999 rezultate për

armen

Nuk e lejuan të futej në supermarket, shqiptari nxjerr armën e terrorizon gjithë zonën Një shqiptar 29-vjeçar, rezident në San Marcello Piteglio ka shkaktuar panik pranë një supermarketi, teksa ka qëlluar tr
Flet kushëriri i shënjestrës së atentatit në Bulqizë: I ka vënë armën në gjoks djalit tim! Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në Bulqizë, fatmirësisht pa të lënduar dhe viktima. Shaqir Tollja, kushëriri i E
Edin Dzeko shpreson të jetë gati për ndeshjen me Parmën Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko do bëjë testimin për Covid-19 përsëri, me shpresën që të rikthehet në ndeshjen ndaj Parmas.
Armenia fillon t'i dorëzojë territorin Azerbajxhanit, banorët u vënë flakën banesave Armenia do të fillojë t’i dorëzojë një pjesë të territorit Azerbajxhanit, më 15 nëntor, si pjesë e një marrëveshjeje paq
Interi barazon në "frymën e fundit", ndan pikët me Parmën (VIDEO) Inter dhe Parma kanë ndarë pikët. Skuadra e Inter ka arritur të marrë vetëm një pikë në përballjen me Parma, duke lua
Vritet ministri i Mbrojtjes, gjithçka filmohet me dron Azerbajxhani ka publikuar pamje të momentit kur një dron i komanduar prej tyre ka qëlluar makinën ku udhëtonte ministri
Vetëvritet me armë 33 vjeçarja në Tiranë Vetëvritet 33-vjeçarja në Tiranë, 4 të afërm në hetim, pasi fshehën armën dhe provat. Ngjarja ka ndodhur në Shkozë, n
Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Luftimet vazhdojnë, Pompeo takon ministrat e Jashtëm të Azerbejxhanit dhe Armenisë Forcat e Azerbajxhanit dhe armenëve vazhduan luftimet në Nagorno-Karabak më 24 tetor, një ditë pasi ministrat e Jashtëm
Pamjet e ekzekutimit nga lufta në Karabak shkaktojnë indinjatë Një video e postuar në një aplikacion mesazhesh e cila tani nuk figuron me, tregon ata që duket të jetë dy armenë me uni
Armend Zemaj paralajmëron përkeqësim të situatës me koronavirus Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka theksuar se Kosova është duke e menaxhuar mirë situatën me Covid-19. Ai th
Koronavirusi prek edhe Parmën, gjashtë të infektuar Serie A po vazhdon të rrezikohet seriozisht nga virusi Covid-19. Koronavirusi po vazhdon të shpërndahet me të madhe n
"Rusët në Nagorno Karabakh": Ndryshon rrjedhë lufta Azerbajxhan-Armeni? Duket se Rusia ka vendosur që ndërhyjë fuqishëm në rajon, ndërkohë që lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit po shkakton n
Në kërkim për një vrasje, Nuredin Dumanit i zbulohet një tjetër ekzekutim Janë zbuluar detaje të reja për Nuredin Dumanin, shtetasin e shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Celës. Mësohet s
​Azerbajxhani vret 51 ushtarë të Armenisë Zyrtarët armenë nga Nagorno-Karabak thanë sot se, sipas informacionit të fundit, të paktën 51 anëtarë të tjerë të ushtri
Sëmundja e rëndë i merr jetën aktores së njohur të telenovelave (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Carmen Sevilla, ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur të fitojë dot betejën me sëmundjen e rëndë. Med
Ndërhyn Rusia, merr kthesën e papritur lufta Azerbajxhan-Armeni Ministrat e jashtëm nga Armenia dhe Azerbajxhani do të marrin pjesë në bisedimet rreth konfliktit në rajonin e Nagorno-K
Futbollisti armen ndërron jetë në konfliktin me Azerbajxhanin Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vjeç
"Ra për atdheun", ish-futbollisti i ri vdes në frontin e luftës Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vje
I riu shqiptar "turpëron" policët grekë, shkojnë t'a arrestojë por ai u merr armën nga dora Një shqiptar është vënë në pranga nga policia greke. Kamerat kanë kapur momentin kur arma e shërbimit të një polici të n