999 rezultate për

armela

Aksident në ish-Bllok: Ish-konkurentja e Big Brother përplaset me makinë Mbrëmë në mesnatë ka ndodhur një aksident në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Newsbomb bën të ditur se ngjarja ka ndodhur
Zjarr zjarr! Armela i prish mendjen të dashurit të Kylie Jenner (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Armelën, bukuroshen që u bë pjesë e ‘Big Brother’ dhe që pas atij momenti sukseset për
Ish-banorja e Big Brother e provon si këngëtare, ky është videoklipi i "nxehtë" Armela u bë e njohur për publikun shqiptar me pjesëmarrjen e saj në Reality Show-in e njohur "Big Brother Albania", shkr
Murosën shqiptarin, katër italianët kërkojnë pajasësinë Kanë kërkuar pafajësinë e lirinë e tyre të plotë në Gjykatën e Apelti, katër italianët e arrestuar me akuzën e vrasjes d
Si u eliminua shqiptari i murosur në vilë me urdhër të ish të dashurës 64-vjeçare Astrit Lamaj e pagoi me jetë vendimin për t’u ndarë nga partnerja Carmela Sciacchitano, 64-vjeçe, për një grua më të re.
"Mafioze" siciliane, kjo është Carmela që urdhëroi vrasjen e shqiptarit (FOTO LAJM) Motivi pasional e ekzekutim makabër me ndihmë të klanit mafioz besnik të bosit të Cosa Nostras Toto Riina, janë disa nga
Kam nevojë për një bishë! Ish-banorja e BB çudit në Instagram (FOTO LAJM) Ish banorja e Big Brother 9 është kthyer në vëmendje sërish. Armela Hyseni është një nga vajzat sexy të dala nga edici
Bëri bujë me tipin e guximshëm, rikthehet Armela por e transformuar (FOTO LAJM) Ajo është e para femër që fitoi në reality shown Big Brother. Ermela Mezuraj, biondja simpatike dhe me një karizëm t
Pasi bëri 2 herë hundën, Armela tregon “live” ndërhyrjen tjetër në fytyrë (FOTO LAJM) Armela ka qënë një ndër vajzat që tërhoqi më shumë vëmendjen në "Big Brother Albania". Ajo u lidh nga votat e publik
Moderatori nxjerr keq modelen shqiptare: Më kërkoi të mos flisja për dy meshkuj Modelja e njohur Armela Hyseni, ka qenë e ftuar sot në "Një kat më lart" ku është vënë në siklet nga moderatori Ermal Pe
Ish banorja e Big Brother prezanton të dashurin e ri (FOTO LAJM) Armela Hyseni dhe partneri i saj në Big Brother, Damiani Agalliu kanë qenë një nga çiftet më të komentuar të Big Brother
"Mashkulli ideal për mua", flet Armela e BB Edhe pse larg vëmendjes së qindra kamerave në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ata nuk mund t’i shpëtojnë lehtë vëmen
Modelja e njohur shqiptare pranon për herë të parë se ka dike në jetën e saj Armela Hyseni është një nga ish banoret e Big Brother e cila u cilësua si një nga vajzat më tërheqëse. Modelja asnjë
Modelja e njohur pre e VIP-ave të Bllokut, ndryshimi drastik zhgënjen fansat (FOTO LAJM) Armela Hyseni është një nga ish banoret e Big Brother e cila u cilësua si një nga vajzat më tërheqëse. Menjëherë pa
Modelja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ajo ishte një nga banoret më të koemntuara në këtë edicion të BB, për shkak të formave dhe pamjes tërheqëse. ​A
Rrëfimi i modeles shqiptare:Më çmendën propozimet për martesë Armela Hyseni e BB9 tërhoqi shumë vëmëndjen këtë edicion për shkak të linjave të saj dhe fytyrës shumë tërheqëse. Mod
Dy ish-banoret më seksi të Big Brother bëhen sëbashku, çfarë po kurdisin? Dy ish banoret e Big Brother së bashku. Ish banoret sexy të edicioneve të Big Brother janë parë në shoqërinë e njëra tj
Biskota me marmelatë Përbërësit 250 gr margarin 125 ml vaj 250 ml kos 1 luge te vogle sodë bikarbone 1 luge uthull sallate 650 gr mi
E quajtën të shpifur, Armela “kërcënon” fansat Armela e BB9 tërhoqi shumë vëmëndjen këtë edicion për shkak të linjave të saj dhe fytyrës shumë tërheqëse. Gjithsesi
Kështu dukej Armela e BB9 vite më parë në videoklipin e reperit shqiptar (VIDEO) Armela e BB9 tërhoqi shumë vëmëndjen këtë edicion për shkak të linjave të saj dhe fytyrës shumë tërheqëse. Por shumë