E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

arfa

Falë defektit gjenetik, sot është një yll kinemaje (FOTO LAJM) Javier Botet vuan nga një gjendje e rrallë gjenetike. Ai ka krahë dhe këmbë shumë të gjata dhe është teje mase i dobët.
Ben Arfa thumbon PSG dhe Al Khelaifin: Gjithçka kthehet pas, edhe Rabiot do hakmerret Duket si hakmarrja perfekte. Dy sezone pa shkëlqim me fanellën e PSG-së dhe më pas rilindja me Renes. Së fundi edhe trof
Nuk do ti besoni syve, Ben Arfa dhuron spektakël (VIDEO) Ish-ylli i PSG-së, Hatem Ben Arfa, aktualisht te Rennes, ka dhuruar një moment magjie të vërtetë në ndeshjen e luajtur t
"Skandal! Babait të lindur në Çamëri i ndryshojnë vendlindjen" Nga Alket Veliu Po i vrasin për të tretën herë! Sot, im atë 79 vjeç merr në dorë kartën e identitetit të
Kjo është politikania më e bukur në botë Deputetja italiane , Carfagna është konsideruar si politikania më interesante dhe më e bukur. Ish-show girl dhe modelja
Ben Arfa befason me skuadrën e re Hatem Ben Arfa është gati të bëhet me skuadër të re. Ylli francez është rrugës për të mbetur në Ligue 1 edhe në sezon
Çudi shqiptare: Ata me 8-vjeçare "biznesmenë", ata me shkollë të lartë varfanjakë Banka Botërore ka publikuar raportin e fundit për tendencat e punësimit, që merr në analizë treguesit në Ballkanin Perën
PSG e ndan mendjen, nxjerr 4 lojtarë në shitje Drejtuesit e PSG-së kanë vendosur të largojnë katër futbollistë, për të përfituar sa më shumë ekonomikisht nga shtija e
Ben Arfa kërkohet nga klubi anglez Leicester City në gjurmët e Hatem Ben Arfa. Francezi nuk bën pjesë në planet e PSG dhe për këtë mendon largimin nga “Par
I ka "vdekur" shpresa për të luajtur tek PSG, francezi mendon largimin Hatem Ben Arfa ka kohë që mendon largimin nga Paris Saint-Germain, me skuadrën franceze që mund ta lërë të lirë futbolli
Trajneri i PSG ofendon lojtarin e tij: Nuk je Messi Trajneri i PSG-sw, Unay Emery njihet për masat e tij disiplinore dhe për punën e madhe që kërkon nga lojtarët. Gazet
Zyrtare/ Ben Arfa në La Liga Futbollisti i Nice, Hatem Benarfa nga edicioni i ardhshëm do të luaj në La Liga te skuadra e Sevillas. Kjo është bërë
Barcelona kërkon yllin e Nisës Ylli i Nisës në Ligën 1 franceze, Hatem Ben Arfa, mund të transferohet te Barcelona këtë verë. “L’Equipe” raporton ai ës
Nga Bacca te Ben Arfa, ja si ndryshon sulmi i Milanit (FOTO LAJM) Merkatoja e veres do edhe disa muaj te vije, por ne shtepine e Milanit kane nisur qe tani te bejne llogarite. Nuk dih
Ben Arfa fut në “sherr” ekipet e Serisë A Ylli i Nicës në Francë, Hatem Ben Arfa, pritet të transferohet në Serie A në sezonin e ardhshëm. Sportmediaset shkru
OSHEE i'a kthen PD: S'ka më zarfa, procesi i gjithi elektronikisht Pas akuzave të parashtruara paraditen e sotme nga ana e PD në lidhje me OSHEE, kjo e fundit është kundërpërgjigjur me an
Chiellini e Pogba protagonistë me Call of Duty Advanced Warfare (VIDEO) Katër futbollistë të Juventusit protagonistë në videolojën e re Call of Duty: Advanced Warfare. Giorgio Chiellini, Paul
Haradinaj: Nuk ka kryeministër zarfash Kreu i AAK-së dhe njëkohësisht i nominuar nga blloku VLAN për kryeministër ka theksuar se duhet që në seancën e 2 nëntor
Paderborni i Mehas dhe Kolni i Mavrajt, "varfanjakët" e Bundesligës Teksa Borussia Dortmund dhe Bayern Munchen kryesojnë listën e skuadrave me më shumë shpenzime gjatë merkatos së verës, e
Ben Arfas nuk i japin numër fanelle Hatem Ben Arfa është një ndër lojtarët më të mirë të Neëcatele United dhe është i kërkuar në merkato. Skuadrat po gru