999 rezultate për

argjentinen

Dybala humbet ndeshjet me Argjentinën dhe tani ka edhe ethe! Ja kur kthehet te Juventusi Një udhëtim në anën tjetër të botës për të mos zbritur në fushë. Nga ndeshja kundër Ekuadorit, e fituar nga Argjenti
Kampioni i botës së futbollit infektohet nga Koronavirusi (FOTO LAJM) Ish-futbollisti dhe menaxheri argjentinas, Carlos Bilardo, i cili drejtoi Argjentinën drejt fitores në Kupën e Botës 198
Plot 26 vite nga goli i fundit Maradonës me Argjentinën (VIDEO) Sot 26 vite më parë, Diego Armando Maradona ka shënuar golin e fundit në fanellën e Kombëtares së Argjentinës. Argjen
Maradona i prek të gjithë me mesazhin për shokun e vdekur “Erdhe dhe më takove në Dubai bashkë me djalin tënd, që më tha se çfarë po të ndodhte. Ende nuk arrij ta besoj, seps
Brazili në finale, dërgon në shtëpi Argjentinën e Messit (VIDEO) Brazili është finalisti i parë në Kupën e Amerikës pasi mposhtën në gjysmëfinale Argjentinën e Messit me rezultatin 2-0.
Po shkëlqen me Argjentinën, Barça përgatit 112 mln euro për yllin e Interit Lautaro Martinez ndryshoi thuajse gjithçka në karrierën e tij në pak muaj. Nga një lojtar kryesisht stoli tek Interi
Brazili përplaset me Argjentinën në rrugën drejt finales së Copa America Me përfundimin e dy ndeshjeve të fundit të Grupit C është përcaktuar edhe rruga që duhet të ndjekin skuadrat për të kapu
Deklaratë e fortë e Messit: Fitoj një trofe më Argjentinën dhe e mbyll me futbollin Lionel Messi ka deklaruar se nëse fiton një trofe të vetëm me Argjentinën atëherë sipas tij ka ardhur momenti t’i japë f
Messi: Dua ta përfundoj karrierën duke fituar diçka me Argjentinën Lionel Messi shpreson që t’i varë atletet të paktën me një trofe me fanellën e Argjentinës. Lionel Messi ka fituar sh
Messi pasi la Argjentinën kthehet menjëherë në Barcelonë Lionel Messi është larguar nga kampi stërvitor e ekipit kombëtar të Argjentinës dhe ka shkuar në Barcelonë. Argjentin
Lionel Messi lë Argjentinën, mungon në miqësoren me Marokun U rikthye me kombëtaren e Argjentinës me shpresën se këtë herë do të jetë diçka ndyshe. Por duket se mallkimi për Messin
Trembet Barcelona, Lionel Messi braktis grumbullimin me Argjentinën Lionel Messi braktisi dje Argjentinën dhe tashmë nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Scaloni. Ylli i Barcelo
Saviola: Messi mund ta fitojë Kupën e Botës me Argjentinën Ish-sulmuesi i Argjentinës, Javier Saviola, beson se Lionel Messi është i lënduar nga fakti se nuk ka arritur ta fitojë
Dinte gjithçka një muaj përpara, tifozi profet i River po çmend Argjentinën Kur në fillimin e nëntorit një tifoz i River Plate, i cili quhet tobipailos17 në Twitter, ka rrëfyer ëndrrën që kishte p
Icardi: Jam i lumtur që shënova golin e parë për Argjentinën Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi është shprehur tejet i lumtur që ka shënuar golin e parë për Argjentinën. “Më mungon
​Icardi: Shpresoj që Messi të kthehet te Kombëtarja e Argjentinës Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, nuk ka luajtur për Kombëtaren e Argjentinës që nga ndeshja e fundit e Kupës
Maradona ofendon rëndë Lionel Messin Diego Armando Maradona rrëmben vëmendjen kryesore të mediave kur ai flet për Argjentinën. Së fundmi, legjenda e Argjenti
U la jashtë Botërorit, sulmuesi i Interit shënon gol për Argjentinën (VIDEO) Argjentina po luan në miqësore kundër Irakut, ku ka kaluar në avantazh me anë të një goli të shënuar nga Lautaro Martine
A e ka braktisur Messi Argjentinën? Këtë e zbulon Icardi Mauro Icardi, është thirrur në kombëtaren e Argjentinës për të qënë pjesë e ndeshjeve miqësore që luhen në Kontinentin A
Fjalimi i Pogba para ndeshjes me Argjentinën: Ne i vrasim ata, Messi apo jo Messi Paul Pogba mbajti një fjalim frymëzues përpara bashkëlojtarëve të Francës, kur po përgatiteshin të dilnin në fushë dhe t