999 rezultate për

armando

Armando Sadiku kapet "mat" me moderatoren nga Kosova (FOTO LAJM) Armando Sadiku është një nga lojtarët më të mirë në përfaqësuesen tonë, por kohët e fundit nuk ka mundur që të luajë tit
S'pranon ti japë djalin Eglantinës, rrjeti shpërthen ndaj Armandos në profilin e tij (FOTO LAJM) Të dielën që shkoi në “E diela shqiptare” u zhvillua historia e pazakontë e një nëne nga Kuçova e cila akuzonte vjehrrën
Sherri nuse-vjehrrë, Armando publikon bisedën e pazakontë të Eglës: Do të të fus... (VIDEO) Edhe një herë divorci mes Eglës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda u kthye në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Këtë h
Ish-burri përgënjeshtroi mësuesen që përloti shqiptarët, ja çfarë thotë ajo (FOTO LAJM) Një mësuese nga Kuçova preku zemrat e të gjithë publikut në emisionin "E diela shqiptare" ku deklaroi se pasi ishte ndar
Mësuesja nga Kuçova përloti publikun me historinë e saj, ish-burri: "Ajo mashtron, ja e vërteta!" Ditën e djeshme te “E diela shqiptare” u prezantua historia e mësueses, e cila pasi ishte ndarë nga i shoqi, familja e t
E keni parë super golin e Armando Sadikut? (VIDEO) Armando Sadiku po kalon një super formë në kampionatin zviceran. Sulmuesi shqiptar ndihmoi sërish Luganon e tij të fitoj
Dorëzimi i mandatit nga Prenga, OSBE: Institucionet të jenë vigjilentë ndaj të inkriminuarve Misioni i OSBE në Tiranë ka reaguar në lidhje me dorëzimin e mandatit nga ish deputeti Armando Prenga. Në një reagim
Largimi i Armando Prengës, reagon ambasada e SHBA: Në Kuvend s'ka vend për persona me dosje penale Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës reagoi pak minuta më parë për largimin e deputetit Armando Prenga duke thek
Dorëzoi mandatin për t’i shpëtuar dekriminalizimit por Prenga do të kandidojë sërish… Armando Prenga ditën e djeshme ka dhënë dorëheqjen nga mandati i fituar në qarkun e Lezhës duke i mbyllur rrugën KQZ-së
KQZ diskuton për mandatin e Prengës, avokati: Jemi të hapur ndaj hetimit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e sotme ka diskutuar për mandatin e deputetit për Qarkun Lezhë, Armando Prenga.
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria kërkon heqjen e mandatit të Armando Prengës, shpëton Flamur Noka Prokuroria ditën e sotme i ka kërkuar KQZ-së që t'i ndërpritet mandati deputetit Armando Prenga. Prokuroria e Përgjit
“Nuk jam në gjendje të flas”, bashkëshorti i Ermira Arapit refuzon të dëshmojë "Nuk jam në gjendje të flas”. Kështu është shprehur Armando Dushi, bashkëshorti i Ermira Dushit (Arapi) ndaj Policisë s
Armando Sadiku kërkon të bëhet bullgar Armando Sadiku ka aplikuar për të marrë shtetësinë bullgare. Ky lajm vjen nga mediat zvicerane, të cilat kanë kontaktuar
DETAJET/ Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, 27-vjeçari i liruar: Më goditën 6 veta Kanë kaluar vetëm 5 ditë nga ngjarja e rëndë në Vlorë ku mbeti i vrarë Armando Merkaj, 22 vjeç. Pavarësisht se është bu
Vrasja me thikë e të riut në Vlorë, autori: Ngacmonte nusen e vëllait, më dhunoi edhe nënën Gjykata e Shkallës së Parë ka lënë në burg autorin e vrasjes së Armando Rrapajt. Mësohet se i akuzuari Novruz Merkaj
Ish-deputeti Armando Prenga nuk përfiton nga amnistia Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Armando Prenga, nuk përfiton nga amnistia. Burime të Gazeta Shqiptare bënë me dije se
I riu u vra në Vlorë për një borxh, ishte gjithë paraditen me vrasësit (VIDEO) Policia është duke zbardhur arsyet që çuan në sherrin mes vëllezërve Merkaj, pas të cilit mbeti i vrarë 32-vjeçari Arman
Ky është ish-polici që u vra në sy të vajzës në Gjermani Një shqiptar u qëllua me 5 plumba të hënën më 9 janar në qytetin e Viselhovedes në Gjermani. Ngjarja e rëndë ndodhi në s
ZYRTARE/ Armando Sadiku transferohet te Lugano Pas shumë negociatash të vështira, Armando Sadiku është zyrtarisht lojtari i Luganos duke u larguar nga Zyrihu në formë
Armando Sadiku "Qytetar Nderi" i qytetit të Elbasanit Viti 2016 ka qenë i mbushur me shumë zhvillime për Armando Sadiku n, i cili ka kaluar një sezon fantastik me kombëtaren
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}