E FUNDIT/ La pas 7 fëmijë, koronavirusi i merr jetën pacientes tek Infektivi
999 rezultate për

armĂ

Xhaçka jep lajmin e mirë për ushtarakët, pagesë ekstra çdo muaj Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ditën e sotme ka bërë me dije se efektivëve të Forcave të Armatosura do u rikthehet pa
Plas arma në Kurbin, 40 vjeçari dërgohet në spital Një 40 vjeçar ka përfunduar i plagosur në pjesën e dorës në urgjencën e spitalit të Laçit dhe pas marrjes së mjekimit ës
Qytetari denoncon tek Berisha ç’po bĂ«het me tĂ« infektuarit e COVID-19: Jemi nĂ« mĂ«shirĂ« tĂ« fatit "Gjendje alarmante e COVID-19 nĂ« TropojĂ«, 20 persona presin mĂ« kot pĂ«r testin COVID-19..." Qytetari dixhital ka denon
Shifrat alarmante tĂ« COVID-19 nĂ« ShqipĂ«ri, brenda javĂ«s do tĂ« rihapet COVID-2 Ministrja e ShĂ«ndetĂ«sisĂ« dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndro
Shifra alarmante për Kosovën, mbi 200 raste të reja me koronavirus Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se të dielën, janë testuar gjithsej 493 mostra të marra
Gjykata vendos "arrest me burg" pĂ«r Vladimir GjutĂ«n Gjykata ka caktuar "arrest me burg" ndaj Vladimir GjutĂ«s, i akuzuar pĂ«r veprĂ«n penale ‘Kanosja’ dhe ‘ Goditja pĂ«r shkak
La Londrën për moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë "ikonë" e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mp
Infektohet punonjësi, mbyllen zyrat e Urdhrit të Farmacistëve Zyrat e Urdhrit të Farmacistëve janë mbyllur menjëherë pasi një punonjës ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Në një
Rekord infektimesh me COVID-19, ish-deputeti i PD-së: Përkeqësim alarmant! Kjo e premte shënoi një tjetër rekord të lartë shifrash të të infektuarve me COVID-19 në vendin tonë, me 90 raste poziti
Alarmante: Mbi 500 viktima nga aksidentet gjatë 2019-s në vend Në vitin 2019, nga aksidentet rrugore në Shqipëri humbën jetën 519 persona, ose gati 12% më shumë se viti i kaluar, sipa
Plas arma në Durrës pas sherrit mes të rinjve, në kërkim "i forti" Një ngjarje e cila mund të kishte pasoja tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Mësohet se pas një konflikti
Pamje të rënda: Rrugët e Paksitanit mbushen me viktima pas sulmit me armë zjarri (FOTO LAJM) Një shkëmbim zjarri ka tronditur sot Pakistanin. Katër persona të armatosur janë qëlluar për vdekje në një qendër të këm
Tërmeti i fortë godet ishullin grek Një tërmet me magnitudë 5.3 të shkallës rihter tronditi ishullin grek, Rodos, mbrëmjen e sotme. Mediat greke raportoj
Armando Sadiku shënon në Spanjë, drejt rekordit të Malagës (VIDEO) Armando Sadiku shkëlqen sërish në La Liga 2 me Malagën. Sulmuesi kuqezi realizoi golin e dytë për andaluzianët në takimi
Ronaldinho do ti rikthehet futbollit sapo të përfundoj dënimin Ikona braziliane e futbollit, Ronaldinho, nuk po kalon momentet më të mira në jetën e tij, pasi tashmë është në telashe
Shifra alarmante, kaq të infektuar me COVID-19 u shënuan në 24 orët e fundit në Shqipëri Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 347 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19 nga të cilat janë konfirmuar 67 ras
Ligji i ri po armatos shqiptarët: Nëse keni para mund të merrni më shumë se 1 armë Qeveria shqiptare ka përgatitur një ligj të ri për armëmbajtjen ku ka ulur moshën e pajisjes me to. Për më tepër ligji i
Atentati ndaj dy biznesmenëve në Laç, ndalohet një person Policia ka ndaluar një person, i cili dyshohet se autor i atentatit te dyfishtë që ndodhi në 30 Maj në Laç, ku mbetën të
Beteja e vështirë për daljen nga kriza, Merkel dhe Macron në qendër të vëmendjes Kur udhëheqësit e BE-së të zhvillojnë takimin virtual të premten, një dyshe e njohur do të jetë në qendër të vëmendjes.
Ndryshimi drastik bëri bujë, kush është "arma" e fshehtë e rënies në peshë të Adele (FOTO LAJM) Humbja e bujshme e peshës së Adele u ndihmua nga një trajner fitness-i që stërviti Lady Gaga-n. Ajo punësoi një kuzhinie