999 rezultate për

arena

Kosova niset drejt Çekisë për ndeshjen e parafundit në EURO 2020 Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kos
Derbi i kryeqytetit pritet të zhvillohet në "Arenën Kombëtare" Partizani është organizatori i derbit të fazës së dytë, i cili, sipas kalendarit, i bie që të luhet në mesjavë, më 4 dhj
FSHF thirrje tifozëve për mbështetje me deklaratën e Edy Rejas (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit kërkon mbështetjen e tifozëve për ndeshjen me Andorrën, që do të zhvillohet më 14 nëntor,
"Arena Kombëtare" ka një "binjak" në Meksikë (FOTO LAJM) Stadiumi i ri në kryeqytet që do të mbajë emrin "Arena Kombëtare" ka një impiant të ngjashëm në pamjen e jashtme dhe të
"Arena Kombëtare" mori "OK" nga UEFA, fusha la për të dëshiruar Ditën e djeshme në "Arënën Kombëtare" u zhvillua ndeshja testuese në prani të të deleguarve të UEFA, shkruan Albeu.com
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
"Arena Kombëtare" vizitohet nga krerët e FFK-së (FOTO LAJM) Presidenti Agim Ademi dhe sekretari i përgjithshëm i Federatws së Futbollit të Kosovës Eroll Salihu kanë vizituar sot Ar
Vetëm ndeshje testuese, por "Arena Kombëtare" pritet të pushtohet nga tifozë "Arena kombëtare" hap dyert sot, në ndeshjen testuese që Vllaznia dhe Apolonia për femra do të zhvillojnë prej orës 19:0
Shpërthen "Allianz Arena", Bayerni zhbllokon rezultatin (VIDEO) Bayerni ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Dortmund. Për vendasit ka shënuar i përhershmi Lewandowski në minu
Stadiumi kombëtar e ka një emër, bëhen të ditura detajet e marrëveshjes “Arena Kombëtare”, e njohur me këtë emër deri më tani, tashmë ka një tjetër emër: “Air Albania Arena”. Kompania ajrore k
"Arena Kombëtare" thuajse gati, kalon edhe testin e shiut (VIDEO) Nuk ka dyshime, sfida mes Shqipërisë dhe Francës do të zhvillohet në impiantin modern “Arena Kombëtare”. Kanë mbetur
"Këngëtarë, "show" me drita dhe koreografi me 400 fëmijë", Duka: Ndeshja ndaj Francës luhet në "Arena Kombëtare" Nuk ka më dyshime! Shqipëria do të luajë në Tiranë ndeshjen e fundit kualifikuese kundër Francës më 17 nëntor. Përtej çd
"Arena Kombëtare" gati për Francën, sistemohet edhe hyrja e stadiumit (FOTO LAJM) Ndeshja me Francën është pranë dhe njëkohësisht edhe faza përfundimtare e "Arenës Kombëtare". Stadiumi i ndërtuar në gër
12 ditë nga ndeshja Shqipëri-Francë, 'Arena Kombëtare' peng i UEFA-s (FOTO LAJM) Shumë zhurmë rreth ndeshjes Shqipëri-Francë. Biletat ishin një nga çështjet e diskutuara më së shumti, ndërkohë që nuk n
Probleme me barin, shtyhet ndeshja në “Arena Kombëtare” Është shtyrë ndeshja testuese në “Arena Kombëtare”. FSHF kishte planifikuar që të luante një ndeshje testuese mes skuadr
Shikoni si duket: Fasada historike e "Qemal Stafës", tashmë edhe tek "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Fasada historike e stadiumit “Qemal Stafa”, ishte një nga temat e nxehta të debatit, kur nisi shembja e impiantit legjen
A do të inagurohet 'Arena Kombëtare' në kohën e premtuar? Duka sqaron gjithçka Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka konfirmuar se "Arena Kombëtare" do të inaugurohet në ndes
Shqipëri-Andorra, dalin në shitje biletat, këto janë çmimet Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar çmimet dhe ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parafundit eliminato
Arena Kombëtare: Gjithçka duket gati, portave u vihet rrjeta (VIDEO) Arena Kombëatre është pothuajse gati për datën 3 nëntor. Tashmë portave iu është vënë rrjeta, ndëra edhe ekrani gjigant
Arena Kombëtare, nisin ulëset në tribunën qëndrore (VIDEO) Arena Kombëtare tashmë është pothuajse gati. Impianti i ri është shumë pranë përfundimit dhe pritet të hapet në 17 nënt