E FUNDIT/ Vodhën bankën, pamje nga vendi i ngjarjes ku plagosën dy persona (VIDEO)
999 rezultate për

argjentinasin

"Destinacioni ideal për Messin", Rivaldo shtyn argjentinasin drejt PSG Rivaldo, ish-ylli Brazilian i Barcelonës dhe Milanit, ka folur për të ardhmen e Lionel Messit duke folur edhe mbi destin
Messi i lirë të bisedojë të ardhmen, klubi rus imagjinon një tratativë me argjentinasin Lionel Mesi është tashmë i lirë të bisedojë të ardhmen e tij me një klub jashtë kampionatit spanjoll. Argjentinasi k
Setien - Messi, trajneri i ri i Barçës i dashuruar me argjentinasin Quique Setien dhe Lionel Messi do të punojnë së bashku në Barcelonës, pasi trajneri spanjoll do ta zëvendësojë Ernesto V
Pas largimit të Pochettinos, Kane ka një mesazh prekës për argjentinasin Mauricio Pochettino u shkarkua sot nga Tottenhami pas pesë vitesh të kaluara në Londër, teksa sot Jose Mourinho mori dr
Napoli merr vendimin final për Icardin Duke përfituar nga marrëdhëniet e acarta mes Icardit dhe Interit, Napoli është gati të bëjë goditjen e fundit për argjen
Higuain rikthehet në Torino, Juventusi merr vendim për argjentinasin Higuain do të rikthehet te Juventusi pas huazimit të Chelsea. Sulmuesi argjentinas është një nga lojtarët e preferua
Manchester United nis negociatat për argjentinasin e Juventusit Paulo Dybala do të largohet me të gjitha gjasat nga Juventus në fund të këtij sezoni, teksa ardhja e Cristiano Ronaldo,
Juventus rikthen Higuain në Serinë A, klubi i madh kërkon argjentinasin Gonzalo Higuain me shumë mundësi pritet të rikthehet në Serina A. Chelsea nuk ka ndërmend të blejë argjentinasin i cili
Spalletti grumbullon argjentinasin: Icardi për ne është i rëndësishëm më shumë se Messi dhe Ronaldo Më në fund merr fund telenovela Icardi, teksa Luciano Spalletti grumbullon argjetinasin për sfidën ndaj Genoas. "Icar
Ferit Keta i pamposhtur, "thyen" me "Knockout" teknik argjentinasin Zarate 12 fitore në 12 takime. Ferit Keta arriti të mposhtte me k.o teknik në raundin e pestë kundërshtarin e tij, argjentinasi
Njihuni me partneren sek*i të Higuain, e cila do nisë një jetë të re me argjentinasin në Londër (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain është pranë zyrtarizimit si lojtari më i ri i Chelsea-t. Por së bashku me Higuain në Londër do e shoq
Dybala tek Inter? Plani i Marottës për ta sjellë argjentinasin në Milano Dybla është një nga lojtarët më të rëndësishëm për Juventusin por edhe mund të largohet nga bardhezinjtë. I lënë në h
Chelsea gjen zëvendësuesin e Contes Ish trajneri i Juventusit dhe Kombëtares së Italisë, Antonio Conte, do të largohet këtë verë nga Chelsea. Sipas “Dail
Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës. Maurito Icardon me një dygo
Kina çmendet për Messin, i ofron 2 mln euro në javë Sipas “El Mundo Deportivo”, gjigandët e Super Ligës kineze Fortune janë të gatshëm t’i bëjnë një ofertë rreth dy milionë
Drejtuesit e Cityt takohen me të Messit, mund ta lërë Barcelonën vetëm për një arsye Disa mesazhe filluan të trazojnë të ardhmen e Lionel Messit këtë fundjavë. Edhe pse duket akoma më e vështirë se e Neyma
Aguerro mund të bëjë dyfishin e tradhëtisë së Bonuccit Chelsea është në krizë për një qendër sulmues. Londinezët duan vetëm të marrin dikë më të mirë se Costa pavarësisht asgj
Interi i Spalletit po ndjek nga afër argjentinasin Sipas La Gazzetta dello Sport, drejtuesit e Interit janë duke ndjekur nga afër Erik Lamela. 25-vjeçari i cili është n
Messi largohet nga Barcelona? Ja destinacionet e mundshme (FOTO) Në Spanjë gjatë ditës së djeshme është përhapur lajmi i bujshëm se Messi do të largohet nga Barcelona, pasi ka refuzuar
Barcelona zgjat “martesën” me njërin nga yjet kryesore të skuadrës Javier Mascherano do të nënshkruajë kontratën me Barcelonën të premten ku do të zgjasë qëndrimin e tij në klub deri në 2