999 rezultate për

arkivol

Shokon Maria De Filipi, shfaqet në emision e futur brenda një arkivoli (VIDEO) Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka tronditur të gjithë teksa u shfaq në emision me një arkivol xhami.
Do bëhej nuse por u përcoll me arkivol të bardhë, historia e Sahar në Liban përlot botën Sahar Fares, 27 vjeç, po planifikonte dasmën, por në vend të kësaj, familjarët mbajtën një ceremoni mortore, pas shpërth
"Kadaresë i ishte përgatitur arkivoli", zbardhet ditari i ish-kreut të Hetuesisë I privilegjuar apo i ndjekur nga regjimi?! Kjo është pyetja që ngrihet prej 30 vitesh rreth figurës së shkrimtarit Ismai
Publikon foto me arkivol, Stresi dhe Keisi humbin pjestarin e veçantë të familjes (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe i dashur për rininë Stresi ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social një lajm të hidhur duke pub
Skënder Brataj mesazh qytetarëve: Kemi parë fotot e arkivolëve të grumbulluar Shefi i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj vazhdon të bëjë apel qytetarëve, që të tregojnë kujdes ndaj pandemisë së Covi
Ngatërrohen arkivolët: Në vend të një gruaje, në Roskovec varroset një burrë! Mbrëmjen e së hënës u denoncua një skandal në qytetin e Roskovecit, ku në vend të një gruaje, është varrosur një burrë.
Tërbohen tifozët e Napolit, i vendosin arkivol Ronaldos para finales Finalja e Kupës së Italisë mes Juventusit e Napolit do të zhvillohet pa tifozë brenda fushës, por jashtë saj pritet të
Theu karantinën për të pirë me miqtë, politikani futet në arkivol për t'i shpëtuar policisë Një politikan nga Peruja është bërë viral në të gjithë botën për një arsye qesharake. Jamie Rolando Urbina Torres, kr
U bënë të famshëm teksa kërcenin me arkivol mbi supe, flasin djemtë e memes virale (VIDEO) Burrat afrikanë me kostum, syze dhe kapele, që kërcejnë nën ritmet e “Astronomia” të Vicetone dhe Tony Igy teksa mbajnë
Valltari i arkivolit: Do të doja ta çoja Ronaldinhon te varri i tij Benjamin Aidoo, njeriu që qëndron pas memeve virale duke vallëzuar me arkivol, thotë se ai do të ishte i nderuar që ta ç
Tenderi horror, Veliaj ble 56 arkivole për fëmijë nën 1 vjeç dhe 80 për të rritur Qeveria ka paralajmëruar ditët e fundit nisjen e liberalizimit të lëvizjes, duke theksuar se situata e të infektuarve me
Shpresë nga Italia, kisha e varrezave në Bergamo për herë të parë pa arkivole (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i Bergamos, Giorgio Gori na ka dhënë sot një lajm të mirë, pasi tregon se për herë të parë që pas shpërthi
Pamje të rralla, si shqiptarët mbajnë rradhë për të qarë mbi arkivolin e Enver Hoxhës (VIDEO) Sot, më 11 prill, është shënuar 35 vite nga vdekja e diktatorit Enver Hoxha i cili për më shumë se 40 vite drejtoi vendi
Arkivolet e drurit njëri pas tjetrit, pamjet e dhimbshme nga varret masive në SHBA Pamje shokuese vijnë nga SHBA, ku të vdekurit nga koronavirusi po grumbullohen në varre masive në ishullin Hart, në skaj
Komuniteti mysliman vendos si do të pastrohen kufomat e të infektuarve me koronavirus (FOTO LAJM) Bashkësia Islame e Kosovës, ka marrë një vendim lidhur me pastrimin e kufomave të personave që humbin jetën nga koronavi
E vendosur me ligj: Arkivoli i atyre që humbin jetën nga COVID-19 nuk hapet! Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të koronavirusit që ka prekur vendin, por ditë më të vështira kalojnë fami
RRËQETHËSE/ Radhë të gjata arkivolesh në Bergamo (FOTO LAJM) Italia është shteti i cili po pëson humbjen më të madhe nga koronavirusi në Europë. Këto pamje vijnë nga Bergamo e trego
Korridori i kishës plot me arkivole, punonjësja nxjerr videon e dhimbshme nga Italia (VIDEO) Vendi ynë fqinj, Italia duket se është gjunjëzuar përballë koronavirusit. Mbi 2000 viktima, italianët kanë regjistru
I vunë arkivol Kurtit para zyrës, lirohen aktivistët Aktivistët që i vunë funeral përballë zyrës së Kurtit, janë liruar. Policia e Kosovës ka njoftuar se katër aktivistët
Ramush Haradinaj justifikon arkivolin para Qeverisë: "Ishte aksion simbolik" Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, thotë se janë arrestuar tre aktivistët e partisë së tij për shkak të një “aksioni s