999 rezultate për

armando

PËRGJIMET/ "Po lehin qentë..", bisedat për të cilat kërkohen 15 vite burg për Armando Koçerrin Prokuroria ka mbyllur dosjen e Armando Koçerrit si pjesë e grupit të Habilajve duke kërkuar 15 vite burg për të, e cila
Armando Sadiku bomber, i mjaftojnë vetëm 3 minuta për të tundur rrjetën (VIDEO) Tre minuta dhe Armando Sadiku kalon në avantazh Malagën. Sulmuesi elbasan ka dërguar sinjale pozitive nga Spanja për
Rei Manaj shënon në Spanjë, mposht Malagën e Sadikut (VIDEO) Rei Manaj ka shënuar një gol në sfidën mes Albacetes së tij dhe Malagës së Armando Sadikut e Keidi Bares. Të tre futb
Ekzekutimi i Armando Gjinit në sy të fëmijëve, i përfshirë në pazare droge dhe i mbytur në borxhe Vrasja e Armando Gjinit katër ditë më parë në Rrëshen, vazhdon ende të jetë pa autor, por grupi hetimor që po punon për
U lirua fill pas arrestimit! Dyshimi që eleminoi në sy të fëmijëve Armando Gjinin Atentati i djeshëm në mes të Rrëshenit tronditi opinionin publik lokal duke risjellë në vëmendje ngjarjet e vitit 1997.
U arrestua për 613 kokainë, dështon seanca për Arbër Cekajn Gjykata për Krimet e Rënda ka shtyrë ditën e sotme seancën për Arber Cekajn. Sipas informacioneve seanca është shtyrë
Armando Sadiku largohet nga Levante Armando Sadiku nuk e ka të ardhmen te Levante. Kjo është e dhëna më e fundit nga mediat spanjolle pranë këtij ekipi, tek
Sadiku pranë transferimit tek Trabzonsport Armando Sadiku është pranë transferimit te skuadra turke e Trabzonspor. Mediat në Turqi shkruajnë se është gjetur ako
Bëri bujë! Kamarieri shqiptar i kthen 400 mijë dollar amerikanes që i harroi (FOTO LAJM) Shumë televizione amerikane dhe media shqiptare kanë paraqitur aktin fisnik të shqiptaro- amerikanit Armando Markaj, i c
Për pak ndodhi tragjedia, çon fëmijët në shkollë pa ditur se makina ishte me eksploziv Një ngjarje e cila mund të kishte fund tragjik është shmangur mëngjesin e ditës së sotme në Rrëshen. Në makinën e cil
KAOS/ Menaxherit të Armando Sadikut i drejtohet pistoleta teksa po drekonte me familjen (VIDEO) Menaxheri i Armando Sadikut është kërcënuar në mes të ditës me armë zjarri në një restorant në Beograd. Nikola Damjan
I "drodhi" zinxhirin policisë, protestuesi i maskuar Armando Gecaj i dënuar për vjedhje (VIDEO) 26-vjeçari është personi që mbrëmjen e kaluar, i maskuar "drodhi" zinxhirin në fytyrën e policëve, dhe këtë gjë e pranon
Vetëvritet këngëtari i njohur, akuzohej për përdhunimin e një 13 vjeçareje Këngëtari i famshëm meksikan, Armando Vega Gil është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Policia kanë bërë të ditur se
Sadiku: Fitore e rëndësishme, tentuan të na provokojnë I rikthyer titullar pas shumë kohësh, Armando Sadiku ka realizuar golin e avantazhit në fitoren 3-0 të Shqipërisë ndaj A
Zyrtare: Kukësi shkarkon Armando Cungun Armando Cungu nuk do të jetë më trajner i Kukësit. Nëpërmjet një postimi në faqen e klubit njoftohet ndërprerja e bashkë
Kukësi e mbyll pjesën e parë me avanatzh të dyfishtë (VIDEO) Kukësi po shkon drejt fitores ndaj Luftëtarit në ndeshjen që po zhvillohet në Elbasan Arena. Verilinodrët realizuan
Zbardhet dëshmia e Çipurit: Nuk pashë asgjë, nuk kam konflikt me askënd I shpëtoi atentatit ku mbeti i vrarë kunati dhe shoku i tij, Armando Sulejmani arrestohet në spital. 43-vjeçari i njohur
Armando Sadiku zgjidhet në formacionin e javës në Zvicër (FOTO LAJM) Armando Sadiku u rikthye si protagonist në kampionatin zvicerian, duke gjetur rrugën e rrjetës në aktivizimin e tij të p
Atentati që tronditi Vlorën, si i shpëtoi për herë të dytë vdekjes “Çipuri” Akoma nuk janë identifikuar autorët e atentatit të djeshëm në Vlorë. Shenjestra, Armando Sulejmani i njohur ndryshe s
U ekzekutuan me breshëri kallashnikovi në Vlorë, kush janë dy viktimat Vlora u trondit ditën e djeshme nga një atentat mafioz, ku mbetën të vrarë dy persona, dhe u plagos shënjestra, Armando