999 rezultate për

argjentina

Lautaro drejt Barcelonës, argjentinasi refuzon kontratën e re nga Interi Lautaro Martinez ka refuzuar kontratën e re nga Interi, raporton e përditshmja katalanase Sport. Neroaxurët ishin të
Super kontrata e re e Juventusit për Dybala, rritje page dhe shiriti i kapitenit Ndërkohë që po lufton me koronavirusin, sulmuesi i Juventusit Paulo Dybala po punon në të njëtën kohë me drejtuesit e kl
"Jemi të gjithë një skuadër", flet Dybala: Qëndroni në shtëpi Ylli i Juventusit, Paolo Dibala ka dhënë një mesazh inkurajues këtë të premte kundër koronavirusit, duke deklaruar se so
"AS" publikon formacionin e frikshëm të Juventusit për sezonin e ardhshëm (VIDEO) Juventus verën e këtij viti do të bëjë investime të mëdha kryesisht në repartin e sulmit. Këtë sezon Gonzalo Higuain nuk
PSG nuk e blen, Icardi mes Realit dhe Juventusit Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
PSG nuk e blen, e ardhmja e Icardit mes Juves dhe Real Madrid Mauro Icardi gjatè javëve tè fundit èshtë kthyer nè njè çèshtje te Paris Saint Germain, kjo pèr faktin se ka humbur vend
River Plate del kundër Federatës: Refuzon të zbresë në fushë, frikë nga koronavirusi Koronavirusi po hap telashe edhe në futbollin argjentinas. Skuadra e River Plate ka refuzuar të zbres në fushën e ble
L’Equipe zbulon prapaskenat: Mbappe dhe Neymar "injorojnë" Icardin Eksperienca e Mauro Icardit te Paris Saint Germain startoi në mënyrën më të mirë të mundshme, me bomberin argjentinas
Pele "kërcënohet" nga Messi, argjentinasi është 17 gola larg rekordit të legjendës braziliane Pele "kërcënohet" nga Messi, argjentinasi është 17 gola larg rekordit të legjendës brazilianeNuk kanë qenë të pakta rast
Xhelozi mes Messit dhe Greizemann (VIDEO) Duket se situata te klubi i Barcelonës vazhdon të jetë e tensionuar. Kjo vihet re edhe tek marrëdhënia e Lionel Messit m
Tottenham gjen pasuesin e Eriksen, blen përfundimisht yllin argjentinas (VIDEO) Vetëm pak orë pasi humbi shërbimet e Christian Eriksen, Tottenham Hotspur zyrtarizoi blerjen përfundimtare të kartonit t
Moment krize, Tevez drejt rikthimit te Manchester United Sulmuesi argjentinas kishte luajtur për gjigantin anglez në periudhën 2007-2009, ndërsa më pas kishte kaluar tek rivalët
500 gola në 500 ndeshje për Messin Arritjet e Lionel Messit në futboll kanë qenë kaq të jashtëzakonshme, sa mund “t’i varë këpucët në gozhdë” qysh nesër dh
Dybala: Shpresoj që përsëri të festoj golat me Pogban Paulo Dybala ka bërë të ditur edhe një herë se dëshiron që skuadra e tij ta transferojë Paul Pogban. Argjentinasi ka
Setien - Messi, trajneri i ri i Barçës i dashuruar me argjentinasin Quique Setien dhe Lionel Messi do të punojnë së bashku në Barcelonës, pasi trajneri spanjoll do ta zëvendësojë Ernesto V
Konfirmohet: Ish-sulmuesi i Interit i rikthehet futbollit, nënshkruan me klubin e ri! Ish-sulmuesi i Italisë, Dani Osvaldo është rikthyer në futbollin aktiv. 33-vjeçari u tërhoq nga futbolli profesional
Maradona rrëfen qëndrimin me UFO-t: E moshuara më mori virgjërinë duke lexuar gazetën Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona ka pohuar se ai ishte ‘rrëmbyer’ nga Alienët për tre ditë me radhë.
Maradona zgjedh më të mirin në histori, as Messi as Ronaldo Diego Maradona e ka emëruar bashkëkombësin e tij argjentinas, Alfredo Di Stefanon, si futbollistin më të mirë në histori
Man. City përgatit ofertë të "frikshme" për yllin e Interit Klubi anglez, Manchester City po planifikon një veprim për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Sipas mediumit të a
Beckham kërkon sukses edhe si drejtues, tenton mesfushorin argjentinas tek Interi Si futbollist luajti suksesshëm me disa nga skuadrat më të mëdha në kontinentin Europian, David Beckham dëshiron që të n