999 rezultate për

armĂt

20 vjeçarja vritet aksidentalisht gjatë "pengmarrjes" së rreme për TikTok 20 vjeçarja Areline Martinez ishte duke filmuar një skenë pengmarrjeje nga një “bandë e armatosur” kur një nga kolegët e
U kap i armatosur, arrestohet 39-vjeçari shqiptar në Gjermani Një shqiptar 39 vjeç u arrestua në Königsforst të Gjermanisë, gjatë një kontrolli rutinë të policisë, pasi në automjetin
Të armatosur kokë e këmbë, kush janë të radhës që u "peshkuan" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetas
Shokohet aktorja shqiptare, një person i armatosur i bastis shtëpinë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, një banesë në Prishtinë është grabitur nga një person i armatosur, ndërsa në këtë banesë ka qenë duk
Duhej të ndodhte tragjedia! Rama reagon më në fund për skandalin në Kakavijë Pas tragjedisë në Kakavijë ku humbi jetën një 10 vjeoar teksa priste në radhë me familjen e tij, më në fund ka reaguar d
Në prag të një konflikti të armatosur, zbuten tensionet Greqi-Turqi Pas disa ditësh përshkallëzim tensioni dhe me flotat e tyre ushtarake përballë njëra tjetrës në Egje dhe Mesdheun Lindor
Xhaçka jep lajmin e mirë për ushtarakët, pagesë ekstra çdo muaj Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ditën e sotme ka bërë me dije se efektivëve të Forcave të Armatosura do u rikthehet pa
Pamje të rënda: Rrugët e Paksitanit mbushen me viktima pas sulmit me armë zjarri (FOTO LAJM) Një shkëmbim zjarri ka tronditur sot Pakistanin. Katër persona të armatosur janë qëlluar për vdekje në një qendër të këm
Ligji i ri po armatos shqiptarët: Nëse keni para mund të merrni më shumë se 1 armë Qeveria shqiptare ka përgatitur një ligj të ri për armëmbajtjen ku ka ulur moshën e pajisjes me to. Për më tepër ligji i
Rama del bllof! Publikohen pamjet brenda Teatrit ku policët janë të armatosur (VIDEO) "Policë të armatosur, të dhunshëm, me urdhër të këtij përsonazhi psikopatologjik në krye të shtetit, i cili nga njëra an
Të armatosur gjer në dhëmbë, djemtë e EL Chapos mbyllin nëpër shtëpi banorët e Sinaloas Djemtë e bosit të drogës, Joaquin El Chapo Guzman kanw detyruar banorët e Culiacán, kryeqytetit të Sinaloas, në Meksikë
Ushtria del në rrugë, edhe ambasadat në kujdesin e tyre Që nga 23 marsi si pasojë e shpalljes së gjendjes së jashtëzakonshme nga Covid-19, Armata e Republikës së Maqedonisë së
Grabitet me armë të ftohta familja e yllit të Tottenham Familja e Jan Vertonghen, yllit të Tottenhamit në Premierligë, është plaçkitur në shtëpinë e vet nën kërcënimin e thikës
Të dënuar me 25 vite burg për vrasje, kush janë 3 emrat e shumëkërkuar nga policia (FOTO LAJM) Policia ka nxjerrë sot emrat e tre personave të tjerë të shpallur në kërkim për vrasje. Dritan(Gramos) Rexhepi, Bleda
Shkoi i armatosur për të marrë tre fëmijët, pas refuzimit qëlloi për vdekje motër e vëlla Autori i vrasjes së dyfishtë sot në Mirditë, Fatmir Kolecaj, nga fshati Zejmen i Lezhës, kishte shkuar në banesën e ish-
Po pinte kafe i arrmatosur deri në brez, kapet durrsaku Policia e Durrësit ka arrestuar një 38 vjeçar pasi po pinte kafe i armatosur. A.S është pikasur nga qytetarët teksa k
DETAJET/ Shkoi për t'a grabitur, si pronarja e argjendaris e çarmatosi në pak sekonda durrësakun Grabitja e sotme në Elbasan u shoqërua me një përleshje mes autorit dhe pronares së argjendarisë e cila madje arriti ta
SHKUP/ Dy të vdekur gjatë grabitjes së armatosur, një nga viktimat një 22-vjeçar shqiptar Përplasje me pasojë dy viktima në qytetin e Shkupit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ka patur një tentat
Ish-kreu i Policisë flet për të fortët dhe të rrezikshmit që lanë qelinë: Do përdoren në zgjedhje Ish-drejtuesi i Policisë së Shtetit, Arben Hajdarmataj ka komentuar së fundmi situatën e rëndë të kriminalitetit në vend
I armatosur me thika e hanxhar, arrestohet iraniani shumë pranë rezidencës së Trump Policia e Floridas ka mundur të arrestojë një shtetas iranian, i cili u gjet i armatosur shumë pranë rezidencës së presi