999 rezultate për

arkan

Para 40 vitesh: Dalin lamjet kur Arkani dhe banda e tij grabisnin banka (FOTO LAJM) Fotografi të marra nga pamjet e sigurisë së bankës e cila u grabit në vitin 1979 nga Zeljko Raznatovic i njohur si Arka
Kultivonin kanabis, arrestohen 7 të rinj mes tyre dhe një i mitur (VIDEO) Shtatë persona kanë rënë në pranga në Krujë për kultivim kanabisi, mes tyre është edhe një i mitur. Sipas policisë të a
"Djali i Arkanit po tregon si biri i kujt është, pas meçit do t’ia them vetëm dy fjalë" Petrit Mazrekaj më 31 gusht pritet që të përballet me boksierin nga Serbia Velko Raznatovic, djali i kriminelit serb Zhe
Boksieri Mazrekaj i përgjigjet sic i ka hije një shqiptari djalit të Arkanit Petrit Mazrekaj i është kundërpërgjigjur djalit të Arkanit, i cili ditë më parë e quajti "qen endacak". Boksieri shqi
"Hulku" i Kosovës i kërkon dyluftim djalit të Arkanit: Kënaqësi ta mbys birin e kriminelit (FOTO LAJM) Bujar Muli, i njohur si “Hulku i Kosovës” i ka kërkuar dyluftim djali të kriminelit serb, Arkanit, Veljko Razonatovic.
Boksieri nga Kosova pranon të ndeshet me djalin e Arkanit Petrit Mazrekaj, boksieri i Austrisë me prejardhja nga Kosova, e ka pranuar ofertën e kundërshtarit të tij serb, Veljko
Shqiptarët ende vuajnë ndërsa vajza e Arkanit shijon pushimet në luks (FOTO LAJM) Anastasija Raznatovic është vajza e Zeljko Raznatoviç, i njohur edhe si Arkani, serbi i akuzuar për krime lufte. Arka
Pamjet, momenti kur u ekzekutua me kallashnikov personi që kishte dorë në vrasjen e Arkanit (VIDEO) Një sulm i armatosur ka patur një viktimë në Afrikë të Jugut. Dy persona i kanë rënë në pritë një serbi në Johanesburg d
Si fshiheshin kafsha Arkan dhe Ceca nga bombardimet e NATO-s Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq dhe burri i saj, Zheljko Razhnjatoviq Arkan gjatë periudhës së bombardimeve të NAT
Gruaja e Arkanit vjen në Kosovë për provokim Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, kishte thënë disa herë se këngëtarja e famshme botërore, Shakira, do të vijë në Mit
Ky është personi që vrau të tmerrshmin Arkan (FOTO LAJM) Dobrosav Gavriq po kalon ditët e tij prapa grilave në Afrikën e Jugut, një rrugë e gjatë nga atdheu i tij, duke pritur n
Mbolli tmerr e vrasje, vdes komandanti i "Tigrave" të Arkanit Një prej komandantëve të “Tigrave” famëkeqe, Borislav Peleviq, kumbara e Arkanit dhe Ceca Razhnjatoviqit ka vdekur në mo
Vajza e Arkanit dhe Cecës harbohet hoteleve luksoze të Beogradit (FOTO LAJM) Vajza e një krimineli të njohur serb, të kërkuar për krime lufte, tregoi pasurinë e familjes teksa festoi 18-vjetorin në
A është takuar Berisha me Arkanin? Ja si përgjigjet ish-kryeministri Ish-kryeministri Sali Berisha, e ka mohuar në mënyrë kategorike, se vrasësi serb Arkan është strehuar në Shqipëri. Në nj
A është kjo vizita e Arkanit në Shqipëri që Thaçi fajëson Berishën? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka akuzuar ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berishën se ka strehuar vrasësin e
Thaçi i përgjigjet Berishës: Furnizove tanket e Millosheviçit me naftë, strehove Arkanin Presidenti Hashim Thaçi i ka reaguar Sali Berishës, i cili i dha mënd që të mos e mbështesë idenë që Lugina e Preshevës
Ceca flet për natën e parë të martesës me Arkanin (FOTO LAJM) Svetlana Ceca Raznatoviq ka tronditur me deklaratën e saj ndaj Arkanit, me të cilin ishte e martuar dhe ka dy fëmijë.
Shqiptarët provokuan?! Tregojuani bijve ideologjik të Arkanit këto foto (FOTO LAJM) Sa herë që kanë pësuar disfata ndaj shqiptarëve, mediat dhe shoqëria serbe është kthyer nga propaganda duke tentuar të f
Arkani shfaqet pranë varrit duke pozuar (FOTO LAJM) Sërish po bëhet fjalë për teorinë që krimineli Zhelko Razhnatoviq, i njohur i Arkan, ka falsifikuar vdekjen e tij, shkru
Dalin dëshmitë e sherrit, deklarata e Mustafës shpëton shefin e krimit ekonomik Prokuroria Themelore e Gjilanit, ka ngritur Aktakuzë kundër të pandehurit Avni Berisha (Tarkani) në lidhje me sulmin e d