999 rezultate për

arilena

Si rrallëherë, Arilena Ara nuk i le vend imagjinatës me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Arilena Ara ka ndarë poza të ndryshme me bikini ditët e fundit, duke tërhequr vë
Të gjithë sytë nga Arilena Ara, këngëtarja bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, pasi fama e saj ka kaluar edhe kufijtë. Ë
Si asnjëherë, Arilena Ara shfaqet shumë joshëse në bikini (FOTO LAJM) Arilena Ara është një ndër këngëtaret më në zë të estradës shqiptare. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrj
Romancë dhe dashuri në kohë pandemie, Arilena Ara zyrtarizon lidhjen me menaxherin (FOTO LAJM) Për shkak të pandemisë, Eurovision Song Contest 2020 anuloi festivalin që do të mbahej në Rotterdam (Holandë), megjithat
"Nga e pafajshme në të çmendur", Arilen zbulon kuptimin e klipit të këngës në Eurovizion (VIDEO) Arilena Ara do të na përfaqësonte këtë vit në Eurovision 2020 me këngën “Fall from the sky”, por për shkak të pandemisë
Publikohet videoklipi zyrtar i këngës së Arilenës në "Eurovision" dhe nuk duhet humbur (VIDEO) Këngëtarja Arilena Ara u shpall fituese e “Festivalit të 58-të të RTSH-së”, duke fituar kështu mundësinë të përfaqësojë
"Më mbështet Arilena", Tan Brama tregon arsyen pse i ka bërë bllok Elvana Gjatës (VIDEO) I ftuar në “Glamour Zone”, koreografi Tan Brama ka treguar arsyen përse i ka bërë bllok Elvana Gjatës . Një vit më
"Gëzuar ditëlindjen në parajsë", Arilena Ara prek me postimin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, ka publikuar së fundmi një postim mjaft prekës. Për të është një ditë me emocione të f
"Të dua sot dhe përgjithmonë", Arilena uron publikisht partnerin me fjalët e ëmbla (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Arilena Ara është prej kohësh në një lidhje me menaxherin e saj Popi Kola. Ato janë pjesë e jetës së
Recital live në sheshin "Nënë Tereza", Arilena Ara ndan me të gjithë këtë lajm (FOTO LAJM) Me anë të një postimi në rrjetet social, Arilena Ara ka treguar se shumë shpejt do të mbajë një koncert recital në shesh
Nuk do marr pjesë në Eurovizion, menaxheri zbulon si e priti lajmin Arilena Ara (FOTO LAJM) Koronavirusi u bë shkak që të anulloheshin shumë aktivitete nëpër botë dhe një ndër to ishte edhe festivali europian “Eu
Arilena reagon pas anullimit të Eurovision 2020 Eurovision 2020, i cili do të mbahej në Rotterdam, qe një nga aktivitetet kulturore që u anullua, për shkak të përhapjes
Arilena e pafat? COVID-19 anulon dhe shtyn me 1 vit Eurovisionin COVID-19 ka bërë thuajse gjithë botën të përballet me masa ekstreme të vet-izolimit, shumë kompeticione janë anuluar në
Publikohet versioni anglisht i këngës së Arilena Arës për në Euroizion (VIDEO) Arilena Ara është fituesja e festivalit të 58-të në RTSH. Kënga “Shaj” do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong. Prej
Të gjithë "sy e vesh", Arilena Ara zbulon titullin e ri të këngës përfaqësuese në Eurovizion (FOTO LAJM) Arilena Ara është fituesja e festivalit të 58-të në RTSH. Kënga “Shaj” do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong. Prej
Do na përfaqësojë në Eurovision, Arilena Ara bën sakrificën e madhe për klipin (VIDEO) Shqipëria do të përfaqësohet këtë vit në Eurovision me një baladë shumë të fuqishme nga Arilena Ara me titull "Shaj". Kë
"Ti je mi?", Arilena çudit rrjetin, totalisht ndryshe në postin e fundit (FOTO LAJM) Arilena Ara ka surprizuar ndjekësit me foton e fundit. Këngëtarja si gjithmonë e thjeshtë dhe pa komplekse, por në fo
Mediat ndërkombëtare për Arilenën: Nuk ka Eurovision pa baladën e saj BBC i ka kushtuar një artikull Eurovision 2020 dhe sigurisht pjesë e këtij artikulli është edhe këngëtarja shqiptare, Ar
Jonida Maliqi për Arilena Arën: Nuk bëj qoka si kolegët, është talent që lind 1 në 1 milion (VIDEO) Që nga momenti kur u shpall fituese, Jonida Maliqi nuk vonoi të shprehte gjithë suportin e mundshëm ndaj Arilena Arës. S
Versioni epik, "Nëntori" i Arilena Arës në formë rapsodie me çifteli (VIDEO) Kënga “Nëntori” është një ndër këngët më të suksesshme të Arilena Arës dhe një ndër këngët që vazhdon dëgjohet e komento