999 rezultate për

argjentina

Në Itali shpresojnë për një transferim të Messit, ish-lojtari argjentinas: E ka në dorë Zaneti E ardhmja e Lionel Mesit është e papërcaktuar edhe pse argjentinasi ka deklaruar se nuk do të rinovojë me Barcelonën në
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dita e sotme për këngëtaren, Argjentina Ramosaj është e shënuar, pasi si sot 6 vite më parë, bashkëshorti Dukagjin Fetah
Shpulla ndaj kundërshtarit, Messi pezullohet me 4 ndeshje? (VIDEO) Barcelona ka humbur në finalen e Superkupës së Spanjës kundër Athletic Bilbao me shifrat 2-3. Një disfatë e tillë si
Messi tremb para finales, Koeman tregon gjendjen e argjentinasit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka folur para ndeshjes ndaj Athletic Bilbao që do të luhet të dielën e vlefshme për
Laporta zbulon planet: Messi nuk do para, ju tregoj çfarë kërkon argjentinasi Joan Laporta thotë se Lionel Mesi nuk do të rinovojë për para, por do të kërkojë të fitojë trofe dhe mbi të gjitha Ligën
Juventusi vendos për Dybala, argjentinasi drejt Premier League Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e “Zonjës së Vjetër” dhe për shumë kohë. Ai mu
Messi i lirë të bisedojë të ardhmen, klubi rus imagjinon një tratativë me argjentinasin Lionel Mesi është tashmë i lirë të bisedojë të ardhmen e tij me një klub jashtë kampionatit spanjoll. Argjentinasi k
Reagon shpejt Interi, barazohet rezultati në "Giuseppe Meazza" (VIDEO) Avantazhi i Crotones nuk ka zgjatur shumë, pasi Interi reagoi shpejt me Lautaro Martinez. Argjentinasi arriti ta dërg
Messi ka blerë shtëpi në Florida, a po bëhet gati argjentinasi të luaj në MLS Lionel Messi është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën. Futbollisti më i mirë në histori të këtij sporti pritet
Sezoni i fundit në Camp Nou, 3 klube në garë për ta rrëmbyer Messin Leo Messi me shumë mundësi do të largohet nga ekipi i Barcelonës. Argjentinasi beson se nuk do të arrijë shumë suksese m
Super sukses, kënga e fundit e Argjentina Ramosaj zgjidhet si kolonë zanore e filmit të huaj (VIDEO) Argjentina Ramosaj publikoi para 3 javësh këngën e saj më të re, “Who Am I”. Por kjo këngë duket se nuk do të jetë vetëm
"Tërmet" tek Argjentina, trajneri i kombëtares zbret nga froni Messin Siç e dini, të enjten në mbrëmje, çmimi i FIFA-s, “The Best”, shkoi për Robert Lewandowski. Por, siç ndodh shpesh në
Dalin votat: Ronaldo befason me pikët për Messin, argjentinasi nuk thyen traditën Janë zbuluar votat e çmimit “The Best” për Robert Lewandowskin. Interes të madh kanë patur votat e Cristiano Ronaldos dh
E BUJSHME/ PSG merr Messin? Klubi bën gati shitjet e fanellave me numrin 10 Lionel Messi mund të shkojë tek PSG. Football Transfers raporton se klubi francez ka udhëzuar degët e tyre të përgati
Ja ku po përgatitet Argjentina të vendosë figurën e Maradonës Grupi i shumicës në senatin e Argjentinës propozoi dje që kartëmonedhat e ligjshme prej 1000 pesos (rreth 110 euro me k
Rënia e Messit, Pirlo tregon problemin e vërtetë të argjentinasit Lionel Messi nuk ka qenë në formën e tij më të mirë në këtë fillim të sezonit 2020/2021, ndërsa Andrea Pirlo beson se çë
E BUJSHME/ Maradona ka firmosur të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit (FOTO LAJM) Legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona u nda nga jeta ditën e djeshme, krejt papritur, duke tronditur botën e spo
"Ndihem keq", çastet dhe fjalët e fundit të Maradonas para se të ndërronte jetë Fjalët e fundit të Diego Maradonas para se të ndërronte jetë i ishin thënë nipit të tij duke i treguar se nuk ndihej mir
Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur