999 rezultate për

arit

Tërmeti tund fort studion, të ftuarit i ndjejnë "LIVE" lëkundjet (VIDEO) Lëkundje të forta tërmeti me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter janë regjistruar në rajonin lindor të Turqisë mbrëmjen e s
Bamir Topi: Kush ishte amerikani që qetësoi situatën pas 21 Janarit Bamir Topi, ish-president i Shqipërisë, ka dhënë një reflektim të tij për 21 janarin e 9 viteve më parë, kohë në të cilë
Lëkundet studio televizive, si e përjetuan tërmetin të ftuarit live (VIDEO) Janë zbardhur bilancet e fundit nga tërmeti i frikshëm në Turqi. Burimet nga mediat vendase shkruajnë se ka shkuar n
"Fillimi i fundit të karrierës", ish sulmuesi i Realit e United shpërthen në lot (VIDEO) Pas 10 vitesh në futbollin Europian, Javier Hernandez vendosi ta vazhdojë karrierën si lojtar në Amerikë. I njohur si "C
Sjellje e ashpër ndaj gjyqtarit në ndeshjen përballë Liverpool, United gjobitet me 20 mijë funte (VIDEO) Manchester Unitedi është dënuar me 20 mijë funte nga Federata e Futbollit e Anglisë shkaku i reagimit të ashpër të lojta
Prurjet e janarit, si do të rreshtohet Interi me Eriksen Inter ka qenë shumë aktiv në tregun e transferimeve dhe tashmë ka përfunduar transferimet e Ashley Young nga Manchester
Chicharito nuk i mban lotët pas transferimit në SHBA, kjo është arsyeja Sulmuesi meksikan Javier Hernandez, i njohur me nofkën "Chicharito", ishte i emocionuar pasi vendosi t’i japë fund "ëndr
Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Tirana kërkon kreun ndaj Luftëtarit, bardheblutë publikojnë çmimet e biletave Tirana pret në shtëpi Luftëtarin në ndeshjen e dytë radhazi në “Selman Stërmasi” dhe do të kërkojë një tjetër fitore për
E ka humbur postin e titullarit, mbrojtësi i City-t drejt rikthimit në Spanjë Valencia mendon të rikthejë në "Mestalla" mbrojtësin e Manchester City-t, Nicolas Otamendi. Spanjollët pritet të bëjnë n
U eliminua në sy të gruas dhe fëmijës, kush është i riu që ekzekutoi producentin milioner (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e shqiptarit, Flamur (Alex) Beqiri për Krishtlindje në Britani, pranë vilës së ti
Kosovarit i grabisin targën 11 mijë franga, shpërblimi prej 1000 frangash fut në kurth hajdutin Një 31-vjeçari nga Kosova të quajtur Fidan Imerit i kanë vjedhur targat e makinës së tij. Por ajo që është interesante n
Si u shoqërua Dritan Dajti gjatë vizitave, nga 21 Dhjetori në ish-Bllok Sipas një hetimi të kryer, SHKBB konstatoi shkelje në vlerësimin e riskut për shoqërimin e këtij të dënuari të sigurisë
Amnistia për të burgosurit, ndryshimet e reja dhe kush përfiton Qeveria ka dërguar në Parlament një ligj për amnisti të gjerë në burgje. Ligji parashikon që të gjithë të burgosurit mes
Arsenal kërkon të sigurojë shërbimet e yllit turk të Milanit Mesfushori turk bën pjesë në projektin e trajnerit Stefano Pioli, por “pazarit” në futboll nuk i dihet asnjëherë Arse
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
Jepet vendimi për të akuzuarit në rastin "Syri i Popullit", tensione në sallë Të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit”, Sadri Ramabaja, Murat Jashari, Ragip Sallova, Avni Llumnica, Bexhet Luzha, Hal
E nxorri në pritë apo e eliminoi, detaje të reja nga elminimi i 28 vjeçarit në Astir Të tjera detaje zbardhen nga atentati i dy netëve më parë, 28 vjeçari Vilson Tafçiu u ekzekutua në zonën e "Astirit" në
Pamela Anderson martohet për të pestën herë, i thotë "Po" 74-vjeçarit (FOTO LAJM) Pamela Anderson është martuar në fshehtësi për herë të pestë. 52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, produce
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak