiko kush luan”. Ajo e mbylli programin në formën më të
Kush është Alket Rizai, "mjeshtri i arratisjeve" që habiti policinë greke Mediat greke kanë publikuar të tjera detaje në lidhje me ndalimin e Alket Rizait i çili u kap dje në kryqëzimin e Qipros
Aksident i frikshëm në Berat: "BMW" merr përpara 4 makina, arratiset shoferi Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Berat. Burimet bëjnë me dije se një automjet tip "BMW" ka përplas
Lewa vendos dy rekorde, "arratiset" Bayern (VIDEO) Bayern Munchen shkëlqen dhe kthehet te goleadat, por skena fitohet nga Robert Leëandoëski, që është lojtari i parë në hi
Makina përplas policin në Vlorë, shoferi arratiset me shpejtësi Një makinë ka përplasur një këmbësor pasditen e sotme në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se makina në fjalë ka përplasur
Arratisja e Fjolla Morinës, Prokuroria nis hetimet Policia po punon për kapjen e këngëtares Fjolla Morina, e cila është arratisur nga shtëpia teksa është nën hetim për vep
Ishte në "arrest shtëpie", arratiset Fjolla Morina Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arratisur. Ajo ishte dënuar me arrest shtëpie në një banesë në Kukës pasi u
Drejtim armësh dhe grushte mbi policinë, si u arratis dje Abedin Oruçi Policia e Shtetit ka sqaruar ngjarjen e paprecedentë të ndodhur ditën e djeshme në Kukës, ku i shpalluri në kërkim Abedi