999 rezultate për

argjendte

Formula 1, Mercedezi me pamje të re për vitin 2020 (FOTO LAJM) Mercedesi ka ndryshuar pamjen e saj këtë vit në Formula 1 duke marrë një dukje mjaft të veçantë. Drejtuesit e kësaj m
Haradinaj priti në takim sportisten Medina Surdullin Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj priti në takim Medina Surdullin, e prekur me Doën Syndrome e cila
"Shi i argjendtë" në Milano (FOTO LAJM) Një instalacion është shfaqur në hollin e ekzpozitave të Triennales së Torinos. Instalacioni është ndërtuar me 80.000
"Shpata e argjendtë", bashkon KFOR-in dhe FSK-në Njësitet manovruese të KFOR-it, më 03 qershor, do të kryejnë një ushtrim operacional në bashkërendim të ngushtë me EULEX
Serie A, El Shaarawy fiton "Topi i Argjendtë 2013" (FOTO LAJM) Topi i Argjendtë për Stephan El Shaarawy. Talenti i Milan ka fituar Coppa Giaime Fiumano, çmim që prej 14 vitesh jepet n
Majlinda Kelmendi me medalje të argjendtë në Paris Xhudistja kosovare Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e argjendtë në turneun ‘Grand Slam’, që u zhvillua të shtunën në
Krishtlindjet, një “Porche” dhuratë për Rihannën (FOTO-LAJM) Me rastin e Krishtlindjeve, kompania diskografike, "Roc Nation" e cila është në pronësi të Jay-Z i ka dhuruar Rihannës n
Ferit Lamaj Ferit Lamaj u lind në Korçë më 6 janar 1955. Kreu studimet e larta për gjuhë-letërsi shqipe në Tiranë. Lamaj është