999 rezultate për

argument

"Ka një problem në këtë vend...": Zbardhet argumenti kryesor pse Franca tha "JO" për Shqipërinë Franca ishte zëri kryesor kundër hapjes së negociatatave për Shqipërinë. Në konferencën e ditës së sotme presidenti Macr
VENDIMI/ Si u rrëzuan akuzat për Tahirin: Argumenti i gjyqtarëve Pas më shumë se 10 orë në dhomën e këshillimit, Gjykata për Krime të Rënda dënoi me 5 vite burg ish-ministrin e Brendshë
Që një marrëdhënie të ecë ju duhen këto biseda në çift Jepini fund mosmarrëveshjeve! Që një raport në çift të funksionojë, vetëm ndjenja nuk mjafton! Duhet ta “ushqeni” çdo
Meta shpall datë të re zgjedhjesh UPDATE-Presidenti Meta publikoi pak më parë dekretin për përcaktimin e datës 13 tetor për zhvillimin e zgjedhjeve lokale
Gaxherri: Trishtohemi, por duhet të argumentojmë krimet serbe Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK’së, Besa Gaxherri ka folur rreth fotografive të cilat deputetja e PDK’s
Dikur kërcënonte dynjanë me valixhen e zezë për Ilir Metën, por sot Baba Taku është në tjetër llogore Dy vite më parë ata ishin pjesë e të njëjtës forcë politike, ndërsa Spartak Braho kërcënonte mjaft deputetë me "valixhen
Lideri i partisë anti-islame në Gjermani konvertohet në mysliman, dorëhiqet nga partia Një politikan nga e djathta ekstreme, Alternativa për Gjermaninë (AfD), është konvertuar në Islam, njoftoi media të mart
Zaev: Kemi argumente se "Lagjen e Trimave" e montoi ish-pushteti (VIDEO) Lideri i LSDM-së Zoran Zaev në një takim ne qytetarët në lagjen Kapishtec të komunës Qendër, në vitin 2016 kishte thënë
Arifi: Voto edhe ti, bëhu pjesë e forcës së argumentit! Kandidatja e BDI-së për komunën e Tetovës ka shprehur vullnetin e saj duke votuar dhe realizuar të drejtën si qytetare,
Demarkacioni, sfida e parë për Haradinajn Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK-ja kanë thënë se nuk do ta votojnë Marrëveshjen e Demarkacionit nëse nuk do të ofrohen argu
Zonja Tefta reagon ndaj këshilltarit të Bashës: Argumentet mos i gjej te byreku im! Komenti nga ana e këshilltarit të Lulzim bashës, Edi Lesi i cili sumloi aleatet kritike të Bashës i duke i krahasuar at
Deputeti i PD i del në mbrojtje Bashës: Të gjithë kemi përgjegjësi për humbjen Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka marrë nën mbrojtje kryetarin Basha duke u dhënë një përgjigje kritikëve të tij që pë
Janeva: Unë punoj sipas dëshmive dhe jo kundër individëve Kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva, ka kërkuar që të thuhet publikisht nëse dikush ka argumente që ajo dhe PSP po
Zbulohet shkaku i bllokimit të votimit tek "Gjon Buzuku", QV është bastion i PS (FOTO LAJM) Porcesi i votimit u bllokuar për disa minuta në Qendrën e Votimit nr. 1785/1 në shkollën "Gjon Buzuku" në Tiranë për shk
Braçe sërish akuza ndaj LSI-së: Sulmet tuaja janë banale dhe pa logjikë Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe me anë të një statusi në Facebook ka vijuar sulmin ndaj aleatëve të 4 viteve
Kanë kaluar 27 vite nga helmimet në Kosovë (VIDEO) Kanë kaluar plot 27 vjet që nga koha kur Serbia helmoi nxënësit shqiptarë në shkolla. Ata të cilët u prekën nga ky helmi
PD aksion për mosdekretimin e Xhafajt, i parashton argumentat Nishanit Partia Demokratike vazhdon “fushatën” e saj me akuza ndaj ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj me qëllim mosdekretimin n
Dezertori i ISIS: Grupi terrorist vret këdo që argumenton me ta Forcat Irakiane ndodhen në qytetin e vjetër historik të Mosulit, një nga pikat më të forta të ekstremistëve. Luftëtar
FSHF reagon për dënimin e Partizanit, ja si e argumenton Federata Shqiptare e Futbollit i përgjigjet Partizanit me një deklaratë zyrtare pak orë pasi klubi i kuq sulmoi instituc
BREXIT / Parlamenti do vendosë për shkëputjen e Britanisë nga BE-ja Gjykata Supreme e Britanisë së Madhe ka vendosur sot se kryeministrja e vendit, Theresa May, duhet të marrë aprovimin e