999 rezultate për

arena

U21/ Shqipëria mposht Kosovën në 'Elbasan Arena' (VIDEO) Ekipi kombëtar U21 i Kosovës ka bërë një hap prapa në përpjekje për ta siguruar pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian të
Nuk ka më dyshime, Arena Kombëtare hapet në këtë datë (VIDEO) Nuk ka më dyshime, stadiumi “Arena Kombëtare” do të inaugurohet zyrtarisht në datën 17 nëntor në sfidën Shqipëri-Francë,
'Arena Kombëtare', femrat do të shkelin të parat Punimet në "Arenën Kombëtare" janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen
"Heshtje" në 'Alliaz Arena', Hoffenheim kalon sërish në epërsi (VIDEO) Shokohet Bayern Munchen, Hoffenheim ka arritur të realizojë për herë të dytë kundër bavarezeve duke kaluar përsëri në av
ZYRTARE/ Në këto stadiume do të luhen tre finalet e ardhshme të Champions Organi qeverisës i futbollit evropian, UEFA, edhe zyrtarisht i ka caktuar stadiumet ku do të luhen ndeshjet finale të Li
Arena Kombëtare pothuajse gati, nis shtrimi i fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri pritet të jetë gati në mesin e muajit nëntor atherë kur dhe
Shpërthen "Elbasan Arena", Shqipëria shënon golin e tretë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë golin e tretë dhe të avantazhit në minutën e 79 me Odisen Roshin. Duket se zëvendësim
Barazohet përsëri rezultati në "Elbasan Arena" (VIDEO) Shumë gola në pak minutat të pjesës së parë mes Shqipërisë dhe Islandës. Pas barazimit të Islandës dhe golit të dytë
Shqipëri-Islandën, më shumë se 8 mijë tifozë në "Elbsasan Arena" Sonte në orën 20:45 në ‘Elbasan Arena’ kombëtarja shqiptare e futbollit do të presë ekipin e Islandës për ndeshjen e gja
Rama ndjek Kombëtaren në stërvitje: Ka një mesazh për kuqezinjtë Shqipëria është duke zhvilluar përgatitjet e fundit për sfidën e sotme përballë Islandës, ndeshje e cila do të zhvillohe
Shqipëri-Islandë, "blindohet" Elbasan Arena Policia e Elbasanit ka marrë masat të ashpra para ndeshjes ndërmjet Shqipërisë dhe Islandës e cila do të zhvillohet sot
Shiu u dendur përmbyt "Elbasan Arenën", shtyhet ndeshja Shqipëri-Finlandë Kombëtarja e Shqipërisë për femra sot në “Elbasan Arena” pritet të zhvillojë ndeshjen kundër Finlandës për kualifikueset
UEFA nuk lincencon stadiumin me kullë, ku do të zhvillohet ndeshja me Islandën Duhet të presim edhe disa javë apo muaj për të parë një ndeshje në "Arena Kombëtare", i cili quhet ndryshe edhe si stadi
Nga ulëset, tek dushet dhe tualetet: Dalin fotot brenda "Arena Kombëtare" (FOTO LAJM) Publikohen fotot brenda ‘Arenës Kombëtare’ në kryeqytet, stadiumi i cili është drejt përfundimit dhe, sipas kryeministri
Arena Kombëtare rrezikon të mos licensohet nga UEFA Stadiumi Arena Kombëtare rrezikon të mos lincesohet nga UEFA për ndeshjen kualifikuese me Islandën që do të zhvillohet m
Merr formë Arena Kombëtare, nis puna për ndërtimin e fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i cili nisi të ndërtohet në vitin 2016 tashmë është më pranë se
Arena Kombëtare merr formë, vijojnë punimet (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i ri sipas gjasave pritet të përfundojë në muajin shtator për të
"Arena Kombëtare" drejt përfundimit, por sa kushtoi impianti? Punimet rreth ndërtimit të stadiumit "Arena Kombëtare" në Tiranë po shkojnë drejt fundit. Drejtuesit e Federatës Shqipta
Kërkesa e tifozëve: Stadiumi i ri kombëtar të emërtohet "Dardania Arena" Tifo-grupi "Dardanët" kanë përmes një peticioni drejtuar Federatës së Futbollit të Kosovës, kërkojnë që stadiumi i ri ko
Fasada dhomat e stolat/ "Arena Kombëtare"në fazën finale, shijoni pamjet fantastike (FOTO LAJM) Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik apo pjesa e betonit ka për