999 rezultate për

armiqte

Takimi Rama-Erdogan, mediat greke: Ne jemi armiqtë e tyre! Vizita e sotme e kryeministrit Rama në Turqi nuk është kaluar pa u vënë re edhe nga mediat greke. Gazeta greke El.gr
SHBA-të dërgojnë anijen gjigante në Kretë, mesazh i fortë për armiqtë Anija gjigante ushtarake e SHBA-ve, USS Hershel "Woody" Williams do të ankorohet përgjithmonë në bazën amerikane të Soud
Aishe Haklaj bën deklaratën e fortë: Fatmiri u tradhtua nga bashkëshorti im, u ble me para nga armiqtë Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt,
Trondit Aishe Haklaj: Fatmiri u tradhëtua nga bashkëshorti im, u ble me para nga armiqtë Sot e kësaj dite vrasja e Fatmir Haklajt dhe Sami Kërrnajës është ende e pazbardhur nga instancat ligjzbatuese. Haklajt,
Studenti serb: Shqiptarët nuk janë armiqtë tanë Projekti i DW #Generation99 ka mbledhur në vitin 2019 për herë të parë studentë nga Kosova dhe Serbia. Në grupin e stude
Kryemadhi: Jam paragjykuar gjithë jetën se jam gruaja e Ilir Metës Kryetarja e Lëvizjes Socailiste për Integrim Monika Kryemadhi nuk nguroi që të përgjigjet nëse është ndjerë e paragjykua
Kërcënon Vulin: Armiqtë të frikësohen nga parada jonë ushtarake Parada usharake “Mbrojtja e Lirisë”, ka qenë mesazh i pastër për miqtë, armiqtë dhe çdokush duhet ta interpretojë si të
600 gola me Barcelonën, miqtë dhe armiqtë e Messit japin opinionin e tyre Lionel Messi shpërtheu dje me dopiteën kundër Liverpoolit duke arritur në kuotën e 60 golave. Por yllli i Barcelonës
Muç Nano zbulon armiqtë: Ata nuk lexojnë libra, shkojnë me motrat e të tjerëve (VIDEO) Monolog nga Mustafa Nano- Provokacija Unë kam zbuluar se kush janë armiqtë e mi. Nuk i njof me emër e mbiemër, kupto
Revolucioni komunist u financua nga armiqtë kapitalistë Ndoshta dy njerëzit e parë që të vijnë ndër mendje, kur flitet për Revolucionin Rus janë Leon Trocki dhe Vladimir Lenin.
Lajm i keq për armiqtë e shqiptarëve, edhe në pension Merkel nuk heq dorë Peter Beyer, raportues i grupit parlamentar CDU/CSU për Kosovën dhe Serbinë në Komisionin e Jashtëm të Bundestag-ut, tho
Armiqtë po vdesin për bukë! Shkresa "e gabuar" që alarmoi kupolën komuniste (FOTO LAJM) Urdhri, Kiço Ngjela: Mund të vdesin fëmijët, të rishihet heqja e triskave familjeve të të burgosurve. Kadri Hazbiu: tër
Armiqtë dridhen para saj, ky është "përbindëshi" 13 miliard USD i SHBA-ve (FOTO LAJM) Thuajse një vit më parë hyri në shërbim anija luftarake më e madhe në botë. USS Gerald R. Ford, një “përbindësh” që k
"Armiqtë" Milaim Zeka dhe Fisnik Ismaili bëhen bashkë në fotografi Një vizitë në Tuz të Malit të Zi e një grupi të deputetëve, ka bërë bashkë Milaim Zekën dhe Fisnik Ismailin, të cilët sh
Ish-banori i BB për vdekjen e Adelës: Armiqtë e saj u shtirën si miq Vdekja e gazetares Adela Xhamani shkaktoi shumë zhurmë në rrjetet sciale dhe media. Ajo u nda nga jeta për shkak të n
Flet Haradinaj: Jemi të rrezikaur nga armiqtë të rinj e të vjetër Ka filluar seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës. I pari që ka folur ka qenë kandidati për kryeministër Ramush
Njihuni me 10 “armiqtë” e dhëmbëve Një buzëqeshje e bukur na bën të dukemi 10 herë më të pasur. Pavarësisht kësaj, shumë prej nesh i dëmtojnë dhëmbët falë
Bannon: Do të vazhdoj ta mbroj Presidentin nga armiqtë! Steve Bannon, ish-këshilltari mjaft i diskutueshëm i Donald Trump pohoi sot se do të vijojë të mbrojë presidentin amerik
“Kjo anije do të tmerrojë armiqtë tanë”, njihuni me 'përbindëshin' e ri të SHBA-ve (FOTO LAJM) “Shtetet e bashkuara të Amerikës sapo i dërguan një mesazh prej 100 000 tonelatash botës”. Ky ishte komenti i presidenti
Nis lundrimin aeroplanmbajtësja, Trump: Kjo anije do të tmerrojë armiqtë tanë! Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, ka marrë pjesë sot në ceremoninë ushtarake në Norfolk të Virxhinias, kur në ujëra ni