999 rezultate për

argetuese

Kur udhëtimi me aeroplan të kthehet në makth (FOTO LAJM) Kontrollet rutinë në aeroporte edhe mund të bëhen ndonjëherë shumë të sikletshme. Të jesh i kontrolluar edhe në pjesë in
Zjarri në parkun më të madh të argëtimit në Gjermani kërcënoi 25.000 vizitorë Ajo që duhej të ishte një fundjavë argëtuese ka rrezikuar që të kthehet në një tragjedi për mijëra vizitorët e parkut “E
Një fundjavë relaksuese dhe argëtuese, këto janë 6 gjërat që duhet të bëni Gjatë një jave të lodhshme pune, të gjithë presim më padurim fundjavën, për tu argëtuar dhe qetësuar nga streset e punës
Messenger vjen me një tjetër risi argëtuese Përpjekja e fundit e Facebook është futja e një “teme bisedë” – një tipar që ofron sygjerime në lidhje me atë për të ci
Vajza sfidon online, vesh 100 rroba por pastaj rrezikon vdekjen (VIDEO) Sfidat në rrjetet sociale kanë qënë gjithmonë argëtuese dhe një numër i madh njerëzish janë bërë pjesë e tyre. Por sf
Teatri Shëtitës i Marionetave, hapësira e re argëtuese për fëmijë Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit, në bashkëpunim me Qendrën Kombëtare Kulturore për Fëmijë, organizuan sot në orën 11
Përdhunon vajzën bashkë me 6 burra: Ishte argëtuese për aq sa zgjati Vetëm me 22 vite është dënuar një burrë në Amerikë, i cili ka përdhunuar vajzën dhe e ka shfrytëzuar. Më shokuese ka qën
A është kjo vogëlushja më argëtuese që keni parë? Fëmijët në fazën e parë kur nisin të flasin janë shumë argëtues, sidomos për prindërit, derisa ata të mësojnë një fjalë
Brad Pitt: Fëmijët janë një kaos i vërtetë por është argëtuese Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë vendosur që të rrëfejnë çdo gjë për jetën e tyre familjare, e mbi të gjitha për fëmijë
Ja pse nuk duhet të lozni me gaforren (VIDEO) Lojëra të tilla gjithmonë janë të rrezikshme dhe jo të këshillueshme. Përmes kësaj video ne do të shikojmë momentin kur
Polici rep performancë argëtuese për kalimtarët (VIDEO) Ky është një ofecer policie, i cili duket se ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të përshëndetur kalimtarët. Oficeri me m
Ja video-ja që çmendi Facebook-un në sajë të kërcimit pikant të djalit (VIDEO) Rrjetet sociale në kohë reale të bëjnë mjaft të famshëm, e ndërsa një vajzë teksa tenton të tregojë aftësitë në të këndu
Fotot më argëtuese të Itali-Shqiperi (FOTO LAJM) Autogoli i Hamdi Salihit në minutën e 82-të vendosi fatin e miqësores historike të Kombëtares shqiptare kundër Italisë,
Ngjashmëritë më interesante dhe argëtuese në futboll (FOTO LAJM) E kemi menduar ndonjëherë se sa ngjajnë futbollisti i Arsenal Mesut Ozil dhe Enzo Feerrari? Po Sir Alex Ferguson, Louis
Keira Knightley me një rini të trishtuar Keira Knightley është e suksesshme, por askush nuk do ta mendonte se ka përjetuar një rini që nuk ka qënë aspak argëtues
Nuk njeh moshë, Kim në konkurencë me nënën (FOTO LAJM) Të dyja gëzojnë famë të jashtëzakondshme, por ajo që i ndan është mosha. Kim është rrëfyer se e ëma e saj është e gatshm
Vlerat kombëtare shqiptare promovohen në Ditën e Evropës Në "Ditën e Evropës" në Kosovë do të mbahen një sërë aktivitetesh për promovimin e vlerave evropiane të kombit shqiptar.
Ana argëtuese e protestës së të premtes (VIDEO) Protesta e djeshme para rektoratit edhe pse përfundoi me pas përplasjen e protestuesve dhe policisë ka pasur edhe anën e
Imitim qesharak për Kardashian e West (VIDEO) dy aktorët James Franco dhe Seth Rogan kanë realizuar një video argëtuese, ku imitojnë skenat provokuese dhe seksi që Ki
Mungojnë parqet argëtuese të fëmijëve Terrenet për argëtim të fëmijëvë në kryeqytet nuk mund të gjesh asnjë pajisje në vendin e duhur dhe të padëmtuar. Sidomo