999 rezultate për

ardjan

Zbardhet identiteti i shqiptarit që vdiq nga i ftohti në Itali Një shqiptar i pastrehë u gjet i vdekur mëngjesin e ditës së djeshshmë në stolin e një parku në zonën e Milanos, në Ital
Presidenti i Skënderbeut kërkon pezullimin e kampionatit Siguria e brishtë e këtij fillimsezoni në stadiumet shqiptare po kthehet në një problem kryesor për vazhdimësinë e kampi
Gjyshi 81-vjeçar, kujdestar i gjashtë jetimëve, me lot në sy ka kërkesën prekëse Ndërhyrja e Shërbimeve Sociale për jetimët e Ardjana Shahollit, deri më tani është inekzistente. Gjyshërit e moshuar të
E vrau burri për dritaren, 3 fëmijët nuk i thanë dot lamtumirë Ardjana Shehollit Tragjedia e Durrësit ku një 42-vjeçar vrau bashkëshorten e tij me thikë, vazhdon të tronditësë banorët. Ardjana Shah
Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj flet si për merkaton, gjendjen e skuadrës dhe për zgjedhjet presidenciale Pavarësisht se ekipi është në Antalia duke vijuar përgatitjet për rifillimin e kampionatit, president i Skënderbeut, Ard
Gina liron më në fund zyrën: Shqipëri hesapi! Pasi e priti ne zyre sot drejtuesin e ri te Prokurorise se Elbasanit, Ardjan Nezhen, Dritan Gina u nis drejt Tiranes ku
Burrë e grua sfidojnë jetën, me daulle e kavall sigurojnë mbijetesën (FOTO LAJM) Mbijetesa në ditët e sotme është bërë sfida kryesore në jetë, dhe ndërkohë që një pjesë janë dorëzuar dhe kanë zgjedhur
Hapet sërish hetimi për Skënderbeun, reagon Ardjan Takaj Hetimi i UEFA-s ka shokuar sërish Skënderbeun dhe futbollin në Shqipëri pasi klubi korçar akuzohet sërish për trukime nd
Ardjan Takaj dhe Rudi Vata, plas sherri live në TV Ish-futbollisti i Kombëtares, Rudi Vata dhe presidenti i Skënderbeut kanë qenë të ftuar dje në emisionin “Ora Skaner” në
I plagosuri i rastësishëm në masakrën e Elbasanit Detaje të reja janë zbardhur për masakrën e Elbasanit, ku 3 persona mbetën të plagosur. Një prej të plagosurve Ardjan
Ardjan Takaj zbulon ekipin ku do transferohet Berisha Më në fund është zbuluar ekipi se ku do të transferohet Bernard Berisha. Mesfushori nga Peja që shkëlqeu tek Skënderbeu
Takaj: Luajtem si të barabartë ndaj Lokomotivës Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, përgëzon futbollistët e tij për paraqitjen e zhvilluar. Kreu i klubit korçar ndi
Prrenjasi ndryshon dëshminë: Nuk e rrëmbeva unë 11- vjeçarin Ardjan Prrenjasi ndryshon dëshminë duke mos pranuar se ka rrëmbyer Julian Çelën. Prokuroria e Tiranës, i komunikon zyrta