E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
999 rezultate për

argjentina

Argjentina fiton pa Messin i mjafton një gol i yllit të Atleticos (VIDEO) Me shumë vështirësi, Argjentina ka fituar miqësoren e dytë të marsit ndaj Marokut me rezultatin 1-0. Megjithëse miqt
Argjentina e pëson financiarisht, zbulohet arsyea qersharake Argjentina do ti duhet të humbasë financiarisht në ndeshjen e sotme miqësore kundër Marokut, për shkak të mungesës së L
Maradona akuzon lojtarët e Argjentinës Diego Armando Maradona ka shpërthyer në kritika ndaj të gjithë lojtarëve dhe drejtuesve të federatës pas humbjes së Argj
Kështu e feston Argjentina rikthimin e Messit (VIDEO) "Njerëzit mendojnë se vjen nga një tjetër planet. Po, mund të jetë planeti gjenive që quhet Argjentinë". Me këto fja
Rikthimi Icardi-t, ja banderola fantastike e tifozëve Mauro Icardi u rikthye më në fund pas shumë kohëve në stërvitje me skuadrën e Interit duke hedhur kështu pas krahëve çdo
Higuain nuk bind, Chelsea e rikthen tek Juventusi Gonzalo Higuain është pranë rikthimit në Qershor tek Juventusi. Argjentinasi nuk ka bindur Blutë, teksa angelzët nuk do
Messi duket i sfilitur te Argjentina Drejtori i ekipit përfaqësues të Argjentinës, Cesar Luis Menotti foli mbi aktivitetin intensiv dhe aktivizimin e gjatë t
Merr fund telenovela: Icardi nis stërvitjen pas 30 ditësh Telenovela e Mauro Icardi me gjurin e tij të sëmurë do të përfundojë nesër. Sulmuesi do të kthehet të stërvitet normalis
Çmenduria: Futbollisti argjentinas bën tatuazh legjendën Maradona (FOTO LAJM) Stërvitja nga Diego Maradona duket se ka entuziasmuar portierin e Dorados, Gasper Servio. Pas leksioneve në stërvitje
Erdhi me shumë bujë tek Roma, argjentinasi pranë largimit Javier Pastore i cili erdhi tek Roma në verën e vitit të kaluar nga PSG-ja është pranë largimit Ai ka luajtur vetëm 1
E bujshme: Shkëmbim i çmendur Icardi-Dybala Mauro Icardi nuk po gjen qetësi tek Interi. Argjentinasi ka më shumë se një muaj që nuk zbret në fushën e lojës që kur k
U kacafytën në stol por Kessie dhe Biglia i kërkojnë falje njëri tjetrit (VIDEO) Mes 22-vjeçarit nga Bregu i Fildishtë, Kessie, dhe argjentinasit 33-vjeçar Biglia u desh të ndërhynin shokët e skuadrës,
Barcelona thellon rezultatin përballë Lyon (VIDEO) Goli i Lyon ndezi shpresat për miqtë të cilët shpresuan te një barazim I mundshëm në këtë sfidë mirëpo nuk është i këtij
Di Maria nuk heq dorë nga golat spektakolar (VIDEO) Angel Di Maria ka arritur të shënojë golin e 3-të për Paris Saint-Germainit, në një ndeshje të mbetur të Ligë 1 kundër D
Ferit Keta i pamposhtur, "thyen" me "Knockout" teknik argjentinasin Zarate 12 fitore në 12 takime. Ferit Keta arriti të mposhtte me k.o teknik në raundin e pestë kundërshtarin e tij, argjentinasi
Vajza e ish-futbollistit argjentinas çmend rrjetin me foto provokuese (FOTO LAJM) Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale me fotot e shumta që poston. Babai i saj, ish-sulmue
Icardi jashtë skuadrës, reagon sërish sulmuesi argjentinas Situata mes Mauro Icardit dhe skuadrës së Inter nuk po shkon në rrugën më të mirë të mundshme. Sulmuesi argjentinas i
Zhbllokohet sifda, Dybala realizon ndaj Bologna (VIDEO) Juventusi ka vuajtur jo pak për të zhbolluar sfidën ndaj Bolognës në transfertë. Ishte Paulo Dybala i cili kaloi në
Tronditet Barcelona, Sevilla e ndëshkon sërish (VIDEO) Barcelona e mbyll pjesën e parë ndaj Sevillas në disavantazh. Andaluazët kanë kalaur sërish në avntazh në fund të pj
Mbrojtësi argjentinas shpëton familjen nga 4 hajdutë Martin Demichelis do të mbetet përgjithmonë një mbrojtës. Argjentinasi nuk është më një futbollist, por tashmë ai bëhet