999 rezultate për

armand

Vëllanë ia vranë në sy të fëmijëve, krimet e atentatet mafioze në familjen Gjini (FOTO LAJM) Pasditën e sotme në Tiranë u tentua vrasja e Preng Gjinit, i cili është plagosur rëndë nga një shpërthim tritoli, i vend
Risi dhe rikthime, Reja bën publike listën e Kombëtares (FOTO LAJM) Shqipëria është gati për Nations League. Kuqezinjtë e drejtuar nga Edy Reja pritet të mbërrijnë në Shqipëri dhe të nisin
Sadiku rikthehet në kombëtare dhe zbulon të ardhmen Armando Sadiku është në pritje të gjejë ekipin e ri. 25 Mars 2019 Andorra-Shqipëri 0-3, hera e fundit që Armando Sadi
Armando Broja e nis furishëm aventurën te Vitesse, shënon dopietë në debutim (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Armando Broja po tregon klasin e tij menjëherë edhe te klubi i Vitesses. Ai u prezantua para dy di
Armando Broja bëhet me ekip të ri Armando Broja duket se në edicionin e ri nuk do të mund të shpresojë të luajë në skuadrën e parë të Chelseat. Sulmues
E kërkonin në skuadrën e tyre, Mario Baloteli nxjerr Armando Sadikun në plan të dytë Mario Balotelli ka bërë një sezon zhgënjyes me skuadrën e Breshias në Serie A. Krisja në raportet e tij me klubin ka
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
Armando Sadiku shënon në Spanjë, drejt rekordit të Malagës (VIDEO) Armando Sadiku shkëlqen sërish në La Liga 2 me Malagën. Sulmuesi kuqezi realizoi golin e dytë për andaluzianët në takimi
Ronaldinho do ti rikthehet futbollit sapo të përfundoj dënimin Ikona braziliane e futbollit, Ronaldinho, nuk po kalon momentet më të mira në jetën e tij, pasi tashmë është në telashe
ZYRTARE/ Zbulohet e ardhmja e Armando Sadikut, arrihet marrëveshja mes palëve Armando Sadiku do të vazhdojë të jetë pjesë e Malagës, të paktën deri në fund të këtij sezoni, i cili do të luhet edhe g
Talenti shqiptar Armando Broja thirret nga Lampard për te ekipi i parë i Chelsea Armando Broja është thirrur të stërvitet me ekipin e parë të Chelsea-t. Trajneri Frank Lampard i ka prioritet të rinjtë
Kur do të rinis futbolli? Flet Armand Duka Presidenti i FSHF, Armand Duka ka folur për ndikimin e koronavirusit në sport. Ai u pyet në “Opinion” se kur do të rinis
Më romantik se asnjëherë, Juli uron bashkëshorten: Nuk ka pandemi që na pengon (FOTO LAJM) Aktori që gjithmonë na bën të qeshim me humorin e tij, Jul Deda sot ka treguar anën romantike. Bashkëshortja e Julit, Ar
Pas Armando Brojës, ky mund të jetë shqiptari i dytë te Chelsea Marash Kumbulla është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A për këtë sezon, ku po shkëlqen me Veronën. Mbrojtësi sh
Po nëse të thërret Anglia? Flet Armando Broja: Nuk e di, unë kam gjak shqiptari Armando Broja ka debutuar në ditën e sotme në ndeshjen e Chelsea-t kundër Evertonit, në atë fitore me rezultatin 4-0. Nj
"E kam ëndërruar gjithë kohës këtë moment, më vjen mirë që fitova faull", Broja flet pas debutimit me Chelsean Armando Broja nuk e ka fshehur dot gëzimin e debutimit me ekipin e parë të Çelsit ditën e sotme kundër Evertonit, takim
Me diabet dhe e operuar, gjyshja e hekurt 81-vjeçare mposht koronavirusin 82-vjeçarja Armanda Bottini Campolunghi arriti të "rrahë" koronavirusin brenda një jave. Mjekët e spitalit San Matte
Spektakolar Sadiku, realizon supergol në Spanjë (VIDEO) Malaga është duke fituar me rezultatin 2-1 ndaj Mirandes në takimin e vlefshëm për kampionatin “La Liga 2”. Armando
Shtyhet sërish seanca për Arbër Cekajn Shtyhet sërish seanca gjyqësore për Arbër Cekajn, Donaldo Lushajn dhe Armando Pezakun në Gjykatën e Posaçme, ku ishte pa
Armando Sadiku shënon përsëri për Malagan (VIDEO) Po luhet në këto momente ndeshja mes Malagas dhe Lugos, e vlefshme për javën e 21-të në Ligën e dytë spanjolle. Arma