999 rezultate për

arit

Shkundi qeverinë, del e plotë videoja e zyrtarit austriak me rusen (VIDEO) Austria është trandur nga skandali i një materiali filmik të publikuar së fundmi, ku Zv.kancelari austriak i dorëhequr,
E keqja është ende ndezur! Basha reagon për revoltën e Qafë Barit Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sot me rastin e 35 vjetorit të revoltës së Qafë Barit, e cila tronditi diktaturën
Digjet makina e 57 vjeçarit në Durrës Një automjet është djegur gjatë natës në lagjen nr.15 në Durrës. Policia thotë se "rreth orës 02:45 ka rënë zjarr dhe
Futbollisti i Flamurtarit futet mik për yllin e Partizanit (FOTO LAJM) Lista paraprake e të grumbulluarve në Kombëtare u bë me dije sot dhe ajo që binte në sy ishte se nga kampionët e Partiza
Mister vdekja e shqiptarit që u gjet i vdekur brenda makinës në Itali Ditën e djeshme, mediat italiane raportuan se një 33-vjeçar shqiptar u gjet i pajetë në makinën e tij. Ishin kalimtarët
Qëlloi ndaj rusëve, flet familja e shqiptarit nga Pudojeva që u arrestua në Tiranë Policia e Shqipërisë ka arrestuar pardje në Tiranë, 23-vjeçarin nga Podujeva, Shkëlqim Kastratin i cili tash e dy vite k
Breshëri automatiku, terror në mes të natës në shtëpinë e zyrtarit të bashkisë Një breshëri e gjatë automatiku është dëgjuar pranë shtëpisë së një zyrtari të Bashkisë së Selenicës pak pas mesnatës së
Kërkesa e pazakontë për Bashën e mbesës së të persekutuarit I pranishëm në ceremoninë e inaugurimit të Memoralit të viktimave të regjimit komunist, kreu i PD-së, Lulzim Basha është
BINGO/ Burri gjen copën e arit 100 mijë USD me detektor Një burrë australian e ka gjetur një copë të arit me peshë prej 1.4 kilogramësh përmes pajisjes për gjetjen e metaleve g
Shteti italian i heq patentën, shpërthen shqiptari: Kjo e Edi Ramës vlen një m*t Një emigrant shqiptar ka treguar se i është vendosur gjobë si dhe i është hequr patenta nga policia italiane sepse ajo n
Njihuni me 25 faktet e Pablo Escobarit Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Ndodh në Kamëz, bari korret 10 minuta para ndeshjes (VIDEO) Në stadiumin e Kamzë korrjen e barit e kanë lënë 10 minuta para fillimit të ndeshjes mes Kukësit dhe Skënderbeut. Tek
Bashkëshortja e këngëtarit të njohur tregon barkun e rrumbullakosur ( FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana, feston ditën e sotme ditëlindjen. E nërsa duhet të
E tmerrshme, momenti kur dy persona qëllojnë me armë në një lokal (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur dy persona të armatosur hapin zjarr në restorantin Playa Del Carmen në Meks
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p
Historia e pabesueshme e të moshuarit shqiptar, ka agjeruar 96 Ramazanë Në moshën 8 vjeçare kishte filluar të agjëronte. Këtë vit është Ramazani i 96-të që po e agjëron, madje ka tre muaj që e
Kosnett godet liderët kosovarë: Të mbijetuarit e mizorisë duhen trajtuar me respekt Pas gjithë skandalit të krijuar dje nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ka reaguar edhe ambasadori i Shteteve të Bash
Nga lëkura e viçit te ekrani me safir, karakteristikat e "çmendura" të celularit të Kujtim Gjuzit (FOTO LAJM) Unë nuk përdor iPhone- ai është një celular për të varfrit”! Nëse për të gjithë ne, luks është të përdorësh një celular
Si të bëni një këllëf telefoni të kombinueshëm me veshjen tuaj Ashtu si i kombinojmë veshjet përpiqemi të kombinojmë edhe këllëfin e celularit. Shumë përdorues zgjedhin të përdorin nj
Vazhdon seanca "Kumanova" Në Gjykatën e Apelit në Shkup sot vazhdon seanca publike në të cilën duhet të shqyrtohen ankesat e 33 personave të dënua