999 rezultate për

arlindi

Ndahet nga jeta në moshë të re mjeku i njohur shqiptar Ndahet nga jeta në moshë të re mjeku stomatolog, Arlind Lala. Ai u nda nga jeta në moshën 36-vjeçare, ndërsa lajmin e
Zyrtare: Ajeti transferohet në Zvicër Arlind Ajeti, ishte pa ekip edhe pas mbylljes së merkatos, dhe ditën e sotme, më në fund ka gjetur një klub në Zvicër, p
“Mami më e mirë në botë”, titulli i dhënë nga fëmijët për gjyqtaren e ndjerë (FOTO LAJM) Dy fëmijët e gjyqtares së ndjerë Fildes Hafizi, të ekzekutuar me armë nga ish-bashkëshorti, kanë treguar në një rrëfim p
Tramezzani kërkon Ajetin, por jo Arlindin Lugano po kërkon një mbrojtës dhe në mediat zvicerane po lakohet emri i Ajetit, jo Arlindit, por Adonisin. Qendërmbro