999 rezultate për

ariu

Po ruante bagëtitë në mal, bariu humb jetën poshtë gurëve Një bari 50-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Berat. Mësohet se Vladimir Ceno ka gjetur vdekjen në fshatin Ka
Kthjellime e vranësira, cilat janë surprizat e motit për sot Sipas MeteoAlb: Mot kryesisht i kthjellët do dominojë në ultësirën perëndimore, por vranësira të shpeshta paraqiten zona
Karius tenton të pamundurën, sfidon Alisson për portën e Liverpoolit Portieri i Liverpool, Loris Karius nuk e ka ndërmend të dorëzohet që ta rimarr pozitën e startuesit te klubi anglez.
Bën një jetë bariu, por kjo është paga e çmendur që kërkon Cavani për të firmosur me një skuadër Kosit barin dhe bën shëtitje në kalë, por jo për këtë arsye ka hequr dorë nga karriera e tij si bomber. I larguar moment
Koha perfekte për fustane, çfarë duhet të dini nëse vendosni të bëni solar Vera është sezona e fustaneve të hollë e të shkurtë e që gjithnjë duken bukur në kontrast me lëkurën e nxirë. Që të jeni
Sorkadhja dhe ariu zbresin kaq shumë pranë fshatit në Bulqizë (VIDEO) Një banor nga Zerqani i Bulqizës ka filmuar pranë një kullote një sorkadhe dhe një ari kaf. Ata shihen në kullotë teksa
Momente tensioni, ariu i murrmë shfaqet papritur pas fëmijës (VIDEO) Një moment paniku është filmuar në Itali, teksa një familje italiane kishte shkuar për piknik në mal. Në video është
Shikoni si 12 vjeçari i shpëton ariut që nisi ta ndiqte në pyll (VIDEO) Në disa pamje të frikshme ishte regjistruar së fundmi momenti kur një 12-vjeçar pati një takim disi tepër të afërt me nj
Video e ariut që bën banjë me kurriz bëhet virale (VIDEO) Stafi i kopshtit zoologjik të Oregon në SHBA ka publikuar këtë video te pabesueshme të një ariu të zi që shijon në maksi
Karius arrin marrëveshje personale me klubin e njohur Portieri i Liverpoolit, Loris Karius është gati të rikthehet në Gjermani, pasi thuhet se ka arritur marrëveshje personal
Loris Karius i zë "derën" Liverpoolit Loris Karius mbyll zyrtarisht përvojën e tij te Beshiktashi në Turqi, ku ishte huazuar nga Leverpooli që nga vitit 2018,
I soset durimi, Karius shkëput kontratën me Besiktas dhe e çon në gjyq Loris Karius çon në gjyq skuadrën e Besiktasit. Sipas mediave turke, ish-portieri i Liverpoolit ka prishur në mënyrë
Karius padit në FIFA Besiktas dhe kërkon të rikthehet te Liverpool Portieri gjerman, Loris Karius, ka kontaktuar FIFA-n për të raportuar mospagimin nga Besiktas dhe për të prerë aventurë
Dyshohet se erdhi nga lakuriqi i natës, kinezët përgatisin ilaç nga brirët e dhisë e mëlçia e ariut kundër COVID-19 E gjithë bota është në luftë me një armik të padukshëm që dyshohet se erdhi nga ngrënia dhe tregtimi i kafshëve të egra
Sophia përgënjeshtron mediat turke për ndarjen nga Karius Mediat sportive dhe ato rozë në Turqi kishin raportuar ditët e fundit për një ndarje mes portierit të Besiktaris Loris K
Karius shënon autogol pas gafës amatore (VIDEO) Loris Karius duket se është i mallkuar. Portieri famëkeq, i cili do të mbahet mend për gafat në finalen e Champions Leag
Zhduket bariu 17 vjeçar në Gjirokastër Një 17 vjeçar nga Gjirokastra është zhdukur që një javë pa asnjë gjurmë duke ngitur shqetësimin e madh të familja. Ba
Si njeri: Ariu hap derën dhe mbyllet në makinë (VIDEO) Në videon mësipërme shfaqet një ari i cili arrin të hapë derën dhe të futet në një makinë të parkuar në rrugë e madje mb
Burrë "macho", ja ç’thotë modelja e famshme për Kariusin (FOTO LAJM) Prej dy vitesh portierit gjerman, Loris Karius, nuk po i ndahet makthet e gafave në fushën e blertë. Pas asaj paraqi
Ariu gjigand zbret nga lisi, banorët e filmojnë ndërsa vrapon (VIDEO) Një ari është shfaqur në mes të rrugës në mallet e Koretnikut. Disa banorë të Zhurit, fundjavën që lam pas kishin va