999 rezultate për

arjan

Lame rrëfen pengun më të madh të jetës: Rama mund të jetë xheloz! Drejtori i Përgjithshëm i Kadastrës, Artan Lame ka zbuluar pasionin e tij në lidhje me xhaketat dhe armët ushtarake që n
"I lidhur me motrën e Arjan Çanit", deklarata e papritur e Soni NRG (FOTO LAJM) Prej vitesh, Soni NRG është një emër që shkakton shumë zhurmë në ekranet shqiptare. Së fundmi, i ftuar në ABC e Mëngj
Arjani i ashpër me Atdheun: Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri “Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takim
Arjan Çuri paralajmëron: Ja çfarë do të bëjë Rama me Nasip Naçon pas zgjedhjeve Duke komentuar videon që kryeministri Edi Rama i dërgoi ish-ministrit të LSI Nasip Naço, pedagogu i njohur Arjan Çuri de
Dërgohet për kurim në Turqi pas infektimit me COVID-19 infeksionisti i njohur Mjeku i njohur infeksionit, Arjan Harxhi, është infektuar me COVID-19. Harxhi është edhe drejtues i spitalit COVID-3,
"Nuk kishte ndonjë gjë për turp", Arjana reagon pas skenave të nxehta me Saimirin (FOTO LAJM) Javë e kaluar Saimiri kishte rezervuar një takim të gjatë privat me Arjanën në ambientet e një palestre, ku siç dihet nu
COVID-19/ Aktorja e njohur shqiptare zbulon skandalin: Mjekja më kërkoi 70 mijë lekë për të bërë gjilpërën Marjana Kondi ka qenë e ftuar në emisionin “Historia ime” ku ka rrëfyer eksperiencën e saj që kaloi me Covid-19. Ajo tre
Ana në shtrat me Arjonin, Ariani ia plas në sy: E pacipë, gënjen (FOTO LAJM) Një debat i ashpër lindi në studion e “Për’Puthen” mes Arjan Konomit dhe Anës, teksa kjo e fundit ndodhej në një lidhje
Arjan Konomi përlotet në emision: Erdhi nga një realitet i zi! Arjan Konomi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush LUAN”. Ai gjatë mbrëmjes ka rolin e opinionistit, p
Vrasja e 25-vjeçarit në Tiranë, ish-drejtori i policisë: I riu u qëllua në shpatull, nuk kishte faj! Ish-drejtori i Policisë, Arjan Hoxha ka treguar në emisionin Open se ndaj policit nuk ka pasur sulm, pasi në momentin e
Ndarja nga jeta e mikut, Meta: Është lajm tronditës! Presidenti Meta ka bërë një postim ndjekës për ndarjen nga jeta të mikut të tij Arjan Kucit. "Edhe pse i mbetur jetim
Si asnjëherë, surpriza në emision përloti Bora Zemanin: Arjan merr situatën në dorë (FOTO LAJM) Egi, një fanse e “Për’Puthen” kishte bërë një surprizë për Fatjonin në puntatën e sotme. Brenda kutisë kishte një shishe
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
Sindi "shpërthen" ndaj Arjan Konomit: Të dhimbsem se jam e virgjër, unë e bëj që sot (FOTO LAJM) Sindi Loci është një ndër konkurrentet e fundit që i është bashkuar programit "Përputhen" ku të rinjtë kërkojnë dashurin
Pranoi se është e virgjër, Arjan Konomi rrëfen pse i doli në mbrojtje konkurrentes së re (FOTO LAJM) Opinionisti i njohur, Arjan konomi, ishte i ftuar këtë të premte në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ku foli p
Tragjedi! 33 vjeçari gjeti vdekjen në minierë, aty i vdiq edhe nëna 10 vite më parë Vdekja e një 33 vjeçari në një minierat e kromit në rajonin e Bulqizës thellon tragjedinë në familjen Rushiti. 33 vje
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu
"Do ta dërgoj në gjykatë", plas keq mes Shqipes dhe Arjan Konomit Edhe ditën e djeshme janë ngjalur plot debate në studion e ”Përputhen”, që filluan me mungesën e Teas pasi kjo e fundit
Plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit: Po duhet të gdhend ty o e paedukatë! Edhe në puntatën e sotme në emisionin “Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shq