999 rezultate për

arkat

Vajza e Majlindës preferon veç markat e shtrenjta, shopping në "Louis Vuitton" në Belgjikë Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më
Luana merr dhurata superluksoze nga markat më të shtrenjta (FOTO LAJM) Ditëlindja e moderatores Luana Vjollca bërë të gjithë të flasin. Një ditë e gjatë festimesh e shoqëruar nga mikeshat dh
Fustani i fundit me shqiponja i Katte Middleton kishte një mesazh (FOTO LAJM) Katte Middleton është padyshim një nga njerëzit më të dshur në të gjithë botën për mirësinë dhe thjshtësinë që ka. Aj
Sa kilometra ecën makina pas dritës së kuqe? Zbuloni listën me markat më të njohura Të gjithë mund ta kenë fobi kur shohin që ndizet llamba e kuqe apo spiune, e cila tregon se karburantit tuaj po i vjen f
PSP po heton edhe për darkat luksoze të VMRO-DPMNE-së Është ngrënë edhe kualitativ edhe shtrenjtë, ndërkaq është paguar me donacionet të cilat Prokuroria Speciale Publike (PS
Bëhen me vaj palme, ja markat e gjalpit dhe djathit që duhet t'i shmangni! Fiks Fare” iu rikthye mbrëmjen e së mërkurës sigurisë ushqimore, duke u ndalur te një nga produktet më të tregtuara dhe
MARKAT/ Kishin mbushur tregun me vaj ulliri dhe salcë domatesh false, arrestohen babë e bir Operacioni “Kimisti” ka prangosur atë e bir, të akuzuar për prodhim e shitje artikujsh dhe mallra industrialë/ushqimorë
PSG-ja zbraz arkat për Grizmanin Paris Sën-Zhermeni nuk ndalet nga përpjekjet për të bërë çmenduri në merkato. Klubi francez është gati të zbrazë arkat p
Tufani shkatërron lokale dhe baraka në Vlorë. Banorët, pa energji elektrike (FOTO-VIDEO) Gjatë natës, një stuhi e fortë ka përfshirë Zvërnecin, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. Burime për "Pano
Këto 10 kompani prodhojnë çdo gjë që ti ha ( FOTO LAJM) Vetëm 10 kompani kontrollojnë pothuajse të gjitha markat e ushqimit në botë. Kompanitë si Nestle, PepsiCo, Coca Cola,
Markata e mishit dhe peshkut në Pazarin e Ri përfundojnë brenda vitit Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe Drejtori i Bordit Drejtues të Fondit Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim, M
Barkat vetë-drejtuese, projekti më i ri në Amsterdam Instituti i Amsterdamit për Zgjidhjet e Kryeqytetit (AMS) prezantoi një iniciativë të re ku do të testoheshin për herë t
Partizani mbush arkat me pjesëmarrjen në Champions League Nesër në mbrëmje në orën 19:30 Partizani do të luajë ndeshjen e kthimit ndaj hungarezëve të Ferencvaros të vlefshme për
Leicester City mbush arkat, ja sa përfiton nga titulli Leicester City është kampioni i ri i Premier League, ndërsa ky sukses do t’u sjellë atyre edhe përfitime të mëdha financ
Misteri i "anijeve fantazmë" në Japoni (FOTO LAJM) Në brigjet e Japonisë rojhet bregdetare kanë gjetur një varkë të përmbysur. Teksa e tërhiqnin për ta nxjerrë në breg, u
Arsenali me "arkat" e mbushura, ja 6 ëndrrat e Wenger (FOTO LAJM) Dje "The Sun" publikoi një artikull ku del që Arsenali është klubi që ka llogarinë bankare më të madhe në botë. Arsen Ve
Pacolli pyet Mustafën: Ku mbetën 50 milionë markat e 3 përqindëshit? Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, është përfshirë në debatin rreth fondit të shumë përfolur të 3 për qindëshit. Përmes
Mancini përgatit një tjetër mini revolucion, gati 3 largime (FOTO LAJM) Interi nuk ka ndërmend të ndalet me revolucione dhe ka në plan që të bëjë edhe një tjetër në sezonin e ardhshëm. Adem Lj
Prapaskena/ "Dështaku" Hernanes po mbush arkat e Interit Juventusi siguroi shërbimet e Hernanes në fundin e merkatos së verës, dhe po rezulton një dështim total. Shifra që d
Juve dhe Chelsea vendosin për të ardhmen e Cuadrados Juan Guillermo Cuadrado është një nga përforcimet më të spikatura të Juventusitgjatë merkatos së verës. Sipas mediave it