999 rezultate për

arit

Së shpejti dasëm, Gaz Paja dhe e “bukura e dheut’ drejt altarit Gaz Paja është një ndër aktorët më të njohur të humorit në vendin tonë i cili prej vitesh e ka bërë publikun të qeshë me
Meta i hap krahët anti-shqiptarit më të tërbuar pas Millosheviçit dhe Sheshelit Milorad Dodik është i njohur për deklaratat e tija kundër shqiptarëve dhe qendrimin kundër pavarësisë së Republikës së K
"Tmerri i Qafë Barit dhe si më dënoi Spartak Braho, ndërkohë që e shoqja më mbronte" Ish- i dënuari politik tregon si u kap në kufi duke u arratisur një muaj pasi vdiq diktatori dhe si vuajti dy dënime me
Festoi me të madhe golin e Lucas, ish-lojtarit të Tottenhamit gati sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Goli i 3 i shënuar nga Lucas në minutën e 95 ndaj Ajax-it që dhe i dhuroi kualifikimin Tottenhamit në finalen e Madridit
Zaev në darkën e Iftarit me Ramën, kush i ka ftuar? (FOTO LAJM) Në fillimin e muajit të Ramazanit, Kryeminstri Rama ka qenë i ftuar në darkën e Iftarit në Sarajevë, më ftesën të homolo
Itali, qeni zbulon kokainën e shqiptarit (VIDEO) Një 20-vjeçar shqiptar u arrestua nga carabinierët në Venecia, pasi u kap me 11 doza kokainë. Siç shkruajnë mediat it
Facebook bllokon dhjetra profile me origjinë nga Rusia, zbuloni arsyen Rrjeti social Facebook njoftoi se ka fshirë dhjetëra llogari që besohet se ishin me origjinë nga Rusia. Kompania tha
Arrestohet ish-kreu i Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia Ish-kreu i Komunës së Kasharit, Besnik Fuçia është arrestuar së bashku me 5 persona të tjerë. Ish-zyrtari akuzohet p
Kujdes, të jetuarit vetëm mund tju sjellë çrregullime mendore Të rriturit të cilët jetojnë vetëm kanë më shumë gjasë që ta kenë të njëjtin çrregullim mendor, duke përfshirë ankthin d
Shkrumbohet makina e kryetarit të PS-së Digjet gjatë natës makina e kryetarit të PS-së të Elbasanit, Xhevahir Budani, i cili njëherësh edhe postin e Drejtorit R
Ylli i Hollyvoodit shkëlqen në tapetin e kuq, mahniten të ftuarit ( FOTO LAJM) Ylli indian i filmit, Priyanka Chopra ka shkëlqyer në dalejne e saj si e ftuar në mbrëmjen e Billboard Awards. E ve
Serbët nuk ndalin urrejtjen, sërish mblidhen te furra e shqiptarit Dhjetëra protestues u mblodhën të dielën të protestojnë kundër pronarit të furrës “Roma”, në qytezën Borka të Serbisë, q
Edhe trafikant edhe frikacak, historia e shqiptarit dhe italianit që u kapën me drogë Dy persona u arrestuan, një 38 vjeçar shqiptar, banues në Piemonte dhe një 44 vjeçar, i lindur në Romë dhe banues në Ast
Llogaritë e titullit, ja si Partizani shpallet kampion në derbi Në përfundim të javës së 32-të Superiores, Partizani kryeson me 65 pikë dhe pas tij vjen Kukësi me 10 pikë më pak. Kur k
Ylli portugez, klubi i Premier League takon prindërit e lojtarit Joao Felix i Benfica-s është një prej talenteve më të kërkuar në rruzullin tokësor. Portugezi i cili mund të luajë n
Partizani 5 pikë larg titullit, triumfon bindshëm ndaj Flamurtarit (VIDEO) Partizani po shkon i qetë drejt titullit kampion. Të kuqtë kanë shkatrruar 3-0 në transfertë Flamurtarin në superformë,
Pse Rusia po kthehet në blerësin më të madh të arit në botë? Bankat qendrore në mbarë botën, në tremujorin e parë të vitit 2019 blenë sasinë më të madhe të arit në gjashtë vitet e f
Rinas, 38 vjeçarit i sekuestrohen 26 500 euro Policia Kufitare godet një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Nje i ri, 38 vjecar po procedohet penalis
U ther në burgun e Trikalas nga rusët, ky është identiteti i shqiptarit Kanë dalë në pah fotot dhe identiteti i shqiptarit i mbetur i vdekur disa ditë më parë në burgun famëkeq të Trikalasë në
Mister plagosja e shqiptarit në Zvicër, gjendet një pistoletë pranë tij Një shqiptar është plagosur në Gathe të Zvicrës. Ngjarja ka ndodhur më 28 prill, ndërsa policia dhe prokurori kanë dhënë