999 rezultate për

arkes

Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
S'mund të ishte më e lumtur, Oriola Marashi hap sfilatën e markës ndërkombëtare (FOTO LAJM) Me postimet e fundit në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi ka treguar se ka hapur sfilatën e ‘Gues
Vdes punonjësi i sigurisë në burgun e Reçit Fatmir Deda, punonjësi i grupit të sigurisë në burgun e Recit në Shkodër është ndarë nga jeta si pasojë e një infarkti k
Moti për nesër nuk premton shumë: Priten rrebeshe shiu e shkarkesa elektrike Sot pasdite (e hënë, dt. 12) dhe nesër (e martë, dt. 13), reshjet e shiut dhe breshëri të shoqëruara me erë dhe me shtrë
Anglia do të duhet të bëj pa Chilwell ndaj Danimarkës Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Çfarë i ndodh organizmit kur hani pas orës 8 në darkë Të gjithë e kemi dëgjuar paralajmërimin se nuk duhet të hash darkë pas orës tetë, ose do të shtosh në peshë. Por metabol
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat
Ha shpesh ëmbëlsira në darkë? Bëhu gati për të mësuar një lajm të keq Kur ka qenë hera e fundit që ke ngrënë ëmbëlsirë pas darkës? Ka qenë në shtëpi apo jashtë? Sipas një studimi të fundi
Vlera e markës, këto janë top-10 skuadrat (FOTO LAJM) Dy gjigantët spanjollë në krye dhe klubet angleze që dominojnë në 10-she. Ky është përfundimi i arritur pas studimit të
Tifozët nuk respaktuan distancën, Gjyqtari ndërpret finalen e Kupës së Danimarkës Danimarka është ndër të paktat vende që kanë hapur stadiumet me një numër të reduktuar tifozësh që duhen të mbajnë dista
Shisnin çanta joorigjinale, ish-stafi i markës luksoze Hermes në gjyq Një pjesë e ish-stafit të markës luksoze Hermès ka dalë në gjyq, pasi akuzohet për shitje të çantave joorigjinale, përfs
HOROSKOPI/ Ditë plot ngarkesë, sot dikush do t'ju shprehë dashurinë Dashi Përfitoni nga Hëna në Demi, për të zgjidhur çështje praktike, administrative, financiare që janë vendosur prej
Këto ushqime duhet ti hani edhe pas orës 8 të darkës Ndoshta në këtë listë mund të gjeni disa prej produkteve tuaja të preferuara. Bëhet fjalë për disa ushqime që mund të h
Si të përballosh mbingarkesën e lajmeve të këqija këto ditë “Kjo botë po shkon drejt fundit” – Ky është mendimi i parë që të shkon ndërmend kur shikon një edicon lajmesh të mbushur
Koronavirusi godet futbollin danez, infektohen 13 persona Klubi i Superligës së Danimarkës në futboll Brondby ka njoftuar se 13 persona të klubit janë në karantinë, me dyshime se
Llogari bankare dhe disa automjete, dalin detaje nga aksioni ndaj mafiozit italian që u kap në Durrës SPAK ka nxjerrë në dritë detaje të reja në lidhje me sekuestrimin e pasurive të Giovanni Di Cosimo, një shtetas italian
Eleminimi mafioz i producentit shqiptar, pistat e hetimit dhe lidhja e tij me "gangsterin" më të famshëm të Danimarkës Flamur (Alex) Beqiri u eliminua me disa plumba të martën para shtëpisë së tij teksa kthehej pas një darke jashtë me fami
Xhaka nuk do të jetë kapiten i Zvicrës përballë Danimarkës Mesfushori me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka, do të jetë titullar në ndeshjen e sotshme të Kombëtares së Zvicrës ku
Shqiptarët pushtojnë Brazilin, kapet sasi e madhe 'malli' me logon e 'FK Elbasani' Një ngarkesë prej 617 kg kokainë, pakot e të cilave kishin logon e Sport klub Elbasanit është sekuestruar nga policia e