999 rezultate për

armĂn

Jo vetëm Tirana! Ky qark ka shifra alarmante të COVID-19 (FOTO LAJM) Për shkak të popullsisë, duket sikur Tirana është një ndër qarqet me problematike në vend për COVID-19, por në fakt nuk
Shifrat alarmante në vend: Shtrëngohen masat, fundjava në karantinë totale Ritmet e frikshme të COVID-19 po detyrojnë ekspertët të shtrëngojnë masat anti covid në vend. Komiteti Teknik i Ekspe
10 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit, policia ka të dhëna që mund të zbulojnë ekzekutorin Detaje të reja bëhen me dije nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Armando Beqirit në Islandë. Sipas policisë vendase,
Situata alarmante në Patos, 8 mësues dhe drejtoresha rezultojnë pozitiv me COVID-19 Situata e COVID-19 në qytetin e Patosit duket alarmante. Vetëm sot kanë rezultuar pozitiv 8 mësues dhe drejtoresha e
Dyshohet se e vrau një shqiptar, detaje nga ekzekutimi i biznesmenit Armando Beqiri (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i shqiptarit Armando Beqiri në Islandë. Dyshohet se 7 ditë më parë Beqiri
Ekzekutimi i Armando Beqirit, mediat e huaja: E vrau një shqiptar Vrasja e shqiptarit Armando Beqiri vazhdon të shkaktojë zhurmë në Islandë. Armando Beqirin, 7 ditë më parë në Islandë
Ekzekutimi i Armando Beqirit me 5 plumba, arrestohet "bosi i drogës" dhe 6 të tjerë (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i 33 vjeçarit shqiptar Armando Beqiri në Reykjavík të Islandës. Mësohet se der
Detaje shokuese nga vdekja e Maradonës, i hidhnin ilaçe në birrë që të flinte natën Publikohen detaje të reja rreth vdekjes së legjendës argjentinase të futbollit Diego Armando Maradona. Hetimi që po k
U vra me 5 plumba 1 ditë para ditëlindjes, fqinjët: Nuk dëgjuam krisma (FOTO LAJM) Të tjera detaje zbardhen nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar në Islandë. Armando Beqiri u ekzekutua një ditë para
La pas një fëmijë dhe gruan shtatzënë, kush është biznesmeni shqiptar që u ekzekutua në derën e shtëpisë Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar të vrarë në derën e shtëpisë së tij në Islandë. Deri më
U ekzekutua në prag të shtëpisë, kush është shqiptari i vrarë në Islandë (FOTO LAJM) Ky është 40 vjeçari me origjinë shqiptare që mbeti i vrarë natën e së shtunës së shkuar në Rauðagerði të Islandës. Me
COVID-19/ Situata alarmante! Tejmbushet brenda orësh spitali i Durrësit, 70 pacientë nga 60 shtretër Ditën e sotme është hapur edhe Spitali Rajonal i Durrësit për të prekurit nga COVID-19. Vetë drejtoresha e këtij spit
Shifra alarmante infektimesh e shtrimesh, ezaurohen shtretërit e spitaleve Covid Shifrat e larta prej më shumë se një muaj e gjysëm nga COVID-19 në Shqipëri, kanë bërë që spitalet covid në Tiranë të te
Situata alarmante në Dibër: Fshatrat dhe rrugët kryesore të bllokuara nga dëbora Një ndër qarqet më të dëmtuara dhe bllokuara nga reshjet e dëborëqs dhe ngricat është qarku i Dibrës i cili raportohet q
Situata alarmante në Korçë, dëbora arrin trashësinë 2 metra Ka arritur në dy metra dëborë në një ndër fshatrat e Korcës. Moti i keq që ka përfshirë vendin ka zbardhur pjesën më
Shifra alarmante! Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3994 testime, 740 të shëruar, 1152 raste të reja dhe 12 humbje jetë në 24 orët e fund
Shifra alarmante infektimesh në Shqipëri, 14 viktima në 24 orët e fundit Vijon të jetë e lartë shifra e të prekurve me koronavirus. Në 24 orët e fundit, ministria e Shëndetësisë raportoi për 1
VAR-i i anuloi Armando Brojës një gol mëse të rregullt (VIDEO) Armando Broja është duke shfaqur një formë të jashtëzakonshme në Holandë me Vittesen. Sulmuesi shqiptar është kthyer
Shifrat alarmante në Shqipëri, rikthehet kufizimi i lëvizjes në këtë orar Dita e sotme shënoi shifrën më të lartë të infektimeve dhe viktimave nga COVID-19 nga nisja e pandemisë. Në 24 orët
Shifra alarmante! Rriten ndjeshëm rastet e reja dhe viktimat nga COVID-19 COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4270 testime, 676 të shëruar, 1089 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fund