999 rezultate për

arra

Rrjeti i zbuloi lidhjen, Aleksia dhe Romeo arratisen në Korçë (FOTO LAJM) Lidhja e aktorit Romeo Veshaj me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Aleksia Peleshi është për momenitn më e përfolura.
Kjo do të jetë e ardhmja e Harry Kane Harry Kane duket se e ka të vendosur të ardhmen e tij, edhe pse duhen edhe disa muaj që të hyjmë në merkaton e verës. Di
U arratis apo u dorëzua? Si arriti Mijallkovi "t'i mashtrojë" të gjithë? (VIDEO) Kthimi i Sasho Mijallkovit solli gëzim. “Sinqerisht gëzohem që i akuzuari Sasho Mijallkov vendosi të paraqitet vetë”,
Kë po kërcënon? Stresi sulmon nga arratia: Do kthehem në verë atje! Prej muajsh Stresi gjendet në arrati nga policia shqiptare për pjesëmarrje në protestën për vrasjen e Klodian Rashës.
Shifrat marramendëse/ Nga Becchetti te "Aktor", Shqipëria rrezikon të humbasë miliona në Arbitrazh Qeveria shqiptare po përballet me shumë gjyqe në Arbitrazh për shkak të prishjes së kontratave. Akuzat kanë qenë të shum
2 miliardë dollarë! Si do të ndahet pasuria marramendëse pas divorcit Kim-Kanye (FOTO LAJM) Pas afro shtatë viteve martesë, Kim Kardashian dhe Kanye West i dhanë fund marrëdhënies së tyre të shumëpërfolur. Mediat
Edhe nga arratia Stresi nuk i ndahet Edi Ramës, i poston listën e borxheve (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi i është rikthyer politikës në Shqipëri edhe pse gjendet në arrati nga policia shqiptare. Me a
Mjekët dhe infermierët shqiptarë u arratisën në Gjermani, Rama "mburret" me mjekët turq Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Fier ku edhe ka nisur procesi i vaksinimit, por ka përfituar për të inspektuar edhe
"Mbappe do të shkojë te Reali" Jamie Carragher uron që Kylian Mbappe ta vazhdojë karrierën te Liverpool-i “i tij”. Ish-kapiteni i Të Kuqve ka folur
Këtu dimër e acar, vajzat shqiptare bëhen çokollatë në Dubai (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Shqipëria u godit nga rryma të ftohta dhe rreshje dëbore. Por disa prej vajzave të ekranti shq
Super makina e Kobe Bryant në ankand, shitet për një çmim marramendës Kur ka kaluar një vit nga vdekja e Kobe Bryant, ylli i Lakers dhe NBA-së ndarë nga jeta pas një aksidenti me helikopter,
E lumtur në arrati, Fjolla Morina shtatzënë sërish? (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina po kalon ditët më të bukura që mund të kaloj një i arratisur i drejtësisë. Madje në Ditën e
Fjolla dhe Fisniku nuk pyesin për shtet, festojnë Shën Valentinin nga arratia (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest
I kërkon shumën marramendëse për dasmë, Fatmira Breçani habitet nga tropojanët (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fatmira Breçani ishte e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku gjatë intervistës r
Stresi publikon bisedën me të ëmën dhe paralajmëron rikthimin e "frikshëm" nga arratia Reperi i njohur, Stresi, është ende në arrati, pasi u shpall në kërkim nga policia, për pjesëmarrjen në protestën e dhun
Pronari i lë trashëgiminë marramendëse qenushes së tij Është një histori e një kafshe shtëpiake me të vërtetë e përkëdhelur, Lulu, një lloj qeni kufiri 8 vjeçar. Ajo ishte
Buna del nga shtrati, izolohen disa fshatra: Kërkohet ndërhyrje emergjente Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut Lumi Buna ka dalë nga shtrati. Rritja e nivelit të liqenit ka krijuar vështirës
Jetonte mes luksit, si e tradhtoi familja trafikantin në Durrës pas 12 vitesh arrati 55-vjeçari shqiptar Ilir Plaku është ekstraduar në Itali, pasi u arrestuar në nëntor të vitit që lamë pas. Plaku kishte
Carragher këshillon Klopp: Liverpoolit i duhen tre lojtarë Liverpooli ka nevojë për prurje të reja këtë verë, sipas legjendës Jamie Carragher. Carragher beson se Kloppit i du
Vila, biznese dhe 10 makina luksi: Pse iu sekuestrua pasuria marramendëse Alban Xhepës Ditën e sotme Prokuroria e Tiranës ka sekuestruar 6 milion euro pasuri të shtetasit Alban Xhepa. "Lufta" ndaj Xhepës