999 rezultate për

armendi

Habit këngëtari i njohur shqiptar: Nuk e njoh Elvana Gjatën (VIDEO) Armend Rexhepagiqi prej kohësh është tërhequr nga tregu muzikor, por u rikthye sërish në provimin e albumit të ri të kën
Shqiptarët bëjnë picën më të veçantë, mahnitën zvicerjanët (FOTO LAJM) Pjetri dhe Armendi, nuk jetojnë në Itali, në vendin i cili njihet për pizza, por në Zvicër. Ata kanë bërë një kthesë në
Momenti kur babai i policit Armend Trena shpërthen në lot (FOTO LAJM) Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Armend Trena trupi i të cilit u gjend para dy ditësh, u varros dje në fshatin Begracë t
Një klasë ka vetëm një nxënës Shkolla "Tefik Çanga" në Ballaban të Prishtinës po përballet me një problem madhor, pasi ka një numër tepër të paktë nxë