999 rezultate për

armina

Nga momentet e ëmbla te ato të "nxehta", Armina uron Shkëlzenin për përvjetor (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka ndarë së fundmi disa nga kujtimet më të bukura krah partnerit të saj, Shkëlzen Berisha duke ndarë mome
Pa filtra fare! Armina Mevlani tregon çfarë bën për të pasur një gjoks në formë Blogeria e njohur Armina Mevlani ka folur sërish për planet që ka në lidhje me dasmën, të cilën për shkak të pandemisë a
Armina Mevlani nuk pret më gjatë, ja kur do të martohet me Shkëlzen Berishën (FOTO LAJM) Armina Mevlani kishte menduar që 2020-ta të ishte viti i kurorëzimit të dashurisë së saj me Shkëlzen Berishën, por pande
Nuk pritej nga Armina, a do t'ja falë tradhëtinë Shkëlzenit? (FOTO LAJM) Njerëz të ndryshëm reagojnë në mënyra të ndryshme ndaj tradhtisë, e cila në fakt nuk ka një “manual” sesi të menaxhohet
Nënë e një djali, Armina Mevlani surprizon Olta Gixharin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me djalin e saj, të cilin së bashku me partn
Po dasma?! Armina Mevlani flet për planet e saj: E shoh veten mami shumë shpejt Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama. Në një intervis
Dasma e shumëpritur me Shkëlzen Berishën u shty, Armina tregon arsyen Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha e shtynë dasmën e tyre e cila mezi po pritej. Megjithatë duke qenë se dasma nuk u
Publikon fotot me bikini, Armina zbulon si e thërret Shkëlzen Berisha me përkëdheli (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve jo vetëm me stilin e veçantë, por dhe format fizike. Bloge
Ditëlindja e bujshme e Armina Mevlanit, blogerja zbulon dhuratën më speciale (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, bloggerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ish
Armina Mevlani feston ditëlindjen, dalin pamjet nga festa (FOTO LAJM) Armina Mevlani ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen. Ajo mbushi 29-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk munguan dhu
Nuk do ta besoni, sa vite mbush sot Armina Mevlani (FOTO LAJM) Ajo është një ndër bloggeret më të komentuara dhe të dashuram dhe sot në shtëpinë e saj ka festë! Dhe po, është festa
Modelja e njohur për Armina Mevlanin: E vetmja mikeshë shqiptare (FOTO LAJM) Në një lidhje ‘live’ ditën e sotme me ‘Wake up’ ishte modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku. Ajo ka qenë në qen
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
"Dikur nuk doja të kisha të dashur", Armina Mevalni flet si u lidh me Shkëlzenin Armina Mevlani ka qenë gjithmonë mjaft e hapur me publikun edhe në një intervistë të fundit për “Prive” ajo ka folur sër
Habit Armina Mevlani, tregon sa të dashur ka pasur para se të bëhet e famshme Armina Mevlani është një ndër blogeret më interesante shqiptare dhe gjithmonë bie në sy për shkak të stilit të saj.
Armina Mevlani nuk i le vend imagjinatës, tërheq vëmëndjen me daljen pa reçipeta (FOTO LAJM) Armina tani ja ka marrë dorën si të tërheq vëmëndjen dhe herë pas here surprizon fansat. E kësaj radhe, Armin aka ven
Armina Mevlani flet hapur, si është marrëdhënia e saj me fëmijët e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani prej më shumë se pesë vitesh është në një lidhje dashurie me Shkëlzen Berishë. Kohët e
Armina Mevlani flet për planet e dasmës me Shkëlzen Berishën: Do ftoj shumë njerëz! (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka treguar detaje se si do të dëshironte të ishte dasma e saj. Armina Mevlani prej shumë vitesh është
"Dua të jetoj në fshat me lopë dhe me dele", Armina e jetës luksoze shpreh dëshirën e veçantë Armina Mevlani është një emër shumë i komentuar në media për shkak të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishën. Dhe të gjithë
Sic nuk e keni parë ndonjëherë, Armina Mevlani surprizon ndjekësit me kërcimin provokues (VIDEO) Një ndër blogeret më me emër shqipatre është padyshim Armina Mevlani. Armina është mjaft aktive në rrjetet socaile, p