999 rezultate për

arkivin

Ja sesi të fshini llogarinë në Facebook Nëse jeni lodhur me rrjetin social më popullor të botës, qoftë nga skandali i Cambridge Analytica apo lajmi që hakerë të
Kosova hap arkivin për qytetarët Arkivi i Kosovës po shënon 68 vjetorin. Këtë javë, nga data 25-29 mars 2019 ka planifikuar të hap dyert e veta për pu
Modelja shqiptare hap arkivin, koha kur ishte e vogël (FOTO LAJM) Shesh herë Vip-at bëhen nostalgjikë dhe publikojnë për ndjekësit e tyre foto nga fëmijëria. Edhe pse sot ajo jeton në SH
Përmbytjet zhvendosin arkivin shtetëror Arkivi shtetëror do të kalojë në ndërtesë të re, por për momentin nuk dihet në cilën. Përmbytja pas çdo reshje shiu,
Hapet ekspozita “Shenjtorja nga Shkupi-Korrespondenca Sot në Shkup, pikërisht në vendlindjen e saj, u shënua ditëlindja e shkupjanes shqiptare, Gonxhe Bojaxhiu – Nënë Tereza.
NASA hap arkivin e misionit Apollo (FOTO-LAJM) NASA ka vendosur që të publikojë më shumë se 17 mijë foto nga 33 astronautët e misioneve Apollo, përfshi 12 prej tyre që
Berisha transferon arkivin nga Kryeministria në zyrën e PD Kryeministri Sali Berisha tashmë po bën evakuimin nga Kryeministria drej zyrës Partisë Demokratike. Makina plot me dokum
Listat e zgjedhësve në arkivin e shtetit, fletët e votimit digjen (UPDATE) Me 4 vota pro dhe pa prezencën e komisionerëve të opozitës, KQZ ka vendosur sot dërgimin listat të zgjedhësve n