999 rezultate për

arme

DETAJET/ Nuk i pagoi qiranë, pronari qëllon me armë zjarri drejt lavazhit Ditën e sotme një atentat ka ndodhur në Berat. Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Beratit pasi akuzohen për
Të shtënat me armë në Berat, policia jep informacion zyrtar Policia vendore e Beratit ka dhënë detaje mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në qytetin e një mbi një dritareve ku u që
Dështon atentati në Berat, 3 pronarët morën armën e qëlluan drejt lavazhit Pak minuta më parë në Berat është qëlluar me armë zjarri ndaj një lavazhi. Burime pranë vendngjarjes bëjnë medije se
E FUNDIT/ Tronditet Berati, të shtëna në një lokal Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat pak minuta më parë. Qyteti i Beratit është tronditur nga disa të shtëna me ar
Fituesi i "Got Talent" qëllon me armë të mprehtë mikun e tij Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një person ka goditur me thikë mikun e tij muzikant, e pas kësaj është largu
Erdogan dorëzohet përballë Trumpit, i ndal sulmet ndaj kurdëve Turqia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë marrë vesh për një armëpushim të menjëhershëm në pjesën veriore të Siris
Konfiskohen armë dhe municion, në Gjakovë Njësia e Hetimeve të Drejtorisë Rajonale të Policisë Kufitare- Perëndimi në Gjakovë, në bashkëpunim me njësitë tjera t
Arrestohet xhaxhai i vëllezërve Kusi Policia arreston Lulëzim Kusin. Këtij të fundit iu gjet një armë në banesë gjatë kontrollit nga blutë e Tiranës. Kusi
I frikësohej eliminimit, kush është i riu që u kap sot me super "Benz" dhe bllokues valësh Policia e Tiranës arrestoi sot tek "Liqeni i Thatë" Bledi Hakën, një person të konsideruar me rrezikshmëri të lartë. Pas
Me super "Benz", bllokues celularësh dhe çantën plot me para, kapet një i ri në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka shkatërruar një grup personash të rrezikshëm pasi konstatoi se mjeti i tyre ishte duke bërë lëvizje
Fevziu: Pse nuk reagon policia? Dritani lëvizte lirshëm me armë! Dritan Haxholli ishte një person i rrezikshëm që lëvizte lirshëm në qytet i armatosur. Ky detaj ka sjellë një reagim
Mos hapja e negociatave, Kryemadhi: Është të ngresh armët Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi e ftuar në emsionin “Aktualitet”, në Fax News komentoi edh
Grabitet banesa në Elbasan, merren sasi e konsiderueshme parash Një tjetër vjedhje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit ku brenda një banese në lagjen “5 Maj”, janë marrë
Sherr mes kunatave në Dibër, njëra nxjerr çiften Një sherr mes kunatash për fat të mirë nuk është finalizuar më dëme të tjera pavarësisht se është nxjerrë edhe një armë.
I moshuari në Korçë tregon tmerrin: Bërtisnin lekë, lekë! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në në lagjen numër 3 të Korçës. Një çift të moshuarish ranë pre e g
Kanosen me armë inspektorët e pyejve në Bulqizë, 2 fouristrada i kishin ngritur pritë Një tjetër përplasje mes inspektorëve të Inspektoritatit Shtetëror të Mjedisit, Pyjeve, Ujërave dhe Turizmit ka ndodhur
Protestuesja tek Unaza e Re: Rrëmbeni armët, ja vdekje, ja liri! Edhe pse mbrëmë disa banorë u arrestuan nga policia, qytetarët tek Unaza e Re nuk kanë ndërmend të ndalen. Lindita Pr
Me armë në duar, del fotoja e vrasësit me viktimën në Kavajë Edhe pse sot është dita e tretë që pas ngjarjes së rëndë në kavajë, detaje të reja vazhdojnë të dalin ënë dritë. Edhe
Konsumuan alkool dhe kokainë, çfarë u tha para plasjes së armës në shtëpinë e Marsidës Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në Kavajë, ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli në shtëpinë e Marsida Qat
Nuk ka prova për vrasjen e Santjagos, Elvis Gaçaj gjykohet vetëm për armëmbajtje pa leje Gjykata e Durrësit ka lënë në qeli me masën e sigurisë “arrest me burg” Elvis Gaçajn, i ndaluar dy ditë më parë në mes t