999 rezultate për

arketimet

Marotta jep alarmin: Rrezikojmë falimentimin Seria A është një nga ligat që po vuan më shumë nga pasojat e pandemisë . Giuseppe Marotta, drejtori sportiv i Inter, ka
OSHEE rrit arkëtimet dhe ul humbjet në rrjet Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) publikon treguesit operativ të aktivitetit të 7-Mujorit 2017.
5-Mujori 2017, OSHEE: Humbjet ulen në 28.7%, arkëtimet 27.5 mld Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike publikon të dhënat statistikore të treguesve për 5-Mujorin e parë të vit
Reagon OSHEE pas deklaratës së PD-së për shkrimin e BIRN Shkrimi i publikuar nga rrejti investigativ BIRN ka shkaktuar përplasje mes OSHEE dhe Partisë Demokratike. Nga selia
Gjiknuri: Janë rritur me 47% arkëtimet pas operacionit për energjinë Referuar operacionit të vjedhjes së energjisë elektrike, ministri Gjiknuri ka konfirmuar se janë rritur me 47% arkëtimet
Gjiknuri: Arkëtimet u rritën me 66 milionë dollarë nga energjia Në mbledhjen e Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, ku po diskutohet nen për nen pr/buxheti i vitit 2015, ministri Gjikn
Gjermeni: Fund abuzimeve me energjinë, arkëtimet në rritje Tashmë aksioni i ndërmarë për prerjen e lidhjeve të paligjshme të energjisë është përshëndetur edhe nga ministrja Gjerme
Analiza 8-mujore e CEZ, Dollapi: Rritëm arkëtimet Në 8 muajt e fundit situata kompania CEZ Shpërndarje ka njohur rritje të arkëtimeve dhe të investimeve. Duke bërë analiz
Mosarkëtimet, KLSH kallëzim penal kreut të SHTS Kontrolli i Lartë i Shtetit ka bërë një kallëzim penal ndaj kreut të Shoqërisë për Trajtimin e Studentëve numër 1, për m