999 rezultate për

arena

Të shtëna me armë pranë stadiumit "Elbasan Arena" Të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë pranë stadiumit "Elbasan Arena" në Elbasan. Mësohet se disa persona që
Fusha e "Air Albania" për hall, Bjellorusia degdiset në "Elbasan Arena" Situata me fushën e “Air Albania” nuk është aspak e mirë, e madje edhe Bjellorusia që kishte planifikur seancën stërvito
Ka gol në Alianz Arena (VIDEO) Bayern ka kaluar në avantazh ndaj Atl Madrid. Për vendasit realizoi Coman në minutën e 28. /albeu.com/
Spektakël në "Alianz Arena", shënohen dy gola të shpejtë (VIDEO) Bayern e ka nisur furishëm sfidën ndaj Schalke 04. Vendasit kanë shënuar 2 gola të shpejtë fillimisht me Gnabry që në
Liga e kampionëve nga faza çerekfinale, arenat ku do të zhvillohet turneu Lisbona dhe Portugalia do të jenë arenat ku nga faza çerekfinale, do të zhvillohen ndeshjet e mbetura të edicionin 2019
LIVE: Shorti i Ligës së Evropës Pas shortit të Ligës së Kampionëve, tani do të mësohen çiftet për fazat e ardhshme të Ligës së Evropës. Çerekfinalet,
Trupat e Gardës Kombëtare ia hedhin valles para protestuesve, i "argëtojnë" nën tingujt e këngës Makarena (VIDEO) Fotografitë dhe videot e protestave në mbarë SHBA-të që shpërthyen pas vdekjes së afro-amerikanit George Floyd, kanë sho
Njihuni me 20 stadiumet më të bukur në botë (FOTO LAJM) E përdtishmja spanjolle Marca ka bërë një klasifikim të 20 stadiumeve më të bukur në botë, duke u bazuar te një sondazh
Air Albania nominohet për çmimin "stadiumi më i mirë i vitit 2019" “Air Albania” nominohet për një çmim vërtetë special. Impianti i ri modern i ndërtuar në kryeqytetin shqiptar është përz
Mourinho kapet "mat" në "Alianz Arena", për çfarë ka ardhur Special One? Bayern Munchen dhe RB Leipzig po luajnë derbin e Bundesligës. Special One është duke e ndjekur këtë ndeshje në Ali
Bayerni e mbyll pjesën e parë në avantazhin e 2 golave, Muller shënon golin e 100 në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Mucnhen është duke mposhtur Schalke 04 në Allianz Stadium. Ndeshja u zhbllokua shumë shpejt me Leëandioëski në
Zhbllokohet sfida në "Elbasan Arena", shënon Asani (VIDEO) Partizani ka kaluar në avantazh ndaj Laçit në minutën e 26 pas një rrëmuje në zonë, teksa Asani nuk ka falur nga shumë p
Testohet për herë të parë VAR-i në Shqipëri, çfarë po ndodh në "Elbasan Arena" (VIDEO) Në “Elbasan Arena” po luhet sfida mes Partizanit dhe Laçit por një vëmendje të madhe në këtë takim ka tërhequr testimi
Partizani-Laçi, të hënën në Elbasan Arena, klubi i kuq shpjegon arsyet e ndryshimit të axhendës Një nga sfidat më të rëndësishme të javës së 13-të ajo mes Partizanit dhe Laçit do të luhet të hënën në orën 18:00 edhe
Arena më e madhe në Ballkan, tenton ta sigurojë biletën për "Euro 2020" “Arena Națională”, është stadiumi më i shtrenjtë në Ballkan ndërsa kapaciteti i tij prej 55 mijë ulëse e bën e
"Një xhevahir i vërtetë", Aleksander Ceferin i mahnitur nga "Arena Kombëare" Shqipëria do të përballet ditën e diel ndaj Francës, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Europianit. Ky do të jetë n
Shqipëri-Andorra, "Elbasan Arena" bosh Kur duhen afro reth 45 minuta nga starti i sfidës mes Shqipërisë dhe Andorrës ka nisur hyrja e tifozëve në shkallët e st
Futbollistët e Kosovës largohen nga hoteli, nisen për në "Doosan Arena" (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës shpreson të triumfojë sonte në ndeshjen më të rëndësishme që prej pranimit në instancat më të më
Ndizen prozhektorët e "Doosan Arena", gati për të përjetuar historinë (VIDEO) Sonte e gjithë Kosova ka sytë ka stadiumi "Doosan Arena", ku kombëtarja jonë sonte do ta luaj ndeshjen historike. Në
Gafa me tavanin, nuk hapet dera e stadiumit "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Albania Team ka arritur të depërtojë në brendësi të stadiumit “Arena Kombëtare”, ose me emrin e ri e njohur si “Air Alba