999 rezultate për

arjoni

Do realizojnë video +18, modelja flet për dashurinë dhe intimitetin me Arjonin (FOTO LAJM) Serena Sula dhe Arjon Luli janë çifti identifikues i këtij Shën Valentini, pasi jo vetëm që kanë festuar në mënyrën më t
Puthje pasionante në dhomën e hotelit, Arjoni surprizon modelen (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Arjoni po shijon lidhjen e dashurisë me Serena Sulën. Dyshja nuk i kursejnë fotot pranë n
Pas fotove nga shtrati me Anën, Arjoni sulmon një tjetër konkurrent: Është aktor (FOTO LAJM) Foto që Arjoni publikoi me Anën në shtrat padyshim që trazoi ujrat në "Përputhen" dhe ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve.
Arjoni e nxorri bllof për gjyqin, reagon edhe njëherë Ana Pas historisë që bëri bujë në media, Ana deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dë
Vazhdon "lufta" mes tyre, Arjoni nxjerr bllof Anën e "Përputhen" për padinë e ngritur (FOTO LAJM) Arjoni dhe Ana kanë qenë dy emrat më të komentuar në media e rrjete sociale kohët e fundit. Shkak u bë një foto e publik
Përjashtohen përfundimisht Ana dhe Arjoni, njihuni me hyrjet e reja në "PërPuthen" (FOTO+VIDEO) Pas disa javësh që Arjoni publikoi foton ku ndodhej në shtrat me Anën në shtëpinë e tij, emisioni Përputhen ka marrë një
Mbajti krahun e Arjonit, Ana sulmon Sindin: Je e lirë të shfrysh hormonet e tua emocionale e s*ksuale Ana është rikthyer në studion e Përputhen Prime mbrëmjen e sotme për të folur mbi të gjitha ato që kanë ndodhur mes asaj
Pas skandalit me Anën nuk i ndahet modeles, Arjoni kapet "mat" natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fot
Pas fotove intime nga vaska, Arjoni i "Përputhen" nuk i ndahet modeles seksi (FOTO LAJM) Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fot
Në prapaskenë krah njëri-tjetrit, Arjoni nxjerr papritur foton "sekrete" të Andit dhe Teas (FOTO LAJM) Arjon Luli, ish-konkurrenti i "Përputhen" së fundmi është bërë mjaf i komentuar për shkak të lidhjes së tij me Anën e pa
Pas fotove nga shtrati me Anën, Arjoni shfaqet në momente intime me modelen (FOTO LAJM) Ai u bë i njohur në emisionin “Për’puthen” dhe mori vëmendje akoma më të madhe vetëm disa javë më parë, për shkak të fot
I publikoi foto nga shtrati, Arjoni tregon nëse e kanë kontaktuar vëllezërit e Anës Arjon Luli ka folur edhe një herë për raportin me Ana Lleshin në “Përputhen”, me të cilën thotë se krijoji lidhje. M
Kë beson, Anën apo Arjonin? Fatjoni e thotë hapur: Të dy m*t janë! (VIDEO) Fotografia që Arjoni i “Përputhen” e publikoi në shtrat me Anën, ka bërë xhiron e rrjetit ditët e fundit. Lidhur me a
Ana në shtrat me Arjonin, ish-konkurrenti i "Përputhen": Ka bërë njësoj edhe me mua (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Erjon Gega, ka bërë akuza të forta në emisionin “Shqipëria Live”, ku u diskutua fotograf
"Kanë bërë një lojë të pistë", Fjorela reagon për foton në shtrat të Anës dhe Arjonit (FOTO LAJM) Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u diskutua në lidhje me fotografinë që bëri bujë në rrjetet sociale. Fotoja
Bëri lëmsh "Pëprputhen", Arjoni shfaqet i përqauar dhe i afërt me Shqipen (FOTO LAJM) Së fundmi, protagonisti më i zhurmshëm i “Përputhen” ka qenë Arjon Luli. Kjo për shkak të një fotografie që ai publikoi
Arjoni i bëri "gropën", djemtë e "Përputhen" që nuk pranojnë të dalin me Anën (VIDEO) Rreth një javë më parë, Arjoni publikoi një foto ku shihej me Anën në krevat. Ai ka deklaruar se kanë pasur një histori
Ana e mohoi, Arjoni zbulon publikisht se kanë kryer marrëdhënie seksuale (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë që nga publikimi i fotos që bëri shumë bujë, ku shihet Ana duke fjetur në të njëjtin krevat me Arjoni
Arjoni nxjerr fotot për të provuar lidhjen intime me Anën: U dashurova me të (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë që nga publikimi i fotos që bëri shumë bujë, ku shihet Ana duke fjetur në të njëjtin krevat me Arjoni
Në krevat me partnerin, Gerta e "BigBrother" ironizon Anën e "Përputhen" (FOTO LAJM) Foto e Anës dhe Arjonit është bërë temë diskutimi jo vetëm në "Përputhen", por edhe në media e rrjete sociale. Së fundmi